Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Pauliny Młynarskiej wystąpiła nago w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej!

Chce w ten sposób zwrócić uwagę na poważny problem...

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2019 17:53
Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Alicja Nauman jest artystką i performerką, a prywatnie córką Pauliny Młynarskiej. Na Instagramie opisuje siebie jako choreografkę, tancerkę oraz aktywistkę queer-anti-fascism. Wykorzystuje sztukę, aby zwrócić uwagę na najważniejsze współczesne problemy. Wcześniej walczyła między innymi o prawa kobiet, tańcząc pod Sejmem. Teraz postanowiła zająć się kwestią wszechobecnego plastiku, który stał się zagrożeniem dla naszej planety. Bezkompromisowa artystka zapozowała w tym celu nago.

Córka Pauliny Młynarskiej walczy z zanieczyszczeniem Ziemi

Niedawno w podobnej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej wystąpiła Anja Rubik. Alicja Nauman została sfotografowana w podobny sposób. Jej nagie ciało zakrywają jedynie kawałki folii. Dodatkowo otacza ją plastik rozrzucony na ziemi. Odważne zdjęcia to jej manifest, którym chce skłonić społeczeństwo do refleksji nad nadmiernym użyciem plastiku. Zaśmiecanie środowiska jest niezwykle szkodliwe i przyczynia się do zmiany klimatu.

Córka Pauliny Młynarskiej nie poszła w ślady sławnej mamy i trzyma się z daleka od show-biznesu. Jest o niej głośno jedynie, kiedy za pośrednictwem swojej artystycznej działalności chce wywołać emocje i prowadzącą do zmian dyskusję. Czy pozowanie nago to dobry sposób na zwrócenie uwagi na ważne kwestie? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.