Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski
z życia gwiazd

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu ze Zdrójkowskim! Ujawniła prawdę i wyznała, jakie mają dziś relacje

„Gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce", mówiła

Marcjanna Maryszewska 25 maja 2022 11:53
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski

Razem tworzyli wyjątkową parę aktorów młodego pokolenia. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdobyli popularność za sprawą „Rodzinki.pl”, i to na planie wspomnianego serialu rozwijało się ich uczucie. Nieoczekiwanie jednak rozstali się pod koniec zeszłego roku. Teraz Wiktoria Gąsiewska zabrała głos w sprawie poprzedniego związku. Młoda aktorka zdradziła również, jak wyglądają jej relacje z byłym partnerem.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Historia miłości

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem związku mieli mnóstwo fanów którzy twierdzili, że para do siebie nadzwyczaj pasuje. Wszystko to za sprawą ról w Rodzince.pl, gdzie odgrywani przez nich bohaterowie również byli razem. Jak się okazało, młoda aktorka od lat podobała się Adamowi, a finalnie zostali parą. Przez lata byli razem, stając się jedną z bardziej medialnych, młodych par polskiego show-biznesu. 

Relacja aktorów rozpadła się jednak pod koniec ubiegłego roku. Okazało się, że Wiktoria Gąsiewska spędzała czas u boku innego mężczyzny - przystojnego tancerza. Adam Zdrójkowski potwierdził wówczas, że jego związek z Wiktorią przeszedł do historii. Oboje bardzo przeżywali rozstanie. Aktor miał być tak zrozpaczony, że całkowicie stracił apetyt. Jego była dziewczyna również przechodziła trudny czas.

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, 2021

Niedawno wyszło na jaw, że aktorzy wystąpią razem w jednym filmie, dlatego fani byli ciekawi, jakie obecnie łączą ich relacje. Teraz na to pytanie odpowiedziała Wiktoria Gąsiewska, która wyznała w najnowszym wywiadzie, jaki ma kontakt Adamem Zdrójkowskim oraz jak wyglądała ich współpraca na planie.

Czytaj także: Viki Gabor podzieliła widzów po Festiwalu w Sopocie: „Szkoda 14-letniej dziewczyny…”

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Młoda gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że czas po rozstaniu nie był dla niej łatwy. Pomogło jej wsparcie rodziny i najbliższych, którzy byli przy niej po zakończeniu wieloletniego związku z Adamem.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy.”

Wiktoria przyznała, że nadal ma kontakt z byłym chłopakiem ze względu na charakter wykonywanej pracy. Ostatnio zagrali razem w filmie „Święta inaczej” i oboje postarali się o zachowanie profesjonalizmu na planie.

„Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule „Święta inaczej”, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Film wyjdzie w grudniu tego roku. Byliśmy razem na planie, jak widać stoimy i on jest żywy i ja jestem żywa więc wszystko jest ok. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć.”  

Sprawdź również: Synek Agnieszki Dygant ma nietypowe zainteresowania! Pójdzie w ślady mamy?

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, 2018
Fot. VIPHOTO/East News
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, 2018

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.