Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Piotr Stramowski nie ukrywa już swojej miłości! Aktor zaprezentował się z nową partnerką

Zakochani nie szczędzili sobie czułości...

Karol Sowa 23 marca 2023 09:06
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wczoraj odbyła się gala Top Seriale 2023. Na uroczystości nie mogło zabraknąć plejady gwiazd. Kto się pojawił? Między innymi: Maja Hyży, Aleksandra Popławska, Anna Wendzikowska, Taomsz Raczek, Barbara Kurdej-Szatan czy Piotr Stramowski, który zaprezentował swoją nową miłość. Kim jest i jak wygląda tajemnicza Natalia?

Piotr Stramowski pojawił się na gali z nową partnerką 

W ostatnim czasie aktor zaprezentował swój talent w wielu produkcjach i serialach. I choć zawodowo osiągnął wiele, to prywatnie nie było u niego tak kolorowo. Przypomnijmy, że w minionym roku rozstał się z Kasią Warnke. Niedawno odnalazł ukojenie u boku tajemniczej Natalii. Co o niej wiemy?

CZYTAJ TEŻ: Ich ognisty romans zelektryzował media. Oto sekrety relacji Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego

Piotr Stramowski, dziewczyna Natalia
Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Stramowski, dziewczyna Natalia
Fot. Kurnikowski/AKPA

Kim jest nowa partnerka Piotra Stramowskiego? 

Obecnie artysta związany jest z tajemniczą Natalią, która ukończyła neurokognitywistykę i neuromarketing. W przeszłości próbowała swoich sił na planach produkcji filmowych, gdzie zajmowała się scenografią. Okazuje się, że to właśnie tam poznała Piotra. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy zakochani pokazują się razem. W styczniu 2023 roku po raz pierwszy zapozowali na czerwonym dywanie. Była to wówczas premiera filmu Pokusa. ,,To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem, albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił”, wyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Zakochanym życzymy dużo spokoju i szczęścia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tata Macieja Musiała pojawił się na filmowej premierze. Jego syn podkreśla, że ma z rodzicem "złotą" relację

Piotr Stramowski, dziewczyna Natalia
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Piotr Stramowski
Fot. Dostawca: FOTON/PAP

Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.