Paulina Młynarska
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Młynarska ostro broni Edyty Górniak! Padły mocne słowa

Dziennikarka jest oburzona! Z jakiego powodu?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 22:27
Paulina Młynarska

Środowy występ Edyty Górniak w trakcie Top of the top Sopot Festiwal 2019 odbił się w mediach szerokim echem. Na deskach Opery Leśnej miała bowiem miejsce premiera jej najnowszego, długo zapowiadanego singla, zatytułowanego Król, który nagrała z DJ'em i producentem Gromeem. Niestety, w trakcie prezentacji diwa zapomniała w pewnym momencie tekstu piosenki, za co oczywiście została mocno skrytykowana. W jej obronie, dosyć nieoczekiwanie, stanęła... Paulina Młynarska!

Paulina Młynarska broni Edyty Górniak po występie w Sopocie

Pisarka i dziennikarka nie ukrywa oburzenia w związku z falą hejtu, jaka wylała się na Edytę Górniak po środowym występie. Uważa, że to bezpardonowy atak na... kobiety.

„Dzień bez kopania kobiety dniem straconym. Dziś w menu Edyta Górniak, która zapomniała tekstu na estradzie. No to niech się dowie jakim jest zerem po 30 latach kariery, niech się wstydzi! Wstyyyd! Wstyyyd! Bo zapomniała linijki tekstu. No dno! Skopać, wyśmiać, poniżyć. Oczywiście rozumiem, wszak komentujące osoby należą do gatunku nieomylnych, niepokonanych, doskonałych w każdym calu. Im się nie zdarza zapomnieć tekstu. Nigdy! Nawet linijki”, grzmi na swoim Instagramie.

Internauci o wpadce Edyty Górniak w Sopocie

Komentujące poparły Paulinę Młynarską.

„A mnie to jej potknięcie...wzruszyło 💚 To takie ludzkie, to pokazało jak bardzo Jej zależało i ile emocji Ją to kosztowało. To wielka artystka, delikatna i wrażliwsza od tysięcy innych ludzi. Mam nadzieję, że nie będzie się skupiać nad tym małym epizodem. ❤”, „To takie nasze ,Polskie aby dokopać”, „Naprawdę są ludzie, którzy się tym zajmują. Zapomniała to zapomniała po prostu życie”, pisali przejęci.

Zgadzasz się z nimi? 

Przypomnijmy, że utwór Król będzie miał swoją premierę w rozgłośniach radiowych i serwisach stramingowych w piątek 16 sierpnia 2019 roku  

Edyta Górniak na Top of the top Spot Festival 2019:

Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Edyta Górniak
Fot. ONS
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.