Aktorka ma wiele wspólnego z Polską!

Ksenia Krasko 22 listopada 2019 15:52

Kultowe Aniołki Charliego po raz pierwszy pojawiły się w latach 70. Farrah Fawcett i jej kompanki stworzyły przyjemną parodię filmów szpiegowskich, z tą tylko różnicą, że widzowie śledzili zmagania trzech pięknych kobiet, a nie doświadczonego detektywa w długim płaszczu. W 2000 roku powstał remake serialu z gwiazdorską obsadą – w role aniołków wcieliły się Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu. W najnowszej odsłonie filmu również wzięły udział znane aktorki, czyli Kristen Stewart i Naomi Scott, a towarzyszy im Ella Balinska, o której już wkrótce będzie głośno!

Kim jest Ella Balinska?

Ella Balinska urodziła się w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Jest początkującą aktorką – agentka Jane Kano w Aniołkach Charliego to jej pierwsza duża rola. Krytycy twierdzą, że w niczym nie ustępuje bardziej znanym koleżankom po fachu.

Ukończyła Guildford School of Acting i Arts Educational Schools. Brała udział w kilku telewizyjnych produkcjach, w tym A Modern Tale, The Athena, czy Na sygnale. Zanim zdecydowała się na aktorstwo, rozpoczęła karierę modelki. Jeszcze wcześniej zastanawiała się nad zawodową lekkoatletyką.

Zwróciliście uwagę na niezwykłą urodę Elli Balinskiej? Lorraine Pascale, matka modelki, ma miliony fanów – kobieta napisała kilka książek kucharskich i prowadzi autorski program na kanale USA Food Network. Ojcem Elli jest hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłł, uznany przedsiębiorca. Aktorka ma więc polsko-jamajskie korzenie i, jak sama podkreśla w licznych ostatnio wywiadach, jest z nich dumna.

23-latka ma szansę na wielki sukces. Jak Wam się podoba? 

1/7
Ella Balinska
Copyright @FaceToFace/REPORTER
1/7

Ella Balinska już wkrótce może być najgorętszym nazwiskiem Hollywood!

2/7
Ella Balinska
Copyright @Ian West/Press Association/East News
2/7

Ella zrobiła już karierę w modelingu, ale teraz zamierza poświęcić się aktorstwu.

3/7
Ella Balinska
Copyright @Rex Fashion/East News
3/7

Niezwykłą urodę zawdzięcza polsko-jamajskim korzeniom.

4/7
Ella Balinska
Copyright @Doug Peters/Press Association/East News
4/7

Aktorka już teraz uznawana jest za nową ikonę stylu!

5/7
Ella Balinska
Copyright @Rex Fashion/East News
5/7

Ella Balinska przyznała w wywiadzie z magazynem Vogue, że na co dzień preferuje luźniejszy, nieco męski styl ubioru.

6/7
Ella Balinska
Copyright @LILO/SIPA/SIPA/East News
6/7

Cały świat poznał jej nazwisko, jak tylko ogłoszono, że powstaną nowe „Aniołki Charliego”.

7/7
Ella Balinska
Copyright @Rex Features/East News
7/7

Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Ella Balinska i Naomi Scott. Już wkrótce zobaczymy je na wielkim ekranie!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.