Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Pauliny Młynarskiej wystąpiła nago w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej!

Chce w ten sposób zwrócić uwagę na poważny problem...

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2019 17:53
Paulina Młynarska z córką, Alicja Nauman
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Alicja Nauman jest artystką i performerką, a prywatnie córką Pauliny Młynarskiej. Na Instagramie opisuje siebie jako choreografkę, tancerkę oraz aktywistkę queer-anti-fascism. Wykorzystuje sztukę, aby zwrócić uwagę na najważniejsze współczesne problemy. Wcześniej walczyła między innymi o prawa kobiet, tańcząc pod Sejmem. Teraz postanowiła zająć się kwestią wszechobecnego plastiku, który stał się zagrożeniem dla naszej planety. Bezkompromisowa artystka zapozowała w tym celu nago.

Córka Pauliny Młynarskiej walczy z zanieczyszczeniem Ziemi

Niedawno w podobnej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej wystąpiła Anja Rubik. Alicja Nauman została sfotografowana w podobny sposób. Jej nagie ciało zakrywają jedynie kawałki folii. Dodatkowo otacza ją plastik rozrzucony na ziemi. Odważne zdjęcia to jej manifest, którym chce skłonić społeczeństwo do refleksji nad nadmiernym użyciem plastiku. Zaśmiecanie środowiska jest niezwykle szkodliwe i przyczynia się do zmiany klimatu.

Córka Pauliny Młynarskiej nie poszła w ślady sławnej mamy i trzyma się z daleka od show-biznesu. Jest o niej głośno jedynie, kiedy za pośrednictwem swojej artystycznej działalności chce wywołać emocje i prowadzącą do zmian dyskusję. Czy pozowanie nago to dobry sposób na zwrócenie uwagi na ważne kwestie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…