Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Bratanek Meghan Markle został aresztowany

To nie pierwszy skandal z udziałem rodziny księżnej...

Olga Figaszewska 30 września 2019 08:51
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Nie pierwszy i ostatni raz księżna Meghan będzie rozczarowana zachowaniem swojej rodziny, z którą i tak nie utrzymuje już kontaktu… Thomas Markle za jej plecami udziela wywiadów, stawiających ją w złym świetle, siostra i brat zdradzają fakty z przeszłości księżnej, o jakich z pewnością chciałaby zapomnieć. Niedawno media grzmiały na temat kuzyna Meghan, który może pochwalić się nieźle prosperującym biznesem… narkotykowym, a teraz jej bratanek został aresztowany pod wpływem niedozwolonych substancji…

Bratanek Meghan trafił do aresztu

Bratanek księżnej Meghan został zatrzymany przez funkcjonariuszy pod wpływem narkotyków. Policjantów zaintrygowało dziwne zachowanie 28-latka. Mężczyzna był całkowicie nagi i zasłaniał się jedynie ręcznikiem. Kiedy chcieli go zatrzymać, ten w pewnym momencie zaczął uciekać. Służbom udało się go w końcu złapać i od czwartku przebywa w areszcie. Prawdopodobnie chłopakowi zostaną postawione dodatkowe zarzuty stawiania oporu podczas zatrzymania.

Przypomnijmy, że niedawno media rozpisywały się na temat dalekiego kuzyna Meghan - Tylera Dooleya. Postanowił on skorzystać na pokrewieństwie ze słynną księżną i wykorzystuje jej nazwisko przy… sprzedaży marihuany! W stanie Oregon, gdzie mieszka przedsiębiorczy 27-latek uprawa tej rośliny jest legalna. Tyler dorobił się fortuny, ponieważ nazwał swój produkt Markle Sparkle.

Brytyjska rodzina królewska wydaje się być już przyzwyczajona do skandali i wyskoków z udziałem bliskich Meghan. Księżna wciąż jest krytykowana za naganne zachowanie swojej rodziny. Z pewnością zaskoczą ją jeszcze wiele razy. 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.