Książę Harry problemy z alkoholem, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Członkowie rodziny królewskiej donosili prasie na Harry'ego i Meghan? Księżna Sussex wpadła w obsesję!

„Chcieli ich za wszelką cenę zniszczyć”

Rafał Kowalski 5 marca 2021 16:55
Książę Harry problemy z alkoholem, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Ani wyprowadzka za ocean, ani zaprzestanie pełnienia książęcych obowiązków nie sprawiły, że media zapomniały o konflikcie Meghan i Harry’ego z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Małżeństwu nie udało się odciąć od kolejnych doniesień na temat ich słabych relacji z królową, Kate i Williamem czy Karolem i Camillą. Zmęczona przepychankami para już w niedzielę wyjaśni w rozmowie z Oprah Winfrey, co tak naprawdę działo się za murami Buckingham Palace. Czy dochodziło do skarżenia się na Sussexów prasie?

Meghan podejrzewa członków brytyjskiej rodziny królewskiej o nielojalność

Nie tylko swoich współpracowników, ale i członków rodziny Harry i Meghan mieli na poważnie podejrzewać o oczernianie ich w kolorowej prasie. Jak donosi Daily Mail, domysły doprowadziły małżonków do obsesji. „Mieli obsesję, że ludzie w szarych garniturach chcieli ich za wszelką cenę zniszczyć”, czytamy na portalu.

Skąd taki pomysł? Podobno o niektórych sytuacjach, o których rozpisywały się kolorowe magazynu, nie wiedział nikt, poza najbliższymi Meghan i Harry’ego. Przykład? „Sussexowie byli pewni, że oczerniające ich historie w prasie, na przykład słynna kłótnia z Kate podczas fittingu przed ślubem w 2018 roku, musiały wyjść od kogoś z rodziny. Dziennikarzom musieli to przekazać sama Kate, Camilla, książę Karol albo ktoś z nimi związany”, czytamy w Daily Mail o sytuacji, w której to przyszła panna młoda – Meghan Markle – doprowadziła do płaczu mamę małej Charlotte. Szczegóły przeczytasz tutaj.

Myślicie, że podejrzenia Sussexów mają pokrycie w rzeczywistości?

Meghan wpadła w obsesję
Fot. Paul Grover- WPA Pool/Getty Images

Meghan  i Harry u Oprah Winfrey - co zdradzą?

Już w najbliższą niedzielę stacja CBS wyemituje dwugodzinną rozmowę, o której będzie bardzo głośno. „Oprah Winfrey najpierw będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex w obszernym wywiadzie. Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Oboje opowiedzą o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, swoich marzeniach, planach, a także o powiększeniu rodziny”, czytamy w oficjalnym stonowanym komunikacie stacji.

Wszyscy obserwatorzy losów brytyjskiej rodziny królewskiej wiedzą jednak doskonale, że dla Pałacu Buckingham będzie to zapracowany dzień, bo rozmowa dotknie mnóstwo niewygodnych dla bliskich Sussexów wątków. „Zamierzają poruszyć wiele kwestii - w jaki sposób zmieniło się ich zdrowie psychiczne i jak na nich wpłynęło życie w rodzinie królewskiej. Meghan opowie także o tym, jak wyglądało jej życie jako członkini rodziny, o wpływie jej pracy na małżeństwo, macierzyństwo oraz działalność filantropijną. Opowie także o tym, jak radzi sobie z życiem pod silną presją opinii publicznej”, twierdził niedawno informator E!.

Na pewno mimo później będziemy oglądać wspomniany wywiad. Całą relację z rozmowy z Oprah Winfrey znajdziesz w naszym serwisie w poniedziałek rano. 

Meghan Markle, Camilla Parker donosiła prasie?
Fot. Dominic Lipinski - Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…