Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski
O TYM SIĘ MÓWI

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Aktorka odpowiedziała stanowczo

To kolejny raz, gdy pojawiło się takie podejrzenie...

Rafał Kowalski 9 września 2020 11:59
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski

Jako dzieci mijali się na castingach do reklam i seriali, a od trzech lat tworzą udany związek. Mimo licznych plotek na temat tego, jak układa się Wiktorii Gąsiewskiej i Adamowi Zdrójkowskiemu, żadne z aktorów nie potwierdziło oficjalnie rozstania. Nawet jeśli wielbiciele pary zauważyli, że ci przestali się obserwować na Instagramie… Co na to 21-letnia gwiazda nowego  serialu Polsatu Kowalscy kontra Kowalscy?

Wiktoria Gąsiewska o relacji z Adamem Zdrójkowskim

Podczas niedawnych urodzin sklepu Modivo, dziennikarz Plotka zapytał Wiktorię Gąsiewską o to, jak układa się jej życie miłosne. Reporter zasugerował, że pojawiły się plotki o rozstaniu zakochanych. „Mówisz o tych artykułach o tych sprzed roku, sprzed kilku miesięcy czy tych teraz?”, odpowiedziała ze śmiechem aktorka. „Zareagowałam tak jak zawsze dziwiąc się, że ktoś próbuje wejść do mojego życia prywatnego w brudnych buciorach na co ja nie pozwolę. A Instagram… Żyjesz Instagramem? Bo ja na przykład nie. Temat tego, czy ktoś się z kimś obserwuje w sieci uważam za lekką dziecinadę. Nie komentuję swojego życia prywatnego i uczuciowego. Wolę rozmawiać o tym co robię, nad czym teraz pracuję”, odpowiedziała stanowczo 21-letnia gwiazda.

Wiktoria Gąsiewska dodała też, że ma jedną zasadę. „Nie zamierzam wyśpiewywać wszystkiego, co się u mnie dzieje. Nie mam takiej potrzeby”, usłyszeliśmy w rozmowie z Plotkiem. Czy więc aktorka jest aktualnie szczęśliwa? „Byłabym głupia i niemądra, gdybym mówiła, że mam źle. Mam dwie nogi, mogę codziennie korzystać z życia, ludzie chorują i mają gorzej. Można mi życzyć zdrowia, szczęścia, miłości. Bo w niej różne bywa – raz jest lepiej, raz gorzej”, skomentowała ulubienica widzów.

Być może fani nie dostali od Wiktorii jednoznacznej odpowiedzi na temat relacji z Adamem, ale jedno jest pewne: gwieździe udaje się ochronić, to co prywatne. Życzymy mnóstwo dobrego!

Jak poznali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska? Historia miłości

Choć wielu osobom wydaje się, że para poznała się na planie Rodzinki.pl, prawda jest inna. Do pierwszych przypadkowych spotkań doszło już około 2007 roku… „Nikt tego dokładnie nie pamięta, ale już jako kilkuletnie dzieci bywaliśmy na tych samych castingach. Pierwsze nasze udokumentowane spotkanie wiąże się z akcją promocyjną jednego z hipermarketów. Mieliśmy wtedy osiem lub dziewięć lat”, mówiła aktorka w wywiadzie dla Party.

Z kolei Adam Zdrójkowski wyznał w tej samej rozmowie, że sam polecił Wiktorię do roli w hicie TVP2. „To była zabawna sytuacja, bo reżyser tego serialu Patrick Yoka szukał osoby, która miała zagrać moją pierwszą dziewczynę. Na casting przyszło około 30 kandydatek, ale żadna nie spodobała się wystarczająco. Wtedy pomyślałem, że przecież znam fajną dziewczynę, Wiktorię, i podsunąłem pomysł, żeby ją zaprosić na casting. Kiedy przyszła i zagrała jedną scenę, od razu dostała rolę”, mówił aktor w Party i dodał, że wspólne sceny mocno zbliżyły ich do siebie.

Wktórce para poszła na pierwszą randkę. Zakochani wybrali restaurację serwującą sushi, które wspólnie uwielbiają. Miłosna relacja zaczęła się między nimi tworzyć już od Sylwestra 2015, ale oficjalnie w związku Wiktoria i Adam są od festiwalu Open’er 2017.

Później zakochani wystąpili w programach The Story Of My Life czy Dance Dance Dance który wygrali. W wywiadach wspominali o tym, że traktują się bardzo poważnie, a aktor wyznał nawet, że chciałby mieć z Wiktorią kilkoro dzieci. Na takie decyzje para na szczęście jeszcze czas… Mimo licznych plotek o tym, że aktorzy się rozstali, miłość wciąż okazuje się silniejsza…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

;" target="_blank">Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.