Dawid Kubacki, żona Marta Kubacka
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER
O tym się mówi

Poruszające słowa w studiu TVN. Tak komentatorzy zareagowali na informacje o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego

Marta Kubacka od tygodnia przebywa w szpitalu

Marcjanna Maryszewska 25 marca 2023 18:07
Dawid Kubacki, żona Marta Kubacka
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Ostatni tydzień upływał fanom skoków narciarskich pod znakiem niepewności… Był to szczególnie trudny czas dla Dawida Kubackiego oraz jego najbliższych. Skoczek poinformował, że jego żona walczy o życie na oddziale kardiologicznym. Na szczęście ostatnie doniesienia napawają optymizmem, a środowisko sportowe nie kryje swojej radości. W studiu TVN padły właśnie poruszające słowa.

Nowe doniesienia o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego

Na tą wiadomość z napięciem czekała cała Polska. Po ciężkim tygodniu Dawid Kubacki powrócił do swoich fanów z dobrymi wieściami. Stan zdrowia jego żony uległ znacznej poprawie, a leczenie przyniosło zamierzone efekty. Skoczek przyznał, że przeżył prawdziwy koszmar — na szczęście dziś wszystko zmierza ku lepszemu, a lekarskie prognozy napawają rodzinę nową nadzieją. Swój wpis opatrzył wymownym zdjęciem ze szpitala…

ZOBACZ: Dawid Kubacki przekazał nowe wieści na temat zdrowia żony. W jakim stanie jest Marta Kubacka?

„Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia” — czytamy we wpisie sportowca.

Osobistości ze środowiska sportowego również nie kryją swojej radości. Tak na pozytywne wieści o żonie Dawida Kubackiego zareagowali komentatorzy ze studia TVN…

Prowadzący studio TVN zabrali głos. Padły poruszające słowa o Marcie Kubackiej

Właśnie odbywa się konkurs skoków narciarskich w Lahti 2023, oceniany przez specjalistów, którzy zareagowali na wpis skoczka. Ekipa komentatorów zgromadzona w studiu TVN nie kryła swoich emocji — informacja o polepszającym się stanie zdrowia Marty zdążyła już ucieszyć całą Polskę.

Tę specjalną okazję wykorzystano do wystosowania ważnego apelu do widzów: „Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego. To najważniejsza informacja i to nas bardzo cieszy. Myśli i dobrą energię kierujmy w stronę Dawida Kubackiego. Krok po kroku, aby tych postępów było jeszcze więcej. Są bowiem rzeczy ważne jak sport i ważniejsze, jak rodzina” — usłyszeli zgromadzeni przed ekranami fani.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dawid Kubacki i jego rodzina mogą liczyć na wsparcie sąsiadów. „Wszyscy są zatroskani”

Głos zabrała również Magdalena Pałasz. Nasza reprezentantka w skokach narciarskich przyznała, że od kiedy usłyszała o dramacie Dawida, przez cały czas pozostawała myślami przy jego rodzinie. „Każdy dzień od tej niedzieli to było czekanie, to się bardzo przeciągało. Jest szok, z dnia na dzień przytrafiają się takie rzeczy. Myślę, że wszystkich to gdzieś tam ruszyło i gdzieś wszyscy tym żyjemy. Nie ma takiego dnia, żebym nie myślała o Kubackich, trzymam za nich kciuki bardzo”, powiedziała.

Trzymamy kciuki za całą rodzinę i życzymy jak najszybszego powrotu do pełni sił.  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.