KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę Wiliam oficjalnie pokazali trzecie dziecko!

Przed szpitalem zebrały się tłumy...

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2018 19:01

Na tę wiadomość czekano z niecierpliwością: księżna Kate urodziła chłopca! Syn książęcej pary przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku o godzinie 11.01 czasu brytyjskiego w St. Mary’s Hospital w Londynie. Malutki następca tronu waży 3,827 kilograma i jest podobno największym od 100 lat dzieckiem urodzonym w rodzinie królewskiej. Księżna Kate miała na sobie czerwoną sukienkę, podobnie jak księżna Diana, kiedy urodziła księcia Harry'ego.

Kate i William pokazali nowo narodzonego synka

Księżnej Kate nie dane jednak było odpocząć. Zgodnie z tradycją już kilka godzin po porodzie musiała wraz z księciem Williamem oficjalnie zaprezentować nowo narodzonego członka rodziny królewskiej. To jednak nie wszystko. Kate Middleton prezentowała się perfekcyjnie, jak na księżną przystało. Niedługo po porodzie zajęła się nią fryzjerka, makijażystka i stylistka. Para, podobnie jak w przypadku dwójki poprzednich dzieci, zaprezentowała kolejnego potomka na schodach przed wejściem do skrzydła szpitalnego w szpitalu św. Marii w Paddington.

Oczy całego świata skierowały się w stronę skrzydła szpitala św. Marii w Paddington dziś rano, kiedy pałac Kensigton opublikował oświadczenie o rozpoczęciu porodu. Przez kilka godzin dziennikarze nieustannie obserwowali  drzwi, z których miała wyjść księżna Kate, by zaprezentować światu nowego następcę tronu.

Imię trzeciego royal baby

Teraz wszyscy czekają na kolejną przełomową informację: jak na imię będzie miało trzecie dziecko Kate i Williama? Ta wiadomość zostanie podana już wkrótce, kiedy imię zostanie zatwierdzone przez królową Elżbietę II. W przypadku Charlotte i George’a para książęca poinformowała o imieniu dwa dni po porodzie. Według obecnych przewidywań brytyjskich mediów, chłopcu może zostać nadane imię Albert, Philip, Frederick, Arthur albo James. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.