Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe
TYLKO U NAS!

Wiemy, kto poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”!

To doskonale znany wszystkim prezenter

Konrad Szczęsny 14 stycznia 2020 12:16
Dance, dance, dance
Fot. Materiały prasowe

Już za półtora miesiąca ruszy kolejna edycja „Dance, dance, dance”. Pierwsza okazała się dużym sukcesem: średnio śledziło ją blisko dwa miliony widzów. Zwyciężyli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Wiadomo już, kto będzie gospodarzem drugiej edycji widowiska. To doskonale znany widzom prezenter i dziennikarz!

Prowadzący drugą edycję „Dance, dance, dance”: Tomasz Kammel

Wbrew plotkom i spekulacjom, jakoby Telewizja Polska chciała odsunąć go od pełnienia zawodowych obowiązków, Tomasz Kammel po raz kolejny poprowadzi „Dance, dance, dance”!

– To nieprawda, że Tomek zostanie w najbliższym czasie odsunięty od obowiązków. Nie był angażowany w kolejne projekty, ponieważ od września cały czas jest prowadzącym wszystkie edycje „The Voice”: najpierw normalnej, następnie dla seniorów a obecnie dla dzieci. Przy tak napiętym grafiku nie byłby w stanie poprowadzić kolejnych programów. Natomiast mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do „The Voice Kids” widzowie ponownie zobaczą go w roli prowadzącego „Dance, dance, dance” - zdradza nam osoba związana z telewizją.

Kto będzie mu partnerował? Wiadomo, że na pewno nie Barbara Kurdej-Szatan, która rozstała się z TVP. Wcześniej mówiło się, że rola prowadzących zostanie powierzona zwycięzcom pierwszej edycji, Adamowi Zdrójkowskiemu i Wiktorii Gąsiewskiej. Czy doniesienia te są prawdą?

– Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła – przekonuje nasz informator.

Tomasz Kammel: plotki o odejściu z TVP

Lawinę spekulacji wywołała decyzja władz TVP o nie powierzeniu Tomaszowi Kammelowi roli prowadzącego „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Podkreślano, że może to wiązać się ze stopniowym odsuwaniem go od pełnienia obowiązków a finalnie do zakończenia współpracy z nadawcą publicznym, tak jak miało to miejsce m.in. w przypadku Michała Olszańskiego czy Moniki Zamachowskiej.

Wszystko jednak wskazuje na to, że –wbrew plotkom – taki scenariusz się nie ziści.  

Tomasz Kammel poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”:

Tomasz Kammel, Viva! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Zwycięzcami pierwszej edycji zostali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska:

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.