Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan po raz pierwszy opowiedziała o tym, czym jest dla niej macierzyństwo

„Ona promieniuje wdziękiem!”

Ksenia Krasko 28 września 2019 08:56
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Meghan Markle i książę Harry postanowili, że ich tegoroczny royal tour odbędzie się w Afryce Południowej. Parze towarzyszy synek Archie. Para ma dość rozbudowany harmonogram spotkań, a księżna Meghan wzięła udział w rozmowie na temat tego, jaką rolę odgrywają matki w życiu chłopców.

Meghan Markle o macierzyństwie i małym Archiem

Meghan Markle, która konsekwentnie prowadzi kampanię na rzecz wzmocnienia pozycji młodych kobiet w społeczeństwie, porozmawiała z założycielkami różnych firm podczas prywatnego spotkania w Kapsztadzie. „Według księżnej, znaczenie ma nie tylko edukacja dla dziewcząt, ale także bycie wzorem do naśladowania dla chłopców. Poczucie, że jesteśmy kobietami wpływowymi, które mogą inspirować”, powiedziała Naadiya Moosajee, matka dwuletniego syna.

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Moosajee, współzałożycielka Womhub i WomEng (firmy dostarczają programy mające na celu zaangażowanie kobiet i dziewcząt w takie branże, jak inżynieria i technologia) opowiedziała, jak wyglądało spotkanie z księżną Meghan. „Kobiety wspólnie rozmawiały o codziennych zmaganiach, a także o rzeczach, które muszą zrobić, aby iść naprzód, rozwijać się i zmieniać społeczeństwo”.

Księżna Sussex mówiła również o utrzymaniu delikatnej równowagi między karierą a życiem rodzinnym, oraz o tym, że kontynuuje walkę o ważne dla niej sprawy, którymi zajmowała się zanim została członkinią rodziny królewskiej. Uważa, że każda osoba powinna być szczera wobec samej siebie.

Inna businesswoman obecna na spotkaniu dodaje, że Meghan Markle „promieniuje wdziękiem”. Zainspirowała również kobiety do realizacji nowych pomysłów. „Powiedziała: Jeśli wspiąłeś się na samą górę, musisz liczyć się z upadkiem. To ty wytyczasz ścieżkę dla wszystkich innych. Mówiła o tym, że musimy wciąż iść naprzód, wiedząc, że robimy to dla innych, którzy pójdą za nimi. Nie chodziło jej o władzę, ale o życie pełne wyzwań”.

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!