Agata Młynarska, Przemysław Schmidt
Fot. Darek Lewandowski / Forum
historia miłości

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt są już 9 lat po ślubie: „Jest mężczyzną na dobre i na złe”

„Wiedzieliśmy, że od tej pory idziemy już zawsze razem”

Gabriela Czernecka 23 marca 2023 12:51
Agata Młynarska, Przemysław Schmidt
Fot. Darek Lewandowski / Forum

Agata Młynarska, choć rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, u boku trzeciego męża odnalazła szczęście. Dziennikarka i jej partner, Przemysław Schimdt, świętowali dziewiątą rocznicę ślubu. Jaki jest jej mąż? „Zaakceptowaliśmy siebie z ugruntowanymi słabościami, wadami. Umiemy się przyznać do błędu i przeprosić. I to jest super”, mówiła dziennikarka w rozmowie z magazynem Claudia. Ostatnie lata nie były dla niej łatwe. Śmierć ojca, zmagania z chorobą, pandemia, wyprowadzka do Hiszpanii... Na szczęście u swojego boku ma osobę, na którą zawsze może liczyć. Jak wygląda życie Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta? Z okazji dziewiątej rocznicy ślubu, dziennikarka podzieliła się z fanami poruszającym wpisem! 

Agata Młynarska: szczęście znalazła u boku trzeciego męża

Po nieudanej relacji z Jarosławem Kretem i kilku latach bycia singielką,  w 2012 roku Agata Młynarska była gwiazdą jednego z jubileuszów Polsatu. To tam poznała Przemysława Schmidta. „W momencie, kiedy kroiłam jubileuszowy tort, stojąc u boku prezesa Solorza, Krzysztofa Ibisza, Pauliny Sykut i miliona reporterów spojrzałam, że idzie facet. Coś mnie tknęło, wyprułam do niego i mówię: to pan, a on mówi: tak, przyszedłem po panią”, opowiadała dziennikarka Plejadzie. Dwa lata spotkań i poznawania wystarczyły, by zakochani się pobrali.

Dziś Agata Młynarska od dziewięciu lat jest szczęśliwą żoną Przemysława Schmidta. Dopiero u jego boku odnalazła prawdziwą miłość. To trzecie małżeństwo dziennikarki. Ślub, który odbył się 22 marca w 2014 roku był bardzo skromną uroczystością. Młodej parze w Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos-Strycharska. Panna młoda miała na sobie krótką różową sukienkę.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Stramowski nie ukrywa już swojej miłości! Aktor zaprezentował się z nową partnerką

„5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku pięćdziesiątkę postanowiło powiedzieć sobie »TAK«. I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość”, podpisała cztery lata temu zdjęcia, które opublikowała z okazji rocznicy ich związku. 

W marcu 2021 roku, w dniu kolejnej, siódmej już rocznicy ślubu, Agata Młynarska zamieściła inny, równie romantyczny wpis. „Wiedzieliśmy od pierwszego spojrzenia, że dotarliśmy do celu! Że od tej pory idziemy już zawsze razem. Niedawno wyruszyliśmy w podróż, przed siebie. Chcieliśmy być więcej razem. Czas w dojrzałym związku płynie szybciej. Nie ścigamy się z nim”, napisała na Instagramie prezenterka, mając na myśli niedawną przeprowadzkę do Hiszpanii. „Jesteśmy tu i teraz. Dziękujemy za każdy dzień. W miłości i zdrowiu. Na przekór losowi i wszystkim sceptykom, stworzyliśmy rodzinę. Dużą, wesołą, wspierającą się wzajemnie. Trzymamy sztamę. Nie wypuścimy tego szczęścia, będziemy je cisnąć do końca. Dziękuję Ci kochanie, że mnie tak trzymasz mocno, że słyszę bicie Twojego serca”, zakończyła post gwiazda.

Z kolei w najnowszym wpisie, z okazji dziewiątej rocznicy ślubu, dziennikarka dziękowała mężowi za wszystko. Tak pisze o ich miłości. 

„22 marca 2014 roku o godzinie 16 tej w Urzędzie Stanu Cywilnego na Warszawskiej Pradze powiedzieliśmy sobie: TAK! Ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Na dobre i złe. Stare wróble stracha się nie boją!
Jak jest? Odpowiedzią są róże na parapecie w naszym domu.
Stworzyliśmy go wiedząc, że w nim witać będziemy „kolejny siwy włos na naszej skroni”… Razem raźniej i weselej! Razem to ma sens!Dziękuję @palexandros_11 Ty wiesz ❤️
#happy #married”, napisała Agata Młynarska.

Agata Młynarska mąż, Przemysław Schmidt
Fot. Instastories screen @agata_mlynarska

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt: historia miłości 

Przypomnijmy, kim jest mąż Agaty Młynarskiej. Przemysław Schmidt jest radcą prawnym. Od 2002 roku jest Partnerem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A, a w  latach 2007 – 2009 był Członkiem i Przewodniczącym Europejskiej Rady Dyrektorów jednej z międzynarodowych organizacji. Trzy lata temu ukończył studia za granicą.

W związku z tym, że ten wielki sukces przypadał na czas ścisłej izolacji, Agata Młynarska źle znosiła rozłąkę. W październiku 2020 roku poleciała do Hiszpanii odwiedzić ukochanego. Prezenterka miała zostać na południu Europy dwa tygodnie. Okazało się jednak, że pani Agacie bardzo spodobało się w miasteczku położonym obok słonecznego Alicante. Małżonkowie zamieszkali tam więc w jednym z pięknych domów, urządzili go po swojemu i ostatecznie dziennikarka spędziła na Półwyspie Iberyjskim aż osiem miesięcy. Para adoptowała też w tym czasie pieska ze schroniska, który otrzymał imię Sabio.

Czytaj też: Tata Macieja Musiała pojawił się na filmowej premierze. Jego syn podkreśla, że ma z rodzicem "złotą" relację

Agata Młynarska, Przemysław Schmidt jak się poznali
Fot. VIPHOTO/East News

Przemysław Schmidt jednak już nie raz w przeszłości okazywał się dla gwiazdy oparciem i gwarantem bezpieczeństwa. Gdy w 2017 roku odchodził tata Agaty Młynarskiej, Wojciech Młynarski, mąż dziennikarki wiernie stał u jej boku, udzielając jej wsparcia. Nie zawiódł także, gdy zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Agata Młynarska leżała w szpitalu z ciężkim schorzeniem jelit. „W sytuacji, gdy dla mnie wyzwaniem było wstawanie z łóżka i przejście kilku kroków do toalety [...] codziennie stawiał się w szpitalu. Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe”, mówi w wywiadzie dla Claudii

ZOBACZ TEŻ: „Przeszedł przez piekło”... Tak wyglądały ostatnie chwile Wojciecha Młynarskiego

To nie znaczy, że nie zdarzają się im sprzeczki. Jak w każdym małżeństwie, tak i u nich bywają ciche dni: „Bywa, że Przemek mnie irytuje. Trudno mi na przykład przełknąć jego porządnicką naturę perfekcjonisty”, wyjawia. Im dłużej są jednak ze sobą, tym lepiej się poznają, a Agata Młynarska tylko utwierdza się w przekonaniu, że Przemysław to idealny mężczyzna dla niej...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.