Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Co Dorota Wellman jada na śniadanie? Dziennikarka zdradziła swoje upodobania!

„Nie lubię rano jeść niczego słodkiego...”

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2019 06:56
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman jest jedną z bardziej lubianych polskich dziennikarek. Chociaż w pracy jest bardzo rzeczowa i profesjonalna, wiemy o niej, że jest bardzo towarzyska. Prowadzi otwarty dom, przyjmować gości, a domowe ciepło jest dla niej bardzo ważne. Ceni domowe rytuały i domowe jedzenie. Właśnie zdradziła, co jada na śniadanie!

Co Dorota Wellman je na śniadanie?

Okazuje się, że poranne upodobania kulinarne Doroty Wellman są dość nietypowe. Dziennikarka często na śniadanie zjada… śledzie. „Kocham te ryby. Jedzenie śledzi nie tylko na święta Bożego Narodzenia to piękna polska tradycja. Trochę o tym zapomnieliśmy. Kiedy prowadzę program, to wstaję nawet o 4 rano. Wtedy nic nie przechodzi mi przez gardło. Natomiast jak już minie trochę czasu lub gdy nie jestem w pracy i wstaję później, to chętnie zjadam śledzie na śniadanie. Nie lubię rano jeść niczego słodkiego”, powiedziała w rozmowie z Faktem prowadząca Dzień dobry TVN.

Choć ten wybór może zaskakiwać wielu z nas śledzie są zdrowe i jak najbardziej mogą być składnikiem zbilansowanej diety. Dorota Wellman wie o tym stara się prowadzić zdrowy tryb życia. „Dbam o siebie – zdrowo się odżywiam, chodzę i biegam na orliku, ćwiczę na siłowni pod okiem trenera. Mam nadwagę – gdyby nie regularne ćwiczenia, pewnie nie byłabym taka sprawna. Chcę być zdrowa. Sprawna. Mam poważny uraz kolana – gdyby nie regularne ćwiczenia, to pewnie w ogóle nie mogłabym chodzić. A tak, nie dość że chodzę, to jeszcze na obcasach”, powiedziała w wywiadzie dla Urody Życia.

Zjedlibyście śledzia na śniadanie?

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.