Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Musiał opublikował zdjęcia z tatą! Okazuje się, że to znany widzom aktor

Ojciec i syn mieli w swojej relacji burzliwe lata

Rafał Kowalski 24 czerwca 2021 13:59
Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska

Dokładnie dziesięć lat temu Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek serialu Rodzinka.pl. Jedną z jego gwiazd był Maciej Musiał, który wcielił się w rolę Tomka Boskiego. Od tego czasu 26-latek zdążył wyrosnąć na jedną z największych aktorskich sław swojego pokolenia. Niewiele osób jednak wie, że także jego tata jest znanym aktorem.

Ojciec Macieja Musiała – zdjęcia

Choć Andrzej Musiał rzadko zgadza się, by jego bliscy publikowali w sieci jego zdjęcia, inaczej stało się z okazji Dnia Ojca. Maciej Musiał pokazał wczoraj w sieci zdjęcia z sesji z tatą. Zdjęciom autorstwa Damiana Noszkowicza towarzyszyła archiwalna fotografia, na której Andrzej Musiał trzyma w rękach malutkiego syna. Zobaczcie owe zdjęcia, które 26-latek podpisał: „Tata. Mój największy Boss”.

Kim jest Andrzej Musiał? Internauci nie pomylili się pisząc, że skądś kojarzą tę twarz. 66-latek jest bowiem tak jak syn aktorem. Widzowie mogą znać pana Andrzeja z ról w takich filmach i serialach jak: Sam pośród swoich, Psy, Młode wilki 1/2, Sęp czy Ekstradycja, Pierwszy milion, Twarzą w twarz 2. Ostatnia rola wpisana na konto ojca Macieja Musiała to prokurator w 38. odcinku serialu Usta Usta z 2020 roku.

Andrzej Musiał - rozwód z żoną Anną, relacje z synem Maciejem

Prywatnie przez wiele lat Andrzej Musiał był żonaty z Anną Musiał. Para została rodzicami Macieja Musiała w 1995 roku. Niestety czas pokazał, że miłość na całe życie nie jest temu małżeństwu pisana. Rodzice młodego gwiazdora rozstali się, gdy ten przygotowywał się do matury. Rozwód orzeczono 1 kwietnia 2014 roku. „Jak zaczynają się kłócić, to zrobilibyście wszystko, by przestali, żeby mieć fajną, kochającą się rodzinę”, pisał o rodzicach na swoim blogu Maciej Musiał.

Według prasy po rozwodzie ówczesny nastolatek miał stanąć po stronie mamy, przez co jego kontakty z tatą oziębły. Pan Andrzej robił, co mógł, by to naprawić. „Andrzej chciał być dla syna kumplem i zatrzymał się na etapie gimnazjum. A synowie zazwyczaj nie potrzebują kumpli, mają swoich, potrzebują ojca, mężczyzny”, mówiła krytycznie o byłym mężu Anna Musiał.

W rozmowie dla VIVY! przyznała też, jak rozwód wpłynął na nią samą. „„Rozstania zawsze są trudne. Jeśli ludzie najpierw się przyjaźnią, jest lepiej. Zawsze będzie coś, co ich łączy, wspólne wartości, pasje. Gorzej, jeśli tego nie ma. Chemia mija. Mój mąż pytał: Przyjaźń, co to takiego? Słuchałam wtedy i myślałam, że tylko tak sobie gada, zakłada taką maskę twardziela. Ale to była prawda. Mężczyźni uciekają od bliskości”, wyznała nam kilka lat temu.

Dziś na szczęście Macieja i jego tatę łączą bardzo dobre relacje. Podobni do siebie? 

CZYTAJ TEŻ: „Myślałam, że to nowa dziewczyna” Mama Macieja Musiała podbija Instagram!

Anna Musiał z synem w sesji dla VIVY!

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.