Paulina Młynarska
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Młynarska ostro broni Edyty Górniak! Padły mocne słowa

Dziennikarka jest oburzona! Z jakiego powodu?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 22:27
Paulina Młynarska

Środowy występ Edyty Górniak w trakcie Top of the top Sopot Festiwal 2019 odbił się w mediach szerokim echem. Na deskach Opery Leśnej miała bowiem miejsce premiera jej najnowszego, długo zapowiadanego singla, zatytułowanego Król, który nagrała z DJ'em i producentem Gromeem. Niestety, w trakcie prezentacji diwa zapomniała w pewnym momencie tekstu piosenki, za co oczywiście została mocno skrytykowana. W jej obronie, dosyć nieoczekiwanie, stanęła... Paulina Młynarska!

Paulina Młynarska broni Edyty Górniak po występie w Sopocie

Pisarka i dziennikarka nie ukrywa oburzenia w związku z falą hejtu, jaka wylała się na Edytę Górniak po środowym występie. Uważa, że to bezpardonowy atak na... kobiety.

„Dzień bez kopania kobiety dniem straconym. Dziś w menu Edyta Górniak, która zapomniała tekstu na estradzie. No to niech się dowie jakim jest zerem po 30 latach kariery, niech się wstydzi! Wstyyyd! Wstyyyd! Bo zapomniała linijki tekstu. No dno! Skopać, wyśmiać, poniżyć. Oczywiście rozumiem, wszak komentujące osoby należą do gatunku nieomylnych, niepokonanych, doskonałych w każdym calu. Im się nie zdarza zapomnieć tekstu. Nigdy! Nawet linijki”, grzmi na swoim Instagramie.

Internauci o wpadce Edyty Górniak w Sopocie

Komentujące poparły Paulinę Młynarską.

„A mnie to jej potknięcie...wzruszyło 💚 To takie ludzkie, to pokazało jak bardzo Jej zależało i ile emocji Ją to kosztowało. To wielka artystka, delikatna i wrażliwsza od tysięcy innych ludzi. Mam nadzieję, że nie będzie się skupiać nad tym małym epizodem. ❤”, „To takie nasze ,Polskie aby dokopać”, „Naprawdę są ludzie, którzy się tym zajmują. Zapomniała to zapomniała po prostu życie”, pisali przejęci.

Zgadzasz się z nimi? 

Przypomnijmy, że utwór Król będzie miał swoją premierę w rozgłośniach radiowych i serwisach stramingowych w piątek 16 sierpnia 2019 roku  

Edyta Górniak na Top of the top Spot Festival 2019:

Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Edyta Górniak
Fot. ONS
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.