Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Shiloh Jolie-Pitt przeprowadzi się do ojca, ponieważ ma dosyć zachowania Angeliny Jolie?!

Brad Pitt „nie ukrywa zadowolenia”

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2019 09:58
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Według doniesień zachodnich mediów, Shiloh Jolie-Pitt nie chce już mieszkać z matką. Wybrała ojca, do którego wkrótce zamierza się przenieść. Powodem decyzji ma być zachowanie Angeliny Jolie podczas rozwodu z Bradem Pittem, i sposób rozwiązywania problemów, dotyczących opieki nad dzieckiem.

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z matką

Amerykańskie media donoszą, że Shiloh nazywa dom matki „strefą katastrofy” i chce jak najszybciej przenieść się do ojca, Brada Pitta. Dziewczyna nie poprosiła o zgodę Jolie. „Po prostu postawiła ją przed faktem, że przeprowadzi się do Brada”, informują anonimowa źródła. „Angie będzie zdruzgotana, gdy zda sobie sprawę, że Shiloh naprawdę ją opuszcza”, kontynuują.

Brad Pitt podobno „nie ukrywa zadowolenia” z faktu, że dziecko chce zamieszkać z nim. Według innych informacji, bracia i siostry Shiloh (Pitt i Jolie mają jeszcze piątkę dzieci) mogą pójść za jej przykładem. Rzekomo również nie podoba im się atmosfera panująca w domu Angeliny Jolie.

Inne źródła, w tym portal GossipCop, stanowczo zaprzeczają tym doniesieniom, podkreślając, że źródło nie jest wiarygodne. Faktem jest, że na zdjęciach paparazzi, które od czasu do czasu pojawiają się w sieci, Jolie i jej dzieci wyglądają na szczęśliwych.

Proces rozwodowy Angeliny Jolie i Brada Pitta trwał kilka lat, ponieważ para nie mogła dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Ostatecznie doszli do kompromisu. 

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…