Czy Hailie jest podobna do ojca?

Redakcja VIVA! 28 lutego 2021 15:53

Eminem przez lata stronił od pokazywania wizerunku córki w mediach, jednak dziś nie ma już na to wpływu. Jego córka - Hailie Jade Scott Mathers ma 25 lata i wyrosła na piękną kobietę! Dziewczyna ma już za sobą pierwsze wywiady, choćby w Daily Mail gdzie powiedziała, jak wyglądają jej relacje z ojcem. Czy zagości w show-biznesie na stałe? Na razie robi karierę w sieci

Hailie Jade - dzieciństwo, studia

Hailie jest córką z małżeństwa Eminema z Kimberly Anne Scott. Poznali się na jednej z imprez, gdy byli jeszcze nastolatkami. Dwa lata później mówili o sobie już nie tylko jako o przyjaciołach, ale i zakochanych. Mimo to ich związek był bardzo burzliwy. Pojawienie się w 1995 roku na świecie dziecka miało być zbawienne dla zakochanych. Niestety, szybko nie było. Para dwa razy przysięgała sobie miłość na ślubnym kobiercu, a później rozwodziła się.

Hailie od zawsze była oczkiem w głowie taty. Chronił ją przez paparazzi, nie zabierał dziecka na czerwone dywany. 25-latka skończyła psychologię na Uniwersytecie Stanowym Michigan. Interesuje się też makijażem. Z Eminemem łączą ją bardzo dobre relacje. „Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, przyjaźnimy się i wspieramy w trudnych chwilach”, powiedziała w rozmowie Daily Mail. 

Co dziś robi córka Eminema?

Blondwłosa piękność nie zamierza iść w ślady taty i zostać piosenkarką. Bardzo dobrze wiedzie się jej za to w sieci, gdzie pokazuje swoje codzienne życie. Na Instagramie 25-latkę obserwuje aż 2,1 miliona osób! Zdjęcia z siłowni, tutoriale makijażowe, reklamy odzieży - tylko tyle wystarczyło, by wielbiciele Hailie od kilku lat uznawali ją za gwiazdę. Córka Eminema w ogóle nie opowiada w sieci o swoim sławnym tacie. Jesteśmy nawet skłonni zaryzykować stwierdzenie, że część fanów 25-latki nie wie o jej pochodzeniu.

Hailie Jade Scott Mathers wyrosła na piękną kobietę. Czy jest podobna do taty? Zobaczcie naszą galerię.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i tried harder than i’d like to admit to get a “golden hour” photo today...☀️

Post udostępniony przez Hailie Jade (@hailiejade)

1/5
Hailie Scott, córka Eminema
Copyright @instagram@hailiescott1
1/5

Hailie Scott jest córką z małżeństwa Eminema z Kimberly Anne Scott

2/5
Hailie Scott, córka Eminema
Copyright @instagram@hailiescott1
2/5

Od samego początku raper stronił od pokazywania wizerunku córki w mediach 

3/5
Hailie Scott, córka Eminema
Copyright @instagram@hailiescott1
3/5

Dziś Hailie ma 25 lat i sama decyduje o tym, czy chce być w show-biznesie czy też nie 

4/5
Hailie Scott, córka Eminema
Copyright @instagram@hailiescott1
4/5

Na Instagramie obserwuje ją już ponad 2 mln użytkowników 

5/5
Hailie Scott, córka Eminema
Copyright @instagram@hailiescott1
5/5

Hailie wyrosła na piękną szczupłą blondynkę 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?