Gucci Love Parade
Fot. Instagram @gucci
O tym się mówi!

Jared Leto, Miley Cyrus i Snoop Dogg w nowej kampanii Gucci "Love Parade"

Bardziej udana niż ostatnia z tygrysami?

Aleksandra Frankowska 22 lutego 2022 11:26
Gucci Love Parade
Fot. Instagram @gucci

Przepych, blichtr, splendor, bogactwo i złoto. Tymi słowami określilibyśmy ostatnie kampanie marki Gucci, które chcąc nie chcąc, idealnie pasują do kreacji, którą ujrzeliśmy w filmie Gucci z Lady Gagą w roli głównej. Najnowsza odsłona kampanii Love Parade: As the dream begins, we are inside z Miley Cyrus, Jaredem Leto i Snoop Doggiem to kontynuacja fantazji, wolności i bogactwa w jednocześnie. Jedni mówią o niej kicz, drudzy cieszą się, że w końcu nie ma w niej prawdziwych tygrysów.

ZOBACZ TEŻ: Gucci w ogniu krytyki za użycie prawdziwych tygrysów w najnowszej kampanii!

Gucci w nowej odsłownie kampanii „Love Parade”

Alessandro Michele uwielbia szokować. Jego najnowsza kampania dla marki Gucci zwróciła uwagę nie tylko fanów mody, ale również krytyków, kiedy to w listopadzie roku poprzedniego po Hollywood Boulevard w LA przeszedł sznur niezwykłych, ekstrawaganckich postaci. Nie był to protest, tylko pokaz mody. Mody Gucci.

Pomyślałem o mamie, która wychowała mnie na gorliwego czciciela piękna. O darze marzenia, bez którego nie mogę się obejść. O aurze kina, która tworzy mitologie. Dlatego właśnie wybrałem Hollywood Boulevard, gdzie zaprezentowałem kolekcję „Love Parade” – mówi Alessandro Michele.

To właśnie mama Alessandro była dla niego główną inspiracją do stworzenia kolekcji Love Parade. Lata temu pracowała we włoskim przedsiębiorstwie filmowym, a opowieści o kinie i scenografiach całkowicie rozbudziły wyobraźnię stojącego na czele Gucci Michele.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szalone życie Patrizii Reggiani. Kim tak naprawdę była Czarna Wdowa domu mody Gucci?

Olimpijscy bogowie współczesności

Zdjęcia, które stworzono do kampanii są pełne bogactwa i chciwości. Przy suto zastawionych stołach widzimy Beanie Feldstein, Deng Lun, Jared Leto, Jungjae Lee, Liu Wen, Miley Cyrus i Snoop Dogga. Widać, że brak im hamulców. Jedzą, piją i bawią się bez końca tańcząc, jakby jutra miało nie być. Widać, że wszyscy absolutnie zatracili się w tej chwili i właśnie o taki efekt blichtru chodziło Michele. Zdjęcia wykonali Mert & Marcus, oddając niezwykły obraz współczesnego Hollywood. 

Gucci Love Parade
Fot. Fot. Mert Alas and Marcus PiggottFot. Mert Alas and Marcus Piggott

Gucci Love Parade
Fot. Fot. Mert Alas and Marcus Piggott

Gucci Love Parade
Fot. Fot. Mert Alas and Marcus Piggott

Gucci Love Parade
Fot. Fot. Mert Alas and Marcus Piggott

Gucci Love Parade
Fot. Fot. Mert Alas and Marcus Piggott

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.