Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Musiał pokazał zdjęcia z tatą! Okazuje się, że to znany widzom aktor

„Relacja z nim jest absolutnie złota”, mówi

Rafał Kowalski 19 października 2022 20:49
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Maciej Musiał zyskał ogromną sympatię fanów rolą Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Od tego czasu 27-latek zdążył wyrosnąć na jedną z największych aktorskich sław swojego pokolenia. Zachwyca w kolejnych produkcjach. Niewiele osób jednak wie, że także jego tata jest znanym aktorem. Jakie łączą ich relacje? Maciej Musiał pokazał na Instagramie wyjątkowy post. 

Ojciec Macieja Musiała – zdjęcia

Maciej Musiał chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z bliskimi. Co jakiś czas możemy podziwiać go na wspólnych kadrach z tatą Andrzejem Musiałem. W 2021 roku 27-latek prezentował fotografie z sesji ze wspólnej sesji. Zdjęciom autorstwa Damiana Noszkowicza towarzyszyła archiwalny kadr, na którym Andrzej Musiał trzyma w rękach malutkiego syna.  „Tata. Mój największy Boss”, napisał wówczas Maciej Musiał.  

Przez pewien czas relacja obu panów nie należała do najłatwiejszych. Aktor silnie przeżył rozwód rodziców. Na szczęście udało im się naprawić nadszarpniętą więź.

Czytaj też: Tak dziś wygląda jedyna córka Ewy Wachowicz. Aleksandra to już dorosła kobieta  

Kim jest Andrzej Musiał? Internauci nie pomylili się pisząc, że skądś kojarzą tę twarz. 67-latek jest bowiem tak jak syn aktorem. Widzowie mogą znać pana Andrzeja z ról w takich filmach i serialach jak: Sam pośród swoich, Psy, Młode wilki 1/2, Sęp czy Ekstradycja, Pierwszy milion, Twarzą w twarz 2. W ostatnim czasie pojawiał się w produkcjach: Nielegalni, Inni ludzie, 1983, Jak pokochałam gangstera.

Teraz obaj panowie wzięli udział w kampanii reklamowej Reserved.  „Mój tata. Relacja z nim jest absolutnie złota. To on zabrał mnie na mój pierwszy casting, bo też jest aktorem. Grał w "Psach". Fajnie, co? Do dziś jest moim bossem, a w relacji z nim odnajduję siebie”, mówi na nagraniu Maciej Musiał. 

Premierze kolekcji towarzyszy również wyjątkowe video, w którym 27-latek wystąpił nie tylko przed kamerą, ale był również odpowiedzialny za jego reżyserię. W materiale towarzyszy mu oczywiście tata, Andrzej Musiał.

Maciej Musiał, Andrzej Musiał, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. materiały prasowe Reserved

Maciej Musiał, Andrzej Musiał, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. materiały prasowe Reserved

Andrzej Musiał - rozwód z żoną Anną, relacje z synem Maciejem

Prywatnie przez wiele lat Andrzej Musiał był żonaty z Anną Musiał. Para została rodzicami Macieja Musiała w 1995 roku. Niestety czas pokazał, że miłość na całe życie nie jest temu małżeństwu pisana. Rodzice młodego gwiazdora rozstali się, gdy ten przygotowywał się do matury. Rozwód orzeczono 1 kwietnia 2014 roku. „Jak zaczynają się kłócić, to zrobilibyście wszystko, by przestali, żeby mieć fajną, kochającą się rodzinę”, pisał o rodzicach na swoim blogu Maciej Musiał.

Według prasy po rozwodzie ówczesny nastolatek miał stanąć po stronie mamy, przez co jego kontakty z tatą oziębły. Pan Andrzej robił, co mógł, by to naprawić. „Andrzej chciał być dla syna kumplem i zatrzymał się na etapie gimnazjum. A synowie zazwyczaj nie potrzebują kumpli, mają swoich, potrzebują ojca, mężczyzny”, mówiła krytycznie o byłym mężu Anna Musiał.

W rozmowie dla VIVY! przyznała też, jak rozwód wpłynął na nią samą. „Rozstania zawsze są trudne. Jeśli ludzie najpierw się przyjaźnią, jest lepiej. Zawsze będzie coś, co ich łączy, wspólne wartości, pasje. Gorzej, jeśli tego nie ma. Chemia mija. Mój mąż pytał: Przyjaźń, co to takiego? Słuchałam wtedy i myślałam, że tylko tak sobie gada, zakłada taką maskę twardziela. Ale to była prawda. Mężczyźni uciekają od bliskości”, wyznała nam kilka lat temu.

Dziś na szczęście Macieja i jego tatę łączą bardzo dobre relacje. Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Syn Pawła Małaszyńskiego jest już pełnoletni. Jak wygląda Jeremiasz? To prawdziwy przystojniak!

Anna Musiał z synem w sesji dla VIVY!

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?