Czy to dlatego wraz z Harrym wyprowadzają się z pałacu?

Gabriela Czernecka 28 listopada 2018 13:52

Dlaczego książę Harry i księżna Meghan wyprowadzają się z pałacu Kensington? Brytyjskie media mają na ten temat pewną teorię. Wszystko za sprawą najnowszych informacji, które na swoich łamach opublikował Daily Telegraph. Okazuje się, że na tydzień przed królewskim ślubem księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do płaczu! Do poruszającej sceny miało dojść podczas przymiarek sukienki księżniczki Charlotte na ślub Meghan i Harry'ego. Sprawę szczegółowo opisała dziennikarka, Camilla Tominey.

Jak Meghan doprowadziła Kate do płaczu?

Do smutnego wydarzenia dojść miało podczas przymiarek księżniczki Charlotte. Wybierano wówczas sukienkę na ślub księżnej Meghan, a podczas spotkania obecna była mama dziewczynki, księżna Kate. To właśnie tedy miało dojść między paniami do ostrej wymiany zdań. Sprawę ze szczegółami opisała znana reporterka Camilla Tominey. To ona jako pierwsza poinformowała o tym, że książę Harry spotyka się z Meghan Markle. Teraz przeprowadziła małe śledztwo dotyczące relacji Meghan i Kate. Co stało się na tydzień przed królewskim ślubem? 

Jak donosi Daily Telegraph, księżna Kate płakała podczas przymiarek sukni dla Charlotte, która miała być drużką na ślubie Meghan. Dwa niezależne źródła podają, że księżna Kate była bardzo rozemocjonowana po narodzinach księcia Louisa. Przypomnijmy, że Kate cierpi na Hypermesis Gravidarum, czyli tzw. Niepowściągliwe Wymioty Ciężarnych, które doskwierały jej zarówno przy pierwszej, jak i drugiej i trzeciej ciąży. Po narodzinach księcia Louisa, Kate wzięła sobie zasłużone wolne, ale pojawiła się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan.

Zanim jednak doszło do tego wydarzenia, intensywnie pomagała przyszłej księżnej Sussex oswoić się z nową sytuacją. Choć wielokrotnie pisano o konflikcie Kate i Meghan, jak do tej pory, te doniesienia nie zostały sprostowane ani skomentowane przez pałac. Teraz dwa niezależne pisma dodają, że relacje księżnych wcale nie są tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Nadmiar emocji, zmęczenie i kolejne zobowiązania związane ze ślubem Meghan sprawiły, że Kate nie czuła się najlepiej i jak podają brytyjskie media, łatwiej było doprowadzić ją do histerii. 

Niestety, spotkanie Kate z Meghan miało miejsce w tym samym czasie, gdy przyszła panna młoda pokłóciła się z królową o diadem. Jak na razie nie wiadomo, co Meghan powiedziała Kate, ale słowa księżnej Sussex znacząco wpłynęły na emocjonalne zachowanie księżnej Cambridge. O sprawie już rozpisują się inne zagraniczne media, takie jak choćby Cosmpolitan.

Portale plotkarskie wciąż zastanawiają się, co mogło doprowadzić do rzekomej kłótni pań. Dziennikarka Daily Telegraph wyraźnie zaznacza jednak, że nie był to pierwszy raz, a jej zdaniem sprzeczki między paniami zaczęły się jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan. Czyżby przyjaźń między między Kate i Meghan była fikcją...?  

1/5
Ksiezna Meghan, księżna Kate, konflik
Copyright @
1/5

Czyżby przyjaźń między między Kate i Meghan była fikcją...?

2/5
Copyright @East News
2/5

Nie od dziś mówi się, że Kate i Meghan za sobą nie przepadają. Z pewnością pałac nie wyda w tej sprawie oświadczenia, ale brytyjskie media nie przestają snuć domysłów.

3/5
urodziny księcia Karola, książę Karol, księżna Kate, książę William, książę Harry, księżna Meghan
Copyright @Getty Images
3/5

Okazuje się, że na tydzień przed królewskim ślubem księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do płaczu! Nie wiadomo jednak, co powiedziała Kate księżna Sussex.

4/5
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Copyright @gettyimages
4/5

Do poruszającej sceny miało dojść podczas przymiarek sukienki księżniczki Charlotte na ślub Meghan. Sprawę szczegółowo opisała dziennikarka, Camilla Tominey. Czy Meghan i Kate się nie lubią?

5/5
księżna Kate i księżna Meghan w czasie Dnia Pamięci
Copyright @East News, Getty Images
5/5

Dziennikarka Daily Telegraph wyraźnie zaznacza jednak, że nie był to pierwszy raz, a jej zdaniem sprzeczki między paniami zaczęły się jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.