Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Bratanek Meghan Markle został aresztowany

To nie pierwszy skandal z udziałem rodziny księżnej...

Olga Figaszewska 30 września 2019 08:51
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Nie pierwszy i ostatni raz księżna Meghan będzie rozczarowana zachowaniem swojej rodziny, z którą i tak nie utrzymuje już kontaktu… Thomas Markle za jej plecami udziela wywiadów, stawiających ją w złym świetle, siostra i brat zdradzają fakty z przeszłości księżnej, o jakich z pewnością chciałaby zapomnieć. Niedawno media grzmiały na temat kuzyna Meghan, który może pochwalić się nieźle prosperującym biznesem… narkotykowym, a teraz jej bratanek został aresztowany pod wpływem niedozwolonych substancji…

Bratanek Meghan trafił do aresztu

Bratanek księżnej Meghan został zatrzymany przez funkcjonariuszy pod wpływem narkotyków. Policjantów zaintrygowało dziwne zachowanie 28-latka. Mężczyzna był całkowicie nagi i zasłaniał się jedynie ręcznikiem. Kiedy chcieli go zatrzymać, ten w pewnym momencie zaczął uciekać. Służbom udało się go w końcu złapać i od czwartku przebywa w areszcie. Prawdopodobnie chłopakowi zostaną postawione dodatkowe zarzuty stawiania oporu podczas zatrzymania.

Przypomnijmy, że niedawno media rozpisywały się na temat dalekiego kuzyna Meghan - Tylera Dooleya. Postanowił on skorzystać na pokrewieństwie ze słynną księżną i wykorzystuje jej nazwisko przy… sprzedaży marihuany! W stanie Oregon, gdzie mieszka przedsiębiorczy 27-latek uprawa tej rośliny jest legalna. Tyler dorobił się fortuny, ponieważ nazwał swój produkt Markle Sparkle.

Brytyjska rodzina królewska wydaje się być już przyzwyczajona do skandali i wyskoków z udziałem bliskich Meghan. Księżna wciąż jest krytykowana za naganne zachowanie swojej rodziny. Z pewnością zaskoczą ją jeszcze wiele razy. 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!