Eminem, Elton John
Fot. East News, Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

Eminem jest gejem? Najnowszy wywiad wywołał zaskakujące plotki o orientacji seksualnej rapera!

Weronika Kostyra 20 grudnia 2017 19:45
Eminem, Elton John
Fot. East News, Getty Images

Ta wiadomość to prawdziwy szok. Po najnowszym wywiadzie Eminema odżyły plotki dotyczące jego orientacji seksualnej. Informacje są tym bardziej zaskakujące, że w przeszłości raper był oskarżany o homofobię w tekstach swoich piosenek.

Plotki o homoseksualizmie Eminema

W rozmowie z magazynem „Vulture” raper, który jest po dwóch rozwodach, wyznał, że szuka bratniej duszy. Eminem był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott i to z nią ma 22-letnią córkę Hailie Jade Scott Mathers. Od lat jednak zostaje samotny i swojej drugiej połówki szuka teraz między innymi za pośrednictwem aplikacji randkowych: „Cóż, tak. Tak, Tinder. I Grindr. Chodziłem też do klubów ze striptizem. Co mogę powiedzieć? Chodzenie do klubów ze striptizem to sposób, w jaki spotykałem się z laskami. To był interesujący czas dla mnie. To jest trudne. Od czasu mojego rozwodu miałem kilka randek i nic nie potoczyło się w sposób, który chciałem upublicznić. Randki to ostatnio nie moja rzecz. Czy jestem samotny? Nie, wszystko jest dobrze. Dziękuję za pytanie”, powiedział.

Fani żałują, że dziennikarz nie kontynuował tego tematu, lecz natychmiast przeszedł do następnego pytania. Wyznanie jest zaskakujące, ponieważ druga z wymienionych aplikacji jest szczególnie popularna wśród homoseksualnych i biseksualnych. Sam raper był z kolei wielokrotnie krytykowany za homofobiczne i mizoginistyczne wypowiedzi, chociaż on sam temu zaprzecza: „Prawdą jest to, że nie ma to dla mnie znaczenia: nie mam problemu z czyjąś seksualnością, religią, rasą, nic z tych rzeczy. Każdy, kto podąża za moją muzyką wie, że jestem przeciwko łobuzom – to dlatego nienawidzę tego piep*** tyrana Trumpa – i nienawidzę idei, że dziecko, które jest gejem, może mieć przez to kłopoty” – wyznał. „Jestem pewien, że ludzie źle mnie zrozumieli”, powiedział też. „Wiem, że nie jestem idealny i na pewno powiedziałem rzeczy, które były „zbyt mocne”, ale myślę, że moje życie pokazuje jaka jest prawda – mam na myśli, przyjaźń z Eltonem Johnem. Mam przyjaciela geja i wiem, że on stanie za mną murem. Legendarny wokalista także kilka razy potwierdzał ich przyjaźń. Pochwalił się nawet, że z okazji zawarcia związku partnerskiego dostał od rapera kosztowny prezent.

To nie pierwszy raz, kiedy orientacja seksualna rapera jest poddawana w wątpliwość. Taka informacja pojawiła się już trzy lata temu, kiedy Eminem zagrał w filmie „The Interview” geja przyznającego się do swojej orientacji. Film nie wszedł jednak na ekrany, dlatego nagranie wiele osób wzięło za autentyczne. Niektórzy internauci twierdzą też, że w nowym wywiadzie raper zwyczajnie żartował odnośni aplikacji randkowych. Nie wyobrażają sobie jego obecności w aplikacji randkowej, gdzie każdy miałby dostęp do jego profilu.

Czy sądzicie, że niebawem Eminem zdecyduje się na coming out?

Zobacz także: Eminem obchodzi dziś 45 urodziny! Co wiemy o jednym z najlepszych raperów wszech czasów?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.