Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wszystkie nazwiska uczestników drugiej edycji programu Dance, dance, dance!

Są zaskoczenia!

Olga Figaszewska 22 stycznia 2020 11:15
Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe

Pierwsza edycja Dance, dance, dance dostarczyła wszystkim ogromnych emocji. Przyszła pora na kontynuację tanecznego hitu TVP. Do sieci przedostały się pierwsze nazwiska uczestników Dance, dance, dance. Kto będzie miał okazję sprawdzić swoje taneczne umiejętności?

Dance, dance, dance: lista uczestników drugiej edycji

Pierwszą edycję Dance, dance, dance śledziło blisko dwa miliony widzów. A w wyścigu po zwycięstwo najlepsi okazali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Kto powtórzy ich sukces?

Jak podała produkcja programu w przesłanej wiadomości prasowwej, wśród uczestników drugiej edycji show pojawią się: Kasia Stankiewicz z siostrą, Anią, Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Rafał Jonkisz z bratem, Krzysztofem, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - czyli duet znany jako Fit Lovers, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz... Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel Mateusz Łapka. Co ciekawe serialowy Paweł Zduński ma już na swoim koncie wygraną w tanecznym show. W duecie z Anetą Piotrowską udało mu się wywalczyć Kryształową Kulę w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami w 2006 roku. Podobną historię ma na swoim koncie aktorka - Ania Karczmarczyk.

Wiadomo, też że program poprowadzi Tomasz Kammel, ale nie podano, kto będzie mu towarzyszył. ,,Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła", mówiła w rozmowie z viva.pl osoba związana z telewizją. 

Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#evening #menstyle #insta #style #mójstyl

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

TAGI #taniec

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.