O nim będzie głośno!

Ksenia Krasko 19 września 2019 07:46

Jeśli chodzi o świat mody, pojawienie się na okładce magazynu Vogue jest ogromnym wyróżnieniem. Do tego dąży większość modelek i modeli, a te osoby, którym się udaje, stają się głośnymi nazwiskami w branży. Dlatego nie mamy wątpliwości, że o tym chłopaku jeszcze usłyszymy – oto Staś Zienkiewicz!

Polski model na okładce Vogue Hommes

Staś Zienkiewicz ma 20 lat i pochodzi z Ożarowa Mazowieckiego. Od kilku lat ciężko pracuje na swoje nazwisko, dlatego na koncie ma pokazy dla znanych i lubianych domów mody, jak Dries van Noten, Maison Margiela, czy Versace. Najnowszym osiągnięciem Stasia Zienkiewicza jest okładka październikowego wydania Vogue Hommes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Hommes (@voguehommes)

Jak ujawnia magazyn, celem fotografów było odwzorowanie kwintesencji koloru czarnego, który tej zimy dominuje na wybiegach, i tchnięcie nowego życia w ten klasyczny odcień. Autorem zdjęć do tej niezwykłej sesji jest Willy Vanderperre. Staś Zienkiewicz i Braien Vaiksaar wystylizowani byli przez Oliviera Rizzo.

Staś Zienkiewicz podpisał już kontrakty z agencjami w Paryżu, Mediolanie i Londynie, a w Polsce współpracuje z Uncover Models. Gratulujemy międzynarodowego sukcesu! 

1/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
1/5

Staś Zienkiewicz robi międzynarodową karierę w modelingu

2/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
2/5

Model pojawił się na okładce październikowego „Vogue Homme”

3/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @IMAXTREE
3/5

Staś Zienkiewicz, pokaz Dries van Noten

4/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
4/5

Staś Zienkiewicz ciężko pracuje na swoje nazwisko

5/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
5/5

Model podpisał kontrakty z agencjami na całym świecie

TAGI #Vogue #model

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.