Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Pauliny Młynarskiej wystąpiła nago w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej!

Chce w ten sposób zwrócić uwagę na poważny problem...

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2019 17:53
Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Alicja Nauman jest artystką i performerką, a prywatnie córką Pauliny Młynarskiej. Na Instagramie opisuje siebie jako choreografkę, tancerkę oraz aktywistkę queer-anti-fascism. Wykorzystuje sztukę, aby zwrócić uwagę na najważniejsze współczesne problemy. Wcześniej walczyła między innymi o prawa kobiet, tańcząc pod Sejmem. Teraz postanowiła zająć się kwestią wszechobecnego plastiku, który stał się zagrożeniem dla naszej planety. Bezkompromisowa artystka zapozowała w tym celu nago.

Córka Pauliny Młynarskiej walczy z zanieczyszczeniem Ziemi

Niedawno w podobnej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej wystąpiła Anja Rubik. Alicja Nauman została sfotografowana w podobny sposób. Jej nagie ciało zakrywają jedynie kawałki folii. Dodatkowo otacza ją plastik rozrzucony na ziemi. Odważne zdjęcia to jej manifest, którym chce skłonić społeczeństwo do refleksji nad nadmiernym użyciem plastiku. Zaśmiecanie środowiska jest niezwykle szkodliwe i przyczynia się do zmiany klimatu.

Córka Pauliny Młynarskiej nie poszła w ślady sławnej mamy i trzyma się z daleka od show-biznesu. Jest o niej głośno jedynie, kiedy za pośrednictwem swojej artystycznej działalności chce wywołać emocje i prowadzącą do zmian dyskusję. Czy pozowanie nago to dobry sposób na zwrócenie uwagi na ważne kwestie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?