Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wszystkie nazwiska uczestników drugiej edycji programu Dance, dance, dance!

Są zaskoczenia!

Olga Figaszewska 22 stycznia 2020 11:15
Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe

Pierwsza edycja Dance, dance, dance dostarczyła wszystkim ogromnych emocji. Przyszła pora na kontynuację tanecznego hitu TVP. Do sieci przedostały się pierwsze nazwiska uczestników Dance, dance, dance. Kto będzie miał okazję sprawdzić swoje taneczne umiejętności?

Dance, dance, dance: lista uczestników drugiej edycji

Pierwszą edycję Dance, dance, dance śledziło blisko dwa miliony widzów. A w wyścigu po zwycięstwo najlepsi okazali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Kto powtórzy ich sukces?

Jak podała produkcja programu w przesłanej wiadomości prasowwej, wśród uczestników drugiej edycji show pojawią się: Kasia Stankiewicz z siostrą, Anią, Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Rafał Jonkisz z bratem, Krzysztofem, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - czyli duet znany jako Fit Lovers, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz... Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel Mateusz Łapka. Co ciekawe serialowy Paweł Zduński ma już na swoim koncie wygraną w tanecznym show. W duecie z Anetą Piotrowską udało mu się wywalczyć Kryształową Kulę w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami w 2006 roku. Podobną historię ma na swoim koncie aktorka - Ania Karczmarczyk.

Wiadomo, też że program poprowadzi Tomasz Kammel, ale nie podano, kto będzie mu towarzyszył. ,,Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła", mówiła w rozmowie z viva.pl osoba związana z telewizją. 

Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#evening #menstyle #insta #style #mójstyl

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

TAGI #taniec

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.