Żona księcia Harry'ego obchodzi dzisiaj 38. urodziny

Olga Figaszewska 4 sierpnia 2019 10:51

Dziś jest księżną, szczęśliwą żoną i przyszłą mamą. Jej krok śledzą media i fani na całym świecie. Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej chcą wiedzieć o niej coraz więcej. Swoją pomoc w tej kwestii oferują przyjaciele i rodzina księżnej Sussex. Koleżanka z nastoletnich czasów opublikowała jakiś czas temu w sieci wspólne zdjęcie z Meghan! Stało się już hitem i nie ma w tym nic dziwnego. Jak księżna wyglądała jako nastolatka? Dzisiaj żony księcia Harry'ego obchodzi 38. urodziny!

Meghan Marke jako nastolatka 

Piosenkarka Katharine McPhee na Instagramie podzieliła się kilka miesięcy temu z fanami fotografią, na której pozuje z księżną Meghan. Panie połączyła wspólna pasja! Obie występowały na scenie.

„Wraz z Meghan występowałyśmy jako dzieci w musicalach. Ona wyrosła na księżną Sussex, a ja zostałam gwiazdą West End. Mamy takie samo życie", mówiła wokalistka.

Meghan od dzieciństwa wychowywała się na planach filmowych. Jej tata, Tom Markle, jest oświetleniowcem planów. Zależało mu na świetlanej przyszłości córki. Dlatego Meghan już jako kilkuletnia dziewczynka przyglądała się pracy aktorów.

Zdjęcie, które znajoma księżnej opublikowała w sieci pochodzi sprzed około 19 lat! Ukochana Harry’ego była wówczas bardziej zaokrąglona. Ale patrząc na fotografię, zauważamy jedno. Księżna nie utraciła tej energii, blasku i wdzięku, który już przed laty został uchwycony w kadrze.

I kto wie? Może dawna znajomość zostanie odnowiona? Katharine lada moment stanie na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem jest David Foster. Czy Meghan pojawi się na uroczystości?  

1/7
Meghan Markle
Copyright @East News
1/7

Księżna Meghan jako dziecko

2/7
Meghan Markle, księżna Meghan
Copyright @Instagram/@katharinemcphee
2/7

Meghan z dawną przyjaciółką, 2000 rok

3/7
Meghan Markle, 2003
Copyright @East News
3/7

Meghan Markle, 2003 rok

4/7
Meghan Markle, 2009
Copyright @Getty Images
4/7

Meghan Markle, 2009

5/7
Meghan Markle, 2013
Copyright @East News
5/7

Meghan Markle, 2013

6/7
Meghan Markle, 2017
Copyright @East News
6/7

Meghan Markle, 2017

7/7
Księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @Rex Features/East News
7/7

Księżna Meghan, 2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.