Dawid Kubacki, żona Marta Kubacka
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER
O tym się mówi

Współpracownik Dawida Kubackiego zabrał głos. Na takie wieści w sprawie żony skoczka czekali wszyscy!

Czy rodzina najgorsze ma już za sobą?

Marcjanna Maryszewska 30 marca 2023 07:48
Dawid Kubacki, żona Marta Kubacka
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Cała Polska z całych sił trzyma kciuki za Martę Kubacką. Ukochana skoczka trafiła do szpitala po tym, jak zdiagnozowano u niej poważne problemy kardiologiczne. Wszyscy z napięciem wyczekiwali kolejnych informacji... A ostatnie dni bez wątpienia przyniosły wiele optymistycznych wieści. Najpierw głos zabrał sam Dawid Kubacki. Teraz jego współpracownik ujawnił nieco więcej na temat stanu zdrowia żony sportowca.

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Ponad tydzień temu skoczek zrezygnował z konkursu w skokach narciarskich — wszystko wydarzyło się po tym, jak jego żona trafiła do szpitala. Żona Dawida Kubackiego ma za sobą bardzo trudną walkę o życie... Problemy kardiologiczne bardzo poważnie zagroziły jej zdrowiu. W tym wyczerpującym boju wspierała ją z zapałem cała Polska, fani jej męża, a także międzynarodowe środowisko sportowe... Po kilku dniach intensywnego wyczekiwania w końcu uzyskaliśmy nowe wieści. Ku radości wszystkich okazało się, że stan Marty uległ zdecydowanej poprawie.

CZYTAJ TAKŻE: Razem przetrwali najgorsze. Oto historia miłości Marty i Dawida Kubackich

„Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia" — napisał Dawid Kubacki na swoim Instagramie w ubiegłą sobotę.

Najnowsze wieści napawają kolejną dawką optymizmu! Tym razem przekazał je współpracownik Dawida, Rafał Kot. Oto co powiedział w najnowszej rozmowie...

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Marty Kubackiej

Rafał Kot z Polskiego Związku Narciarskiego udzielił niedawno wywiadu dla serwisu Sportowy24.pl. W trakcie rozmowy padła informacja o tym, jak obecnie czuje się ukochana Dawida Kubackiego, która od ponad tygodnia przebywa w Śląskim Centrum Chorób Serca. Na takie wiadomości czekali wszyscy! Stan Marty uległ zdecydowanej poprawie. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Była partnerka Tomasza Komendy ujawnia nieznane fakty: „groził uprowadzeniem dziecka". To nie wszystko

„Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. [...] Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę Martę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze" — mówił Rafał Kot.

Trzymamy mocno kciuki za całą rodzinę Kubickich. Ściskamy i życzymy dużo sił.  

Marta Kubacka, Dawid Kubacki na ślubie Macieja Kota, 2019 rok

Marta Kubacka, Dawid Kubacki na ślubie Macieja Kota, 2019 rok
Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.