Filip Chajzer, main topic
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer podjudza fanów na osoby homoseksualne. „Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu”. Internauci nie kryją oburzenia

Konrad Szczęsny 29 października 2017 10:15
Filip Chajzer, main topic
Fot. East News

Napiętnowanie kontrowersyjnej postawy Filipa Chajzera przez jeden z satyrycznych profili na Facebooku zakończyło się wojną między prezenterem „Dzień Dobry TVN” a redaktorami tejże strony, o której mówią dzisiaj wszyscy. Wszystko dlatego, że świeżo upieczony tata najpierw zirytował się, iż fani i media drążą sprawę narodzin jego syna, zaś krytyka i piętnowanie postawy Filipa Chajzer wobec fanów przez profil Vogule Poland sprawiły, że prezenter zaczął szczuć swoich fanów na administratorów tejże strony, wyśmiewając przy okazji ich orientację seksualną i wygląd.

Zobacz też: „To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu’’. Internauci są zaniepokojeni wyglądem siostry Filipa Chajzera!

Filip Chajzer do fanki: „już cię nie pozdrawiam”

W sobotę rano Filip Chajzer opublikował post, pod którym jedna z fanek zamieściła screen z profilu Vogule Poland, w którym nazwano prezentera „burakiem”. Chodziło o wcześniejszy post syna Zygmunta Chajzera: najpierw, około drugiej w nocy, na Facebooku pozdrowił on „wszystkie matki karmiące”, jednak gdy media zaczęły pisać, że w ten sposób potwierdził wiadomość, że został ojcem, zaś zalali jego profil gratulacjami, Filipowi Chajzerowi najwidoczniej się to nie spodobało. Jedna z fanek, która zalicza się do grona matek karmiących, pozdrowiła prezentera w komentarzu. Ten odpowiedział jej oschle i obcesowo, że „już jej nie pozdrawia”, zapewne dlatego, że Filip Chajzer chce „chronić swoją prywatność” i nie lubi, gdy media piszą o jego rodzinie i życiu osobistym. Postawę tę (prowokowanie określonych reakcji mediów i fanów, następnie niechęć i oburzenie w stosunku do ogólnego zainteresowania) skrytykował profil Vogule Poland, który słynie z satyrycznych, złośliwych i ironicznych wpisów na temat postaci ze świata show-biznesu. 

Zobacz też: Wiemy, jak ma na imię syn Filipa Chajzera! Spodziewaliście się takiego wyboru?

Filip Chajzer piętnuje orientację seksualną redaktorów i szydzi z ich wyglądu

Burak Filip pisze o wszystkim, ale burzy sie jak ktos to przedrukuje i teraz jest "ostrozny". Czyli logika celebrytow dotyczaca pisania w necie level milion” ( zachowaliśmy pisownię oryginalną)”.

To, co odpowiedział Filip Chajzer, wprawiło część internautów i mediów w osłupienie. Gdy fanka zamieściła screen wpisu w komentarzu na jego Facebooku, prezenter wytknął administratorowi strony... jego orientację seksualną!

Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu”, napisał.

To jednak dopiero początek tego, co nastąpiło chwilę później. Filip Chajzer postanowił umieścić zdjęcie redaktora Vogule Poland i w ten sposób zachęcił fanów do podejmowania działań przeciwko niemu.

Za chwilę zostanie Pan okrzyknięty homofobem lub rasistą”, napisała rozbawiona fanka. Filip Chajzer odpowiedział jedynie w lekceważący sposób „Buuuhahahahha”. Gdy natomiast inna słynąca z tolerancji fanka zapytała czy „to coś wyżej ma odwagę nazywać go burakiem”, prezenter TVN odpowiedział bez ogródek: „ja tej Pani / Panu czy co to tam jest gratuluję odwagi”. 

To jednak nie koniec, gdyż za chwilę Filip Chajzer zamieścił zdjęcie kolejnego redaktora profilu, na którym prezentował on pomalowany na kolorowo paznokieć. Przy okazji ujawnił również jego imię i nazwisko.

Redaktorem Vogule Poland jest Pan Patryk Chilewicz. Raz spotkała go już sroga kara za pisanie w Fakcie bardzo brzydkich rzeczy o mojej rodzinie dwa lata temu, których do dzisiaj powinien się bardzo wstydzić... Ale widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać. Patryku, winszujesz powtórkę z rozrywki...?”, pytał wzburzony prezenter.

To zachęciło fanów prezentera do zamieszczania kolejnych komentarzy, w których mogli dać upust agresji.

Zaiste urodziwy dżentelmen. Puściłbym go z tym palcem i w tych okularach nocą po Grochowie”, napisał jeden z nich. Grochów to dzielnica Warszawy, którą trudno zaklasyfikować do tych najbardziej bezpiecznych.

a później jeszcze uberkiem na Wolę”, odpowiedział wyraźnie rozbawiony Filip Chajzer. Nie trzeba dodawać, że i ta dzielnica nie należy do najbardziej bezpiecznych w stolicy.

Zobacz też: Ta śmierć wstrząsnęła światem! Rosyjski piosenkarz został brutalnie zamordowany w Czeczeni ze względu na orientację seksualną

Patryk Chilewicz zgłosił sprawę do TVN i Pepsi

Jak poinformował jeden z redaktorów Vogule Poland, całe zajście zostało już zgłoszone drogą mailową do pracodawców prezentera: stacji TVN oraz koncernu Pepsi.

Internauci zaszokowani i wzburzeni zachowaniem Filipa Chajzera

W Internecie nie brakuje komentarzy, że Filip Chajzer posunął się za daleko i przekroczył granice przyzwoitości, nie tylko szydząc z orientacji seksualnej i wyglądu administratorów fanpejdża, lecz także szczując na nich swoich fanów.

Zobacz też: Tato i tato – pierwsza para gejów w Niemczech adoptowała dziecko! „Żyjemy bardzo klasycznie”, przekonują

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.