Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o Adamie Zdrójkowskim! Ujawnił powód rozstania z aktorką

„Źle ją traktował”, mówi Mateusz Gąsiewski

Konrad Szczęsny 20 marca 2023 06:11
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Byli parą przez cztery lata. Wydawało się, że rozstali się w zgodzie. Ale słowa Mateusza Gąsiewskiego zdają się temu przeczyć... Brat aktorki stwierdził wprost, że Adam Zdrójkowski źle traktował jego siostrę! 

Rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej

Wydawało się, że mieli wszystko, by osiągnąć szczęście. Młodzi, piękni, z sukcesami na kącie. A jednak w październiku 2021 roku wyszło na jaw, że drogi Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej rozeszły się. 

„Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania”, ucięła aktorka na Instagram Stories. 

Nieco więcej zdradziła w maju 2022 roku i przyznała, że okres ten był dla niej bardzo trudny... „Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy”, zdradziła w rozmowie z Karoliną Motylewską z serwisu Jastrzabpost.

Teraz - dosyć niespodziewanie – głos w sprawie zabrał brat Wiktorii Gąsiewskiej. Z jego ust padły naprawdę mocne słowa!

Czytaj także: Tak potoczyły się losy Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Oto historia ich związku

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Polsat SuperHit Festiwal 2021, 26.06.2021 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o Adamie Zdrójkowskim. Ujawnił powód rozstania?

W miniony weekend miała miejsce gala freak fightowa High League 6 (to federacja stworzona przez Malika Montanę). W jej trakcie wystąpił brat Wiktorii Gąsiewskiej. 26-letni Mateusz w ringu starł się z mężem Karoliny Pisarek, Rogerem Sallą. Pojedynek przegrał, ale udzielał po nim zgromadzonym dziennikarzom wywiadów. 

Przez Monikę Maszkiewicz został zapytany czy byłby w stanie stanąć do walki z byłym partnerem swojej siostry. „Myślę, że ma co robić, ale myślę, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. Nie wiem, nie wiem, raczej się nie zgodzi. Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny”, stwierdził kwaśno Mateusz Gąsiewski w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Po czym dodał, że jego relacje z obecnym partnerem siostry są bardzo dobre. „Jest dużo lepiej, niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak już zostanie”, podkreślił. Dziennikarka zauważyła, że swego czasu rozpisywano się o jego konflikcie z Adamem Zdrójkowskim, ale nie wiadomo do końca, jakie były jego przyczyny. Dosyć niespodziewanie Mateusz Gąsiewski wypalił: „po prostu źle ją traktował”.

Przypomnijmy, że obecnie aktorka jest związana z o dwa lata starszym kolegą z branży, aktorem „Barw szczęścia” Jasperem Sołtysiewiczem. Razem pojawili się m.in. na gali 30-lecia Telewizji Polsat w zeszłym roku.  

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu ze Zdrójkowskim! Ujawniła prawdę i wyznała, jakie mają dziś relacje

Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, gala 30-lecia Telewizji Polsat, 06.12.2022 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, gala 30-lecia Telewizji Polsat, 06.12.2022 rok 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.