Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta postanowiła uciec z domu!

„Shiloh błaga ojca, by ją zabrał”

Weronika Kostyra 30 października 2019 13:52
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta najmocniej przeżyły ich rozstanie. Szczególnie źle sytuację znosi Shiloh. Wkracza w trudny okres dojrzewania i potrzebuje obojga rodziców. Większość czasu spędza jednak z mamą, która na co dzień opiekuje się nią i rodzeństwem. Angelina Jolie nie chciała pozwolić, by córka spędzała więcej czasu z tatą. Według najnowszych doniesień zdesperowana Shiloh postanowiła uciec z domu!

Shiloh uciekła z domu, by zamieszkać z ojcem!

Angelina Jolie nie zgadza się, by jej córka widywała się z ojcem tak często, jak chce. Aktorka nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi sytuacji, do której doszło kilka lat temu. Chodzi o awanturę, jaka rozegrała się między małżonkami na pokładzie prywatnego samolotu. Brad Pitt był wówczas pod wpływem alkoholu. Zachowywał się agresywnie. W obronie Angeliny Jolie stanął ich najstarszy syn Maddox. Plotkowano, że wtedy Brad Pitt miał go uderzyć. Od tamtej pory aktorka ma obawy za każdym razem, kiedy dzieci zostają z ojcem, mimo że Brad Pitt przestał pić, przeszedł terapię i obiecał poprawę.

Shiloh bardzo tęskni za ojcem. Kiedy podzieliła się swoimi odczuciami z mamą usłyszała zdecydowaną odmowę. Dziewczyna postanowiła uciec z domu i schronić się u Brada Pitta. Ma nadzieję, że będzie mogła u niego zostać na dłużej. Magazyn National Enquirer podaje, że 13-letnia Shiloh robi wszystko, by przekonać rodziców do takiego rozwiązania. „Ich paskudny rozwód najbardziej wpłynął na Shiloh. Zawsze miała szczególny związek z Bradem, którego ona i Angie nigdy nie miały – i błaga o życie u boku taty. Angie była tak zajęta rozwiązywaniem problemów z prawnikami i promowaniem Czarownicy 2, że ledwo może zaoferować komfort bycia jeden na jednego każdemu ze swoich dzieci – najmniej daje tym ulubionym przez Brada! Ludzie szepczą, że ciągle rozmawia przez telefon, wysyłając e-maile i SMS-y do Brada, prosząc go, by ją zabrał”, zdradził informator.

Przeciąga się sytuacja sprawia, że Shiloh coraz bardziej nienawidzi swojej mamy. Obarcza ją za problemy całej rodziny oraz alkoholizm Brada Pitta. Nastolatka chce być przy tacie i pomóc mu odzyskać równowagę.

Czy rzeczywiście musi dojść do ucieczki, aby zbliżyła się do ojca?

Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…