Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska szczerze o mężu: „Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe”

Mało kto o tym wiedział...

Gabriela Czernecka 9 września 2019 17:49
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o tym, jakim mężczyzną jest jej mąż Przemysław. „Zaakceptowaliśmy siebie z ugruntowanymi słabościami, wadami. Umiemy się przyznać do błędu i przeprosić. I to jest super”, mówi w rozmowie z magazynem Claudia. Ostatnio nie było jej łatwo. Śmierć ojca, zmagania z chorobą... Na szczęście u boku ma osobę, na którą zawsze może liczyć.  Jak dziś wygląda życie Agaty Młynarskiej?

Kim jest mąż Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Przemysława Schmidta. Dopiero u jego boku odnalazła prawdziwą miłość. To trzecie małżeństwo dziennikarki, w międzyczasie długo była też singielką. Ślub w 2014 roku był bardzo skromną uroczystością. Młodej parze w Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos-Strycharska. Panna młoda miała na sobie krótką różową sukienkę.

„5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50tkę postanowiło powiedzieć sobie „TAK”. I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość”, podpisała zdjęcia, które opublikowała z okazji rocznicy ich związku. 

Przypomnijmy, kim jest mąż Agaty Młynarskiej. Przemysław Schmidt jest radcą prawnym. Od 2002 roku jest Partnerem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A, a w  latach 2007 – 2009 był Członkiem i Przewodniczącym Europejskiej Rady Dyrektorów jednej z międzynarodowych organizacji. W najnowszym wywiadzie Agata Młynarska wyjawia, że z ukochanym najgorsze chwile ma już za sobą. Dziś wie, że w pełni może na nim polegać, a to dlatego, że sprawdził się w najtrudniejszych momentach jej życia.

Gdy dwa lata temu odchodził tata Agaty Młynarskiej, Wojciech Młynarski, mąż dziennikarki wiernie stał u jej boku udzielając jej wsparcia. Nie zawiódł także, gdy zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Agata Młynarska leżała w szpitalu z ciężkim schorzeniem jelit. „W sytuacji, gdy dla mnie wyzwaniem było wstanie z łóżka i przejście kilku kroków do toalety [...] codziennie stawiał się w szpitalu. Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe”, mówi w wywiadzie dla Claudii

To nie znaczy, że nie zdarzają się im sprzeczki. Jak w każdym małżeństwie, tak i u nich bywają ciche dni: „Bywa, że Przemek mnie irytuje. Trudno mi na przykład przełknąć jego porządnicką naturę perfekcjonisty”, wyjawia. Im dłużej są jednak ze sobą, tym lepiej się poznają, a Agata Młynarska tylko utwierdza się w przekonaniu, że Przemysław to idealny mężczyzna dla niej.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!