Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Shiloh Jolie-Pitt przeprowadzi się do ojca, ponieważ ma dosyć zachowania Angeliny Jolie?!

Brad Pitt „nie ukrywa zadowolenia”

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2019 09:58
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Według doniesień zachodnich mediów, Shiloh Jolie-Pitt nie chce już mieszkać z matką. Wybrała ojca, do którego wkrótce zamierza się przenieść. Powodem decyzji ma być zachowanie Angeliny Jolie podczas rozwodu z Bradem Pittem, i sposób rozwiązywania problemów, dotyczących opieki nad dzieckiem.

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z matką

Amerykańskie media donoszą, że Shiloh nazywa dom matki „strefą katastrofy” i chce jak najszybciej przenieść się do ojca, Brada Pitta. Dziewczyna nie poprosiła o zgodę Jolie. „Po prostu postawiła ją przed faktem, że przeprowadzi się do Brada”, informują anonimowa źródła. „Angie będzie zdruzgotana, gdy zda sobie sprawę, że Shiloh naprawdę ją opuszcza”, kontynuują.

Brad Pitt podobno „nie ukrywa zadowolenia” z faktu, że dziecko chce zamieszkać z nim. Według innych informacji, bracia i siostry Shiloh (Pitt i Jolie mają jeszcze piątkę dzieci) mogą pójść za jej przykładem. Rzekomo również nie podoba im się atmosfera panująca w domu Angeliny Jolie.

Inne źródła, w tym portal GossipCop, stanowczo zaprzeczają tym doniesieniom, podkreślając, że źródło nie jest wiarygodne. Faktem jest, że na zdjęciach paparazzi, które od czasu do czasu pojawiają się w sieci, Jolie i jej dzieci wyglądają na szczęśliwych.

Proces rozwodowy Angeliny Jolie i Brada Pitta trwał kilka lat, ponieważ para nie mogła dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Ostatecznie doszli do kompromisu. 

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.