Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Bratanek Meghan Markle został aresztowany

To nie pierwszy skandal z udziałem rodziny księżnej...

Olga Figaszewska 30 września 2019 08:51
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Nie pierwszy i ostatni raz księżna Meghan będzie rozczarowana zachowaniem swojej rodziny, z którą i tak nie utrzymuje już kontaktu… Thomas Markle za jej plecami udziela wywiadów, stawiających ją w złym świetle, siostra i brat zdradzają fakty z przeszłości księżnej, o jakich z pewnością chciałaby zapomnieć. Niedawno media grzmiały na temat kuzyna Meghan, który może pochwalić się nieźle prosperującym biznesem… narkotykowym, a teraz jej bratanek został aresztowany pod wpływem niedozwolonych substancji…

Bratanek Meghan trafił do aresztu

Bratanek księżnej Meghan został zatrzymany przez funkcjonariuszy pod wpływem narkotyków. Policjantów zaintrygowało dziwne zachowanie 28-latka. Mężczyzna był całkowicie nagi i zasłaniał się jedynie ręcznikiem. Kiedy chcieli go zatrzymać, ten w pewnym momencie zaczął uciekać. Służbom udało się go w końcu złapać i od czwartku przebywa w areszcie. Prawdopodobnie chłopakowi zostaną postawione dodatkowe zarzuty stawiania oporu podczas zatrzymania.

Przypomnijmy, że niedawno media rozpisywały się na temat dalekiego kuzyna Meghan - Tylera Dooleya. Postanowił on skorzystać na pokrewieństwie ze słynną księżną i wykorzystuje jej nazwisko przy… sprzedaży marihuany! W stanie Oregon, gdzie mieszka przedsiębiorczy 27-latek uprawa tej rośliny jest legalna. Tyler dorobił się fortuny, ponieważ nazwał swój produkt Markle Sparkle.

Brytyjska rodzina królewska wydaje się być już przyzwyczajona do skandali i wyskoków z udziałem bliskich Meghan. Księżna wciąż jest krytykowana za naganne zachowanie swojej rodziny. Z pewnością zaskoczą ją jeszcze wiele razy. 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…