Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Tata Macieja Musiała pojawił się na filmowej premierze. Jego syn podkreśla, że ma z rodzicem "złotą" relację

Andrzej Musiał również jest aktorem

Dorota Falkowska 22 marca 2023 21:02
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

O Macieju Musiale zrobiło się głośno po jego roli w popularnym serialu Rodzinka.pl. Rola Tomka Boskiego przyniosła mu ogromną sympatię fanów i otworzyła drzwi do większej kariery. Dziś 28-latek jest jedną z największych aktorskich sław swojego pokolenia. Otrzymuje kolejne, atrakcyjne propozycje, w tym także w produkcjach zagranicznych. 

Maciej Musiał nie jest jednak pierwszą osobą w rodzinie, która związała się z aktorstwem zawodowo. Na pierwszy casting zabrał go tata, Andrzej Musiał, który również jest aktorem. Maciej nie ukrywa, że ojciec jest dla niego autorytetem. W ostatnich dniach ojciec 28-latka po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się na wydarzeniu branżowym. 

Maciej Musiał i jego tata: jaka relacja ich łączy? 

28-latek chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych. Kilka razy mieliśmy okazję oglądać zdjęcia aktora zarówno z tatą, jak i mamą. Rodzice Macieja Musiała nie są już małżeństwem i ta wielka zmiana w życiu rodziny aktora miała nadszarpnąć jego relację z ojcem, ale od pewnego czasu panowie mają bardzo udany kontakt. 

W 2021 roku wystąpili razem we wspólnej sesji reklamowej. 28-latek opublikował wówczas na swoim profilu post, dodając również archiwalny kadr, na którym Andrzej Musiał trzyma w rękach malutkiego syna. „Tata. Mój największy Boss”, napisał wówczas aktor. 

Andrzej Musiał również jest aktorem. Widzowie mogą kojarzyć jego twarz z takich produkcji jak Psy, Młode wilki 1/2, Sęp czy Ekstradycja, Pierwszy milion, Twarzą w twarz 2. W ostatnim czasie pojawiał się w produkcjach: Nielegalni, Inni ludzie, 1983, Jak pokochałam gangstera. W 2001 roku tata Macieja Musiała wystąpił w filmowej ekranizacji „Wiedźmina” w reżyserii Marka Brodzkiego, z kolei kilkanaście lat później w opowieści o Geralcie z Rivii, tym razem produkcji Netfliksa, pojawił się jego syn.

Zobacz też: Odbudowali więź po kryzysie, są dla siebie wsparciem. Tak Maciej Musiał mówił o tacie

Tata Macieja Musiała po raz pierwszy od dawna na salonach 

Andrzej Musiał na co dzień nie odwiedza branżowych wydarzeń, ale 21 marca zrobił wyjątek i pojawił się na salonach przy okazji premiery filmu "Święty". Zapozował fotoreporterom na ściance i uciął sobie pogawędkę z obecnymi na wydarzeniu gośćmi. Czy pomiędzy ojcem a synem widać podobieństwo? 

Czytaj również: Maciej Musiał jest zakochany? Serce aktora zostało zajęte przez piękną modelkę!

Tata Maćka Musiała na premierze filmu "Święty", 21.03.2023 r. 

Tata Macieja Musiała pojawił się na filmowej premierze. Jego syn podkreśla, że ma z rodzicem
Fot. Niemiec/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?