Ten rok należał do nich!

Ksenia Krasko 29 grudnia 2019 10:07

Co roku poznajemy nowe twarze, które pozytywnie nas zaskakują – talentem, umiejętnościami, stylem, wolą życia, motywacją... Są to nie tylko młode, dotąd nieznane osoby, ale również gwiazdy, które próbują odnaleźć się w nowych rolach i świetnie im to wychodzi.

Oni zadebiutowali w 2019 roku - Polska i świat

Redakcja postanowiła wyróżnić kilkanaście osób, które naszym zdaniem zasługują na miano najgłośniejszego debiutu roku – to oni w mijającym 2019 podbili serca milionów słuchaczy i widzów, zachwycili fanów mody, lub zdecydowali się na wyznania i działania, które mogą mieć duży wpływ na innych ludzi.

Zgadzacie się z naszym wyborem? 

1/15
Zofia Domalik
Copyright @Piotr Matusewicz/East News
1/15

Zofia Domalik

W tym roku kariera utalentowanej Zofii Domalik nabrała tempa – wyróżniono ją nagrodą za debiut aktorski na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, za rolę w filmie „Wszystko dla mojej matki”.

2/15
Bartosz Belenia
Copyright @VIPHOTO/East News
2/15

Bartosz Bielenia

Mówi się, że Bartosz Bielenia jest odkryciem polskiego kina. Jego kreacja aktorka w filmie Jana Komasy „Boże ciało” zachwyciła zarówno widzów, jak i krytyków. Produkcja ma szansę także na Oscara. Trzymamy kciuki!

3/15
Viki Gabor
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
3/15

Viki Gabor

Jej spektakularny sukces podczas dziecięcej Eurowizji świętowała cała Polska! Viki Gabor z dnia na dzień stała się najpopularniejszą wokalistką w kraju – a ma dopiero 12 lat. Jesteśmy pewni, że jeszcze o niej usłyszymy.

4/15
Dawid Woskanian
Copyright @Kamil Piklikiewicz/East News
4/15

Dawid Woskanian

Jego historia poruszyła nie tylko jury Top Model, ale i wszystkich widzów tego programu. 20-latek ma zespół Tourette’a, ale choroba nie powstrzymuje go przed spełnianiem marzeń. Dawid Woskanian wygrał 8. edycję show i ma szansę na międzynarodową karierę w modelingu.

5/15
Gabi Drzewiecka
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
5/15

Gabi Drzewiecka

Głos Gabi Drzewieckiej doskonale znany jest miłośnikom relaksujących audycji radiowych. W tym roku dziennikarka zadebiutowała w roli prowadzącej 7. edycji programu „Big Brother” – również w tej roli poradziła sobie doskonale! 

6/15
Anna Lewandowska, Phlov
Copyright @FaceToFace/REPORTER
6/15

Anna Lewandowska

Od lat motywuje Polki do zmiany nawyków na nieco zdrowsze, a jej produkty spożywcze na dobre zagościły w spiżarkach wielu osób. Jednak w tym roku ruszyła z zupełnie nowym projektem, nad którym prace trwały aż dwa lata – fanki już pokochały linię wegańskich kosmetyków marki Phlov.

7/15
Sebastian Fabijański
Copyright @VIPHOTO/East News
7/15

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, a jego role można uznać za kultowe. W tym roku zaskoczył nie tylko kinomanów, ale i fanów hip-hopu – wraz z weteranem sceny, raperem OSTRym, nagrał utwór do filmu „Psy 3”. Czekamy na solowy album.

8/15
Maciej Musiał
Copyright @Piotr Molecki/East News
8/15

Maciej Musiał

Gra w serialu „Rodzinka.pl”, współprowadzi „The Voice of Poland”, wyprodukował „1983” dla platformy Netflix... W tym roku Maciej Musiał odniósł kolejne sukcesy – zadebiutował w rankingu „Forbes 30 Under 30” i wystąpił w kultowym „Wiedźminie”.

9/15
Szymon Hołownia
Copyright @Mateusz Gasiński
9/15

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia postanowił odejść z programu „Mam talent”, smucąc widzów, którzy pokochali jego zabawny duet z Marcinem Prokopem. Dziennikarz ogłosił, że nadszedł czas na zmiany i zadebiutował w roli... polityka. Potwierdził, że weźmie udział w wyborach prezydenckich.

10/15
Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Copyright @Waldemar Kompała / TVP
10/15

Margaret i Kamil Bednarek

Utalentowani młodzi wokaliści zadebiutowali w roli jurorów popularnego programu „The Voice Of Poland”! Widzowie rozśpiewanego show są wymagający, dlatego Margaret i Kamil Bednarek nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Pozostaje nam zapytać fanów TVOP – jak sobie poradzili?

11/15
Magda Wójcik
Copyright @VIPHOTO/East News
11/15

Magda Wójcik

Zwyciężczyni reaktywowanego po latach show „Big Brother” zdecydowanie przypadła widzom do gustu. Miłośniczka mody podbiła serca fanów nie tylko pozytywnym podejściem do życia, ale także tym, że pozostaje sobą i nikogo nie udaje – dlatego wróżymy jej sukces w show biznesie.

12/15
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
12/15

Staś Zienkiewicz

Model w dość spektakularny sposób zadebiutował w świecie wielkiej mody – pojawił się na wrześniowej okładce francuskiego Vogue dla mężczyzn. Podpisał już kontrakty z agencjami w Paryżu, Mediolanie i Londynie, i jesteśmy pewni, że to dopiero początek.

13/15
Ella Balinska
Copyright @Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER/East News
13/15

Ella Balinska

Śliczna aktorka zadebiutowała w tym roku w nowej odsłonie „Aniołków Charliego” i – jak twierdzą krytycy – ma szansę na dużą karierę w Hollywood. Ella Balinska ma polsko-jamajskie korzenie, z których jest niezwykle dumna.

14/15
Billie Eilish
Copyright @Mayer/FaceToFace/REPORTER/East News
14/15

Billie Eilish

Pierwszą piosenkę nagrała pięć lat temu, dlatego trudno uwierzyć, że młoda wokalistka wydała pierwszy album w tym roku! Wydaje nam się, że utwór „Bad Guy” nucimy od zawsze... Kochamy Billie Eilish za to, że pozostaje sobą pomimo oszałamiającego sukcesu na całym świecie.

15/15
Sam Smith
Copyright @Doug Peters/Press Association/East News
15/15

Sam Smith

Ten debiut był bardzo istotny dla osób, które z jakiegoś powodu nie akceptują siebie – potwierdza to pozytywna reakcja fanów. Sam Smith zdecydowali się na odważny coming out i określili się „osobą niebinarną”, prosząc, aby zwracać się do nich z pomocą zaimku „oni”.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.