KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżna Meghan wyglądała w młodości. Zobacz jej archiwalne zdjęcia

Żona księcia Harry'ego obchodzi dzisiaj 38. urodziny

Olga Figaszewska 4 sierpnia 2019 10:51

Dziś jest księżną, szczęśliwą żoną i przyszłą mamą. Jej krok śledzą media i fani na całym świecie. Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej chcą wiedzieć o niej coraz więcej. Swoją pomoc w tej kwestii oferują przyjaciele i rodzina księżnej Sussex. Koleżanka z nastoletnich czasów opublikowała jakiś czas temu w sieci wspólne zdjęcie z Meghan! Stało się już hitem i nie ma w tym nic dziwnego. Jak księżna wyglądała jako nastolatka? Dzisiaj żony księcia Harry'ego obchodzi 38. urodziny!

Meghan Marke jako nastolatka 

Piosenkarka Katharine McPhee na Instagramie podzieliła się kilka miesięcy temu z fanami fotografią, na której pozuje z księżną Meghan. Panie połączyła wspólna pasja! Obie występowały na scenie.

„Wraz z Meghan występowałyśmy jako dzieci w musicalach. Ona wyrosła na księżną Sussex, a ja zostałam gwiazdą West End. Mamy takie samo życie", mówiła wokalistka.

Meghan od dzieciństwa wychowywała się na planach filmowych. Jej tata, Tom Markle, jest oświetleniowcem planów. Zależało mu na świetlanej przyszłości córki. Dlatego Meghan już jako kilkuletnia dziewczynka przyglądała się pracy aktorów.

Zdjęcie, które znajoma księżnej opublikowała w sieci pochodzi sprzed około 19 lat! Ukochana Harry’ego była wówczas bardziej zaokrąglona. Ale patrząc na fotografię, zauważamy jedno. Księżna nie utraciła tej energii, blasku i wdzięku, który już przed laty został uchwycony w kadrze.

I kto wie? Może dawna znajomość zostanie odnowiona? Katharine lada moment stanie na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem jest David Foster. Czy Meghan pojawi się na uroczystości?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.