Filip Chajzer, Viva! 2014
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, jak ma na imię syn Filipa Chajzera! Spodziewaliście się takiego wyboru?

Damian Duda 28 października 2017 16:00
Filip Chajzer, Viva! 2014
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

 

Kilka dni temu Filip Chajzer potwierdził doniesienia o tym, że został ojcem. Synek prezentera oraz jego partnerki czuje się bardzo dobrze. „Wszystko przebiegło bez problemu. Dostał 10 punktów w skali Apgar i wszystko jest w jak najlepszym porządku’’, powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z serwisem Plejada.pl. 

 

Zobacz też: „Jeden z postów zmiażdżył moje serce…’’. Filip Chajzer spełnił życzenie chorej dziewczyny. Internauci są poruszeni!

Syn Filipa Chajzera 

Syn Filipa Chajzera przyszedł na świat 26 października 2017 r. Media obiegła informacja na temat imienia, które przyszli rodzice wybrali dla swojego dziecka. Jeśli doniesienia się potwierdzą, synek prezentera otrzymał imię Jerzy. Dziennikarz, który swoimi reportażami skradł serce widzów programu „Dzień Dobry TVN’’, od kilku lat związany jest z Małgorzatą Walczak, a synek jest ich pierwszym dzieckiem. 

Filip Chajzer o życiu prywatnym 

Filip Chajzer znany jest z tego, że nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym, a gdy robią to media, nie pozostaje obojętny — zazwyczaj reaguje i walczy o uszanowanie jego prywatności. W wywiadzie dla VIVY! mówił:

 

Im dalej od show-biznesu po godzinach pracy, tym lepiej. Do dzisiaj nie wiem, po co staje się na ściankach. Nie rozumiem, dlaczego ludzie to robią, to próżne i żenujące.  Nie wyobrażam, że mógłbym moje ulubione zajęcie zamienić na puste small-talki na imprezach. To jest śmieszne, ale ja mam ogromne poczucie humoru, więc przynajmniej oglądając program Oliviera Janiaka mam dobry ubaw. Oczywiście, jest też granica robienia sobie jaj, nie wszystko mnie bawi. Są rzeczy ważne’’, wyznał prezenter.

 

Filip Chajzer i Małgorzta Walczak
Fot. Instagram @filip_chajzer

 

Filip Chajzer
Fot. East News

 

Zobacz też: „To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu’’. Internauci są zaniepokojeni wyglądem siostry Filipa Chajzera!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?