O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dominika Gwit schudła?! Gwiazda zachwyciła ostatnią stylizacją!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 15:55

Dominika Gwit potrafi wyglądać stylowo, ale często zdarzało się jej popełniać modowe grzechy. Ostatnie stylizacje aktorki wywoływały duże poruszenie. Nie spotkały się z uznaniem internautów, którzy nieustannie krytykują jej wygląd. Tymczasem gwiazda pojawiła się na oficjalnym wyjściu i wygląda oszałamiająco. Fani zastanawiają się, czy uległa namowom internautów i znów zdecydowała przejść na dietę?

Dominika Gwit schudła?

Dominika Gwit wzbudza ogromne zainteresowanie. Dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. Nie liczyło się nic innego, tylko waga, pudełka i brokuły. Jednak z powrotem wróciła do dawnej wagi. W wywiadach podkreśla, że teraz w końcu czuje się szczęśliwa i w pełni akceptuje swój wygląd. „Dlaczego ktoś wmówił otyłym osobom, że nie mają prawa cieszyć się z życia. (…) Każdy ma prawo cieszyć się życiem, niezależnie od tego jak wygląda”, zaznaczyła niedawno w rozmowie z Moniką Katarzyną Krupską. Czy teraz postanowiła coś zmienić?

Ostatnio gwiazda zachwyciła swoim wystąpieniem na gali Lwice biznesu. Gwiazda zaprezentowała się w prostej, czarnej sukience, która dodatkowo optycznie wyszczupliła jej sylwetkę. Aktorka dobrała do niej ciemne pantofle i białą kopertówkę. W mediach społecznościowych zawrzało. Fani na profilu Dominiki Gwit nie szczędzili jej komplementów. Bez dwóch zdań, aktorka wyglądała naprawdę pięknie! Jak podobała Ci się jej ostatnia stylizacja? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.