Celine Dion na wspólnym zdjęciu z synami
Fot. Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion pokazała wspólne zdjęcie z synami! Podobni do znanej mamy? 

Jej słowa poruszają

Olga Figaszewska 9 maja 2022 15:51
Celine Dion na wspólnym zdjęciu z synami
Fot. Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS

Synowie są dla niej całym światem. Celine Dion poświęca swoim pociechom każdą wolną chwilę. Wspólnie z ukochanym Rene Angelilem spełnili swoje marzenie o posiadaniu rodziny dzięki metodzie in vitro. 25 stycznia 2001 roku powitali na świecie Rene-Charlesa, a 24 października 2010 roku w pojawili się Nelson i Eddy. To oni są źródłem jej siły i motywacją. Z okazji Dnia Matki, który w innych państwach obchodzony jest w drugą niedzielę maja, Celine Dion podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem z synami. Ależ oni wyrośli!

Celine Dion na zdjęciu z synami. Z okazji Dnia Matki zamieściła w sieci wyjątkową fotografię

Narodziny dzieci zmieniły jej życie, przewartościowały wiele kwestii. Celine Dion i Rene Angelil marzyli o założeniu rodziny i przeszli długą drogę, by te pragnienia się spełniły. Było to możliwe dzięki metodzie in vitro. „Dziecko to było moje największe marzenie. Nie kolejne albumy i muzyczne wyróżnienia, nie fortuna na koncie, ale właśnie dziecko”, mówiła. Macierzyństwo jest najważniejszą rolą dla wokalistki...  Na świecie pojawili się ich synowie: Rene-Charles, Nelson i Eddy. Po śmierci męża, chłopcy byli dla niej największym wsparciem i siłą w pogodzeniu się z nową rzeczywistością. Zapewnia im spokojne dzieciństwo, daje poczucie bezpieczeństwa i uczy wiary we własne umiejętności.  Celine Dion poświęca im każdą wolną chwilę, cieszy się ich sukcesami.

"Cóż to za przywilej bycie mamą!", pisała niedawno. Rene-Charles ma już 21 lat, a bliźniaki Nelson i Eddy skończą w tym roku 12 lat. Co jakiś czas w mediach społecznościowych publikuje fotografie z pociechami. Teraz była ku temu szczególna okazja – Dzień Matki. W Kanadzie jest on obchodzony w drugą niedzielę maja. 

Zobacz też: Céline Dion i René Angélil: poznali się, gdy była dzieckiem. Umarł w jej ramionach

Celine Dion, Rene Angelil , Nelson, Eddy, Rene-Charles, 2011 rok
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Celine Dion i jej mąż Rene Angelil z synami: Nelsonem i Eddym i Rene-Charlesem, 2011 rok

Celine Dion, Rene Angelil, Rene-Charles, 2008
Fot. Charles Platiau / Reuters / Forum

Celine Dion, Rene Angelil, Rene-Charles, 2008

Celine Dion z synami. Czy są podobni do sławnej mamy?

Celine Dion spędziła ten czas z najważniejszymi mężczyznami w swoim życiu. Wspólnie z chłopcami zapozowała do uroczego zdjęcia. Przepełnia ją ogromna radość i wdzięczność, że może być blisko swoich synów.

Słowa artystki poruszają… Wokalistka nie może przejść obojętnie obok tego, co dzieje się na świecie. Nie wyobraża sobie bólu i cierpienia matek, które straciły swoje dzieci.

„W Dniu Matki czuję się szczęśliwa, że mogę być z moimi dziećmi, i myślę o matkach w Ukrainie i na całym świecie, które straciły swoje dzieci. I o tych matkach, które nieustannie martwią się, jak zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo. I o tych matkach, które poświęcają każdą uncję swojej energii, aby zapewnić dzieciom podstawowe potrzeby. Te matki są naprawdę odważne, a ten Dzień Matki dedykuję im wszystkim. Modlimy się, aby znaleźli spokój i pocieszenie dla swoich rodzin”, pisała.  

Sprawdź też: Najstarszy syn Celine Dion skończył 21 lat. Czy Rene Charles Angelil idzie w ślady mamy? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.