O nim będzie głośno!

Ksenia Krasko 19 września 2019 07:46

Jeśli chodzi o świat mody, pojawienie się na okładce magazynu Vogue jest ogromnym wyróżnieniem. Do tego dąży większość modelek i modeli, a te osoby, którym się udaje, stają się głośnymi nazwiskami w branży. Dlatego nie mamy wątpliwości, że o tym chłopaku jeszcze usłyszymy – oto Staś Zienkiewicz!

Polski model na okładce Vogue Hommes

Staś Zienkiewicz ma 20 lat i pochodzi z Ożarowa Mazowieckiego. Od kilku lat ciężko pracuje na swoje nazwisko, dlatego na koncie ma pokazy dla znanych i lubianych domów mody, jak Dries van Noten, Maison Margiela, czy Versace. Najnowszym osiągnięciem Stasia Zienkiewicza jest okładka październikowego wydania Vogue Hommes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Hommes (@voguehommes)

Jak ujawnia magazyn, celem fotografów było odwzorowanie kwintesencji koloru czarnego, który tej zimy dominuje na wybiegach, i tchnięcie nowego życia w ten klasyczny odcień. Autorem zdjęć do tej niezwykłej sesji jest Willy Vanderperre. Staś Zienkiewicz i Braien Vaiksaar wystylizowani byli przez Oliviera Rizzo.

Staś Zienkiewicz podpisał już kontrakty z agencjami w Paryżu, Mediolanie i Londynie, a w Polsce współpracuje z Uncover Models. Gratulujemy międzynarodowego sukcesu! 

1/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
1/5

Staś Zienkiewicz robi międzynarodową karierę w modelingu

2/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
2/5

Model pojawił się na okładce październikowego „Vogue Homme”

3/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @IMAXTREE
3/5

Staś Zienkiewicz, pokaz Dries van Noten

4/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
4/5

Staś Zienkiewicz ciężko pracuje na swoje nazwisko

5/5
Staś Zienkiewicz
Copyright @instagram.com/_zzztan_
5/5

Model podpisał kontrakty z agencjami na całym świecie

TAGI #Vogue #model

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.