Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA
O tym jest głośno

Bliscy oddali hołd Ani Przybylskiej w dniu urodzin Oliwii Bieniuk. Rodzinne kadry chwytają za serce

Wspólnie wystąpili w poruszającym teledysku...

Marta Nawacka 18 października 2022 21:07
Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Na początku października do kin trafił film o życiu i karierze Ani Przybylskiej, w której wzięli udział jej najbliżsi. Teraz, z okazji 20. urodzin Oliwii Bieniuk, do sieci trafiło wideo, w którym rodzina oddała hołd zmarłej aktorce. Możemy w nim zobaczyć córkę i synów kobiety w utworze do piosenki Sylwii Grzeszczak „O nich, o Tobie”, która promowała film Ania.

Film o życiu Ani Przybylskiej

W produkcji dokumentującej życie zmarłej aktorki widzowie mogli poznać nieznane dotąd historie z życia Ani Przybylskiej. Wypowiedzi bliskich przeplatają się w filmie ze zdjęciami i archiwalnymi nagraniami, zarówno z życia prywatnego, jak i podróży. Te ostatnie zajmowały aktorce sporo czasu, kiedy jej ukochany, Jarosław Bieniuk, jako zawodowy piłkarz spełniał się w klubie Antalyaspor. Dokument promowały dwie piosenki, w tym jedna nagrana przez Andrzeja Piasecznego.

W zwiastunie do filmu wykorzystano zaś piosenkę Sylwii Grzeszczak „O nich, o Tobie”. Utwór nie został wykorzystany w kinowej wersji filmu, dlatego zdecydowano się nakręcić do niego teledysk, w którym wykorzystano sceny wycięte z produkcji. „Piosenka Sylwii pojawiła się w zwiastunie „Ani”, ale w filmie jej nie było. Dostawaliśmy sygnały od widzów, że brakuje im tego utworu. Stąd taka decyzja, by pokazać niepublikowane dotąd materiały z filmu, jako ilustrację do piosenki Sylwii”, wyznał reżyser produkcji. „To piękna kompozycja. Melodia i tekst idealnie pasują do historii, jaką pokazaliśmy widzom w filmie”, dodał drugi reżyser, Michał Bandurski.

Czytaj też: Weronika Rosati wie, kim chce zostać jej córka. 5-latka ma już pewne plany na przyszłość

Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2012 rok

Bliscy Ani Przybylskiej w teledysku do piosenki Sylwii Grzeszczak

Teledysk do piosenki „O nich, o Tobie” jest przepełniony wzruszającymi obrazami, którymi najbliżsi oddali hołd zmarłej przed ośmioma laty aktorce. Główną rolę odgrywa w nim córka Ani Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, która zawodowo również próbuje swoich sił w aktorstwie. „To jest bardzo ładne i bardzo emocjonalne. „O nich, o Tobie” to ballada o życiu, przemijaniu i tęsknocie. Ten utwór to poszukiwanie odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy z nas”, wyznała Sylwia Grzeszczak, autorka utworu.  

Zobacz także: Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Co się dzieje?

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Przybylska w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.