Z ŻYCIA GWIAZD

Kożuchowska szczerze o małżeństwie: „On jest prezydentem. Ja premierem”

Historia miłości Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2018 10:00

To był jeden z najszczęśliwszych dni w życiu aktorki. Niedługo minie dziesiąta rocznica ślubu Małgorzatay Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego. Ich ślub odbył się w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Wtedy też udzielili VIVIE! wywiadu, w którym opowiedzieli o tym, co ich połączyło i jak istotne są dla nich takie wartości, jak rodzina. Teraz aktorka pojawiła się w programie Krzysztofa Ibisza, Demakijażu, w którym zdradziła, jak wyglądały początki znajomości z mężem. Co zwróciło jej uwagę?  

Małgorzata Kożuchowska o małżeństwie

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, aktorka wróciła wspomnieniami do dnia, w którym poznała swojego męża. Bartek Wróblewski ujał ją swoją bezpretensjonalnością, naturalnością, miał w sobie to COŚ. Na pytanie prowadzącego, kto jest szefem w tym związku, aktorka odpowiedziała: „On jest prezydentem. Ja premierem”.

Ostatnio aktorka zdradziła również swoją receptę na udany związek! „Myślę, że trzeba być wiernym tej drugiej osobie, ale i sobie samemu. Dla mnie decyzja o tym, żeby wyjść za mąż była bardzo ważna, ponieważ wiedziałam, że chcę, by to była decyzja na całe życie. Staram się być konsekwentna, chcę pamiętać o tym. Poza tym trzeba dużo rozmawiać, szanować się, przyjaźnić się i lubić się. Jestem szczęśliwa i modlę się, żeby tak było nadal”, zwierzyła się niedawno aktorka w rozmowie z przeAmbitni.pl. 

Historia miłości Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski poznali się... w samolocie, gdy lecieli do Rzymu na uroczystości pogrzebowe Jana Pawła II. Po powrocie do Polski właściciel firmy ochroniarskiej postanowił zawalczyć o względy aktorki i dlatego wykupił bilety na wszystkie spektakle z jej udziałem! Co więcej wysyłał także za każdym razem kwiaty do garderoby gwiazdy. Pewnego dnia poszedł o krok dalej i dołączył do nich krótki liści, dzięki któremu aktorka mogła odpisać i zaprosić go na spotkanie w cztery oczy.  

Kiedy zaczął się spotykać z Małgosią, bał się, jak przyjmą go jej najbliżsi. Tyle ich różniło. Bartek nie mógł uwierzyć, że Małgosia, aktorka, na co dzień jest po prostu Małgosią, kobietą domową. Wyobrażał sobie, że artystki nigdy nie przestają grać. Nawet jego rodzice, kiedy po raz pierwszy ją spotkali, dziwili się: „Ona taka normalna, nienadęta, fajna”. Małgosia nie mogła uwierzyć, że Bartek chce się nią opiekować. Zawsze taka samodzielna, niezależna, a tu może się poczuć „taka mała”. „Potrzebowałam tego”, mówi. Wspierają się wzajemnie. Po raz pierwszy pokazali się publicznie razem w styczniu 2006 roku na gali wręczenia Telekamer. Dwa i pół roku później wzięli ślub, zaś ich ukochane i jedyne dziecko – syna Jan Franciszek — przyszedł na świat w październiku 2014 roku. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.