KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan doprowadziła Kate do płaczu! Co się stało?

Czy to dlatego wraz z Harrym wyprowadzają się z pałacu?

Gabriela Czernecka 28 listopada 2018 13:52

Dlaczego książę Harry i księżna Meghan wyprowadzają się z pałacu Kensington? Brytyjskie media mają na ten temat pewną teorię. Wszystko za sprawą najnowszych informacji, które na swoich łamach opublikował Daily Telegraph. Okazuje się, że na tydzień przed królewskim ślubem księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do płaczu! Do poruszającej sceny miało dojść podczas przymiarek sukienki księżniczki Charlotte na ślub Meghan i Harry'ego. Sprawę szczegółowo opisała dziennikarka, Camilla Tominey.

Jak Meghan doprowadziła Kate do płaczu?

Do smutnego wydarzenia dojść miało podczas przymiarek księżniczki Charlotte. Wybierano wówczas sukienkę na ślub księżnej Meghan, a podczas spotkania obecna była mama dziewczynki, księżna Kate. To właśnie tedy miało dojść między paniami do ostrej wymiany zdań. Sprawę ze szczegółami opisała znana reporterka Camilla Tominey. To ona jako pierwsza poinformowała o tym, że książę Harry spotyka się z Meghan Markle. Teraz przeprowadziła małe śledztwo dotyczące relacji Meghan i Kate. Co stało się na tydzień przed królewskim ślubem? 

Jak donosi Daily Telegraph, księżna Kate płakała podczas przymiarek sukni dla Charlotte, która miała być drużką na ślubie Meghan. Dwa niezależne źródła podają, że księżna Kate była bardzo rozemocjonowana po narodzinach księcia Louisa. Przypomnijmy, że Kate cierpi na Hypermesis Gravidarum, czyli tzw. Niepowściągliwe Wymioty Ciężarnych, które doskwierały jej zarówno przy pierwszej, jak i drugiej i trzeciej ciąży. Po narodzinach księcia Louisa, Kate wzięła sobie zasłużone wolne, ale pojawiła się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan.

Zanim jednak doszło do tego wydarzenia, intensywnie pomagała przyszłej księżnej Sussex oswoić się z nową sytuacją. Choć wielokrotnie pisano o konflikcie Kate i Meghan, jak do tej pory, te doniesienia nie zostały sprostowane ani skomentowane przez pałac. Teraz dwa niezależne pisma dodają, że relacje księżnych wcale nie są tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Nadmiar emocji, zmęczenie i kolejne zobowiązania związane ze ślubem Meghan sprawiły, że Kate nie czuła się najlepiej i jak podają brytyjskie media, łatwiej było doprowadzić ją do histerii. 

Niestety, spotkanie Kate z Meghan miało miejsce w tym samym czasie, gdy przyszła panna młoda pokłóciła się z królową o diadem. Jak na razie nie wiadomo, co Meghan powiedziała Kate, ale słowa księżnej Sussex znacząco wpłynęły na emocjonalne zachowanie księżnej Cambridge. O sprawie już rozpisują się inne zagraniczne media, takie jak choćby Cosmpolitan.

Portale plotkarskie wciąż zastanawiają się, co mogło doprowadzić do rzekomej kłótni pań. Dziennikarka Daily Telegraph wyraźnie zaznacza jednak, że nie był to pierwszy raz, a jej zdaniem sprzeczki między paniami zaczęły się jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan. Czyżby przyjaźń między między Kate i Meghan była fikcją...?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.