polski model franciszek poremba na wybiegu gucci 1
Fot. Imax Tree/Free
ze świata mody

Jest owocem wielkiej miłości sławnych rodziców. Dziś robi karierę na światowych wybiegach!

Kim jest Franciszek Poremba?

Barbara Łubko 20 maja 2022 17:30
polski model franciszek poremba na wybiegu gucci 1
Fot. Imax Tree/Free

Jest synem polskiej modelki Joanny Poremby i fotografa Jacka Poremby. Zamiłowanie do mody ma więc w genach! 17-letni Franciszek Poremba pojawił się na wybiegu kolekcji Gucci resort na lato 2023 i zrobił furorę! Rodzice mocno mu kibicują, ale nie udało im się na żywo zobaczyć syna na wybiegu Gucci. Historia jest bardzo zabawna: „Oglądamy na kompie, żeby lepiej widzieć i… kiedy pojawia się ON Franek Poremba… dzwoni telefon Jacka, ekran komputera się rozmazuje i pokazuje, że dzwoni Luka – mężowy przyjaciel – SERIO???? Ze wszystkich 40 kilku minut pokazu, dzwoni w sekundzie, kiedy na wybieg wkracza moje dziecko! Pojawia się złość i rozczarowanie, że przegapiłam, choć tak czekałam, byłam gotowa, byłam przygotowana i co??? Jeden ruch w jednej sekundzie zmieniło się wszystko! Przegapiłam, nie mogłam obejrzeć. Na szczęście dziś wszystko się nagrywa. Synu, widziałam Cię w powtórce”, zdradziła Joanna Poremba w poście na swoich mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Jared Leto, Miley Cyrus i Snoop Dogg w nowej kampanii Gucci „Love Parade”

Franciszek Poremba robi karierę na światowych wybiegach - wystąpił w pokazie Gucci

Historia miłości rodziców Franciszka jest niezwykła. Poznali się prawie 20 lat temu na planie sesji zdjęciowej. Oboje byli wtedy w związkach, szybko jednak zakończyli te relacje - ich miłość od pierwszego wejrzenia wygrała: „Po kilku randkach wszystko stało się jasne. Musieliśmy zakończyć swoje poprzednie związki, co nie przyszło nam wcale tak łatwo. Nie chcieliśmy jednak nikogo oszukiwać. Po miesiącu od momentu poznania się wynajęliśmy nasze pierwsze mieszkanie”, powiedziała Joanna w rozmowie z Twoim Stylem.

Po zaledwie dziewięciu miesiącach związku, okazało się, że zostaną rodzicami. Narodziny Franciszka tylko bardziej scementowały ich uczucie. Dziś, Franciszek, podobnie jak kiedyś jego mama, odnosi sukcesy w branży mody. Pójście w pokazie tak znanego domu mody jak Gucci otwiera wiele drzwi. Franciszek ma więc szansę na udaną karierę w modelingu. Jak myślicie, osiągnie sukces?

polski model franciszek poremba na wybiegu gucci 2
Fot. Imax Tree/Free

Mały Franciszek Poremba z rodzicami Jackiem Porembą i Joanną Porembą w 2005 roku.

polski model franciszek poremba na wybiegu gucci syn jacka poremby
Fot. Bialorucki Bernard/BEW

TAGI #Gucci #model

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.