Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta postanowiła uciec z domu!

„Shiloh błaga ojca, by ją zabrał”

Weronika Kostyra 30 października 2019 13:52
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta najmocniej przeżyły ich rozstanie. Szczególnie źle sytuację znosi Shiloh. Wkracza w trudny okres dojrzewania i potrzebuje obojga rodziców. Większość czasu spędza jednak z mamą, która na co dzień opiekuje się nią i rodzeństwem. Angelina Jolie nie chciała pozwolić, by córka spędzała więcej czasu z tatą. Według najnowszych doniesień zdesperowana Shiloh postanowiła uciec z domu!

Shiloh uciekła z domu, by zamieszkać z ojcem!

Angelina Jolie nie zgadza się, by jej córka widywała się z ojcem tak często, jak chce. Aktorka nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi sytuacji, do której doszło kilka lat temu. Chodzi o awanturę, jaka rozegrała się między małżonkami na pokładzie prywatnego samolotu. Brad Pitt był wówczas pod wpływem alkoholu. Zachowywał się agresywnie. W obronie Angeliny Jolie stanął ich najstarszy syn Maddox. Plotkowano, że wtedy Brad Pitt miał go uderzyć. Od tamtej pory aktorka ma obawy za każdym razem, kiedy dzieci zostają z ojcem, mimo że Brad Pitt przestał pić, przeszedł terapię i obiecał poprawę.

Shiloh bardzo tęskni za ojcem. Kiedy podzieliła się swoimi odczuciami z mamą usłyszała zdecydowaną odmowę. Dziewczyna postanowiła uciec z domu i schronić się u Brada Pitta. Ma nadzieję, że będzie mogła u niego zostać na dłużej. Magazyn National Enquirer podaje, że 13-letnia Shiloh robi wszystko, by przekonać rodziców do takiego rozwiązania. „Ich paskudny rozwód najbardziej wpłynął na Shiloh. Zawsze miała szczególny związek z Bradem, którego ona i Angie nigdy nie miały – i błaga o życie u boku taty. Angie była tak zajęta rozwiązywaniem problemów z prawnikami i promowaniem Czarownicy 2, że ledwo może zaoferować komfort bycia jeden na jednego każdemu ze swoich dzieci – najmniej daje tym ulubionym przez Brada! Ludzie szepczą, że ciągle rozmawia przez telefon, wysyłając e-maile i SMS-y do Brada, prosząc go, by ją zabrał”, zdradził informator.

Przeciąga się sytuacja sprawia, że Shiloh coraz bardziej nienawidzi swojej mamy. Obarcza ją za problemy całej rodziny oraz alkoholizm Brada Pitta. Nastolatka chce być przy tacie i pomóc mu odzyskać równowagę.

Czy rzeczywiście musi dojść do ucieczki, aby zbliżyła się do ojca?

Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.