ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Zdruzgotana Kasia Dziurska i jej partner opuszczą studio w trakcie półfinału Dance, Dance, Dance

Mistrzyni fitness znowu zatańczy układ, podczas którego zaliczyła bolesny upadek

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2019 07:59

W półfinale Dance, Dance, Dance Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie zatańczą choreografię, w której mistrzyni fitness z impetem uderzyła w element scenografii. Jak poradzą sobie tym razem? Po występie zdruzgotani opuszczą studio! Dlaczego?

Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie w układzie do Try Pink

Już w najbliższą sobotę, uczestnicy tanecznego show TVP2, ponownie wykonają w duecie wybraną choreografię, którą prezentowali we wcześniejszych odcinkach. Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdecydowali się jeszcze raz stawić czoła układowi z klipu Pink Try.

„Oboje chcieliśmy zatańczyć jeszcze raz Pink, bo jesteśmy perfekcjonistami”, mówił podczas przygotowań do występu Emil Gankowski.

Wypadek Kasi Dziurskiej na planie Dance, Dance, Dance, w trakcie wykonywania choreografii do Try Pink

Przypomnijmy, że to właśnie w trakcie wykonywania tej trudnej choreografii z elementami akrobatyki, Kasia nie złapała żyrandola i spadła, uderzając twarzą, na element scenografii (stół, od 00:31 pod tym linkiem). Mimo bolesnego upadku uczestnicy dokończyli występ i przeszli do kolejnego odcinka Dance, Dance, Dance.

„Mam sporego stresa, żeby to wyszło…”, mówiła na treningach przed półfinałem podenerwowana Kasia Dziurska.

Uczestniczka show próbowała też odpowiedź na pytanie, dlaczego w trzecim odcinku, kiedy po raz pierwszy tańczyli do Try, doszło do wypadku.

„Dlaczego to nie wyszło? To jest sekunda - rozluźnienie, spocona ręka… Przecież ja się trzymałam…”, zastanawiała się.

W naszym materiale wideo możecie zobaczyć, że tuż po występie, Kasia i Emil zdruzgotani wybiegli ze studia nagraniowego. Dlaczego? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP2  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.