Paulina Młynarska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z wieloletnią partnerką?!

Dziennikarka skomentowała doniesienia mediów

Redakcja VIVA! 2 października 2019 14:49
Paulina Młynarska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Ślub Alicji Nauman wzbudził spore zainteresowanie. Jak wynika z doniesień Super Expressu, córka Pauliny Młynarskiej poślubiła swoją partnerkę, a ceremonia była tak kameralna, że zabrakło na niej nawet najbliższych obu pań. Dziennikarka wyznała, co myśli o tej decyzji!

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą

Alicja Nauman opublikowała ostatnio wymowne zdjęcie na InstaStories. Miała na sobie białą suknię i przytulała się do partnerki, ubranej w elegancki garnitur. Pokazała też kilka nagrań, na których występuje ze swoją świadkową. Fani aktywistki nie mają wątpliwości, że wzięła ślub, chociaż żadne inne szczegóły tego wydarzenia nie są znane.

Paulina Młynarska skomentowała informację w krótki, ale treściwy sposób. „Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama”, powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Córka dziennikarki dba o swoją prywatność, dlatego nie ujawnia personaliów wybranki – wiadomo jedynie, że obie panie są zaangażowane w politykę i ekologię, a także wspierają środowisko LGBT. Alicja Nauman jest artystką performance, a także choreografką, tancerką i aktywistką. Znana jest również z kontrowersyjnych zdjęć, zwracających uwagę na problemy z zanieczyszczeniem planety. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alka Nauman (@alka_nauman)

Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!