Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O tym się mówi!

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Co się dzieje?

Stacja wydała oświadczenie

Aleksandra Frankowska 18 października 2022 11:15
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wśród duetów prowadzących poranny program „Dzień Dobry TVN”, Dorota Wellman i Marcin Prokop zdecydowanie są jednym z ulubionych. W zeszłym tygodniu dziennikarka nie pojawiła się jednak w studiu, a podczas nagrania zastąpiły ją koleżanki, Anna Kalczyńska oraz Ewa Drzyzga. Fani dziennikarki wyrazili zaniepokojenie tym faktem. Dlaczego Dorota Wellman nie pojawiła się na wizji? Czy ma to związek z problemami zdrowotnymi? Stacja TVN wydała oświadczenie w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Dorota i Krzysztof Wellmanowie: w ich małżeństwie nie brakowało wzlotów i upadków

Dorota Wellman zniknęła z „Dzień Dobry TVN”

Dziennikarkę i jej zawodowego partnera Marcina Prokopa, w „Dzień Dobry TVN” możemy oglądać od 2007 roku. Duet zaskarbił sobie zaufanie i popularność wśród widzów, głównie z uwagi na doskonałe poczucie humoru, ale i profesjonalizm. W zeszły czwartek i piątek fani dostrzegli jednak nieobecność dziennikarki, którą u boku Prokopa zastąpiły kolejno Anna Kalczyńska i Ewa Drzyzga. W sieci pojawiły się niepokojące pytania, czy nie jest to przypadkiem stała nieobecność. Stacja TVN wydała oświadczenie, w którym stanowczo zdementowała plotki.

"Dorotę w »Dzień Dobry TVN« zobaczymy już podczas kolejnego dyżuru" — zapewniła Joanna Górska, rzeczniczka TVN, w rozmowie z Onetem.

Dlaczego Dorota Wellmann nie pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”? Czy chodzi o kwestie zdrowotne?

Wellman i Prokop to duet prowadzących z najdłuższym stażem, jeśli chodzi o „Dzień Dobry TVN”. Nagła nieobecność Wellman wzbudziła podejrzenia widzów, którzy uwielbiają dni prowadzone właśnie przez nią. Anna Kalczyńska, która w czwartek zastąpiła Wellman, przekornie skomentowała jej nieobecność.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorota Wellman szczerze o współpracy z Marcinem Prokopem: „Po nim można się spodziewać wszystkiego”

"Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących »Dzień Dobry TVN« maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina".

Podobna sytuacja miała miejsce w piątek, kiedy to u boku Prokopa pojawiła się Ewa Drzyzga. Napięcie wokół nieobecności Wellman wciąż rosło. Stacja TVN zdecydowała się poinformować, że nie ma powodów do niepokoju. Dorota Wellman nie pojawiła się podczas dwóch dni nagrań z uwagi na problemy zdrowotne.

Widzowie zaniepokojeni nieobecnością Pauliny Krupińskiej

Dorota Wellman to nie jedyna prowadząca, której nieobecność zauważyli widzowie w ostatnim czasie. W „Dzień Dobry TVN” nie pojawia się również Paulina Krupińska, a w sieci pojawiają się kolejne spekulacje na ten temat. Według nieoficjalnych informacji, Paulina Krupińska jest jednym z uczestników nowego wyścigu „Azja Express”. Jeśli informacja zostanie potwierdzona, to w pełni tłumaczyłoby jej nieobecność. Na Instagramie Krupińskiej można zaś zobaczyć egzotyczne kadry oraz zdjęcia z plecakiem. Prawda, że wszystko składa się w jedną, spójną całość? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.