Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
Z życia gwiazd

Dorota Wellman szczerze o współpracy z Marcinem Prokopem: „Po nim można się spodziewać wszystkiego”

„My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować”

Marta Nawacka 10 maja 2022 09:07
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią jeden z najbardziej znanych i lubianych duetów telewizyjnych. Prowadzący Dzień Dobry TVN słyną z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru. A jaki stosunek mają do siebie, gdy już zejdą z wizji? W jednym z wywiadów dziennikarka wyznała, że partner... prawie pozbawił jej zębów.

Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat prowadzą wspólnie Dzień Dobry TVN

Współpraca dziennikarskiej pary trwa już wiele lat. Początkowo Dorota Wellman i Marcin Prokop pracowali razem z Telewizji Polskiej, gdzie występowali w Pytaniu na śniadanie. Później oboje zaczęli swoją karierę w stacji TVN i wspólnie prowadzą program Dzień Dobry TVN. Widzowie pokochali ten duet nie tylko za wielki dystans do siebie i poczucie humoru, ale także za rzetelne podejście do swoich obowiązków i wyczucie podczas prowadzenia wywiadów z różnymi gośćmi. Jak tak naprawdę układa się ich współpraca? Dorota Wellman opowiedziała o niej w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Celine Dion pokazała wspólne zdjęcie z synami! Podobni do znanej mamy?

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop w sesji dla magazynu VIVA!, grudzień, 2017 rok

Dorota Wellman szczerze o współpracy z Marcinem Prokopem

Dziennikarka przyznaje, że jej telewizyjny partner ma masę zadziwiających pomysłów i to właśnie ona jest tą osobą, która trzyma wszystko w ryzach. „Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego”, wyznała Dorota Wellman.

Dodała także, że w dużej mierze to te pomysły i sposób bycia Marcina Prokopa powodują, że duet cieszy się taką sympatią widzów. „My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować. To jak z niegrzecznym dzieckiem, czasami trzeba przytrzymać za rączkę. Ale kocham to Marcina szaleństwo, dzięki temu ten program żyje”. Dorota Wellman postanowiła również podzielić się historią, która miała miejsce podczas ich prywatnego spotkania. Gdy wraz z partnerem wybrała się na przejażdżkę terenowym autem, dziennikarz zobaczył hałdy piachu i postanowił urządzić sobie po nich rajd. Podczas tych manewrów kobieta omal nie straciła zębów, jednak i tym razem wszystko skończyło się dobrze, a partnerzy mają co wspominać. Lubicie tę parę?  

Zobacz także: Zapadł wyrok w sprawie śmierci Ewy Tylman. Co stanie się z głównym podejrzanym?

Marcin Prokop i Dorota Wellman na planie Dzień Dobry TVN, 7.04.2022
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Marcin Prokop i Dorota Wellman na planie Dzień Dobry TVN, 7.04.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.