Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. WireImage/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarszy syn Celine Dion skończył 21 lat. Czy Rene Charles Angelil idzie w ślady mamy? 

Zobacz jego najnowsze zdjęcia

Rafał Kowalski 26 stycznia 2022 12:52
Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. WireImage/WireImage

Celine Dion od sześciu lat wychowuje samotnie trójkę dzieci. Jej szczęśliwe życie przerwała nagła śmierć męża, który zmarł przez raka gardła. Dziś szczęście dają jej 12-letnie bliźniaki Nelson i Eddy oraz najstarszy syn Rene Charles, który wczoraj skończył 21 lat. Czym na co dzień się zajmuje i jak wygląda?

Życzenia urodzinowe od Celine Dion dla syna. Rene Charles ma 21 lat

Kilkanaście godzin temu na Instagramie Celine Dion pojawił się urodzinowy post z życzeniami skierowany do jej najstarszego dziecka. Rene Charles ma już 21 lat i przynosi mamie ogromną dumę. „Minęło już 21 lat od naszego marzenia. Wtedy daliśmy Ci życie… Bardzo dziękujemy za wspaniały dar zostania Twoimi rodzicami. Od tego dnia i ja rozwijam się, obserwując, jak dorastasz. Twoja inteligencja, Twoja hojność, Twoja odwaga i Twoja wielka wrażliwość nie przestają mnie wzruszać”, napisała na początku piosenkarka.

Dalej wyraziła nadzieję, że wszystkie plany jej dziecka się powiodą. Także dzięki wsparciu od niej i nieżyjącego męża. „Odkrywaj i przede wszystkim słuchaj swojego serca. Pamiętaj, że zawsze otacza Cię nasza miłość. Teraz wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić.

Wszystkiego najlepszego René-Charles! Miłej zabawy kochanie… Uwielbiamy Cię!”, dopisała podpisując na koniec siebie, rodzeństwo Rene Charlesa i zmarłego 6 lat temu tatę.

Zobacz także: Celine Dion w poruszającym wywiadzie o zmarłym mężu: „Tęsknię za jego zapachem...”

Rene Charles z ojcem - 2013

Rene Charles Angelil, ojciec 2015
Fot. Bertrand Rindoff Petroff/Getty Images

Rene Charles Angelil z mamą - 2016 / pogrzeb taty i rozdanie nagród Billboard Music Awards

Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. George Pimentel/WireImage

Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. Denise Truscello/BBMA2016/Getty Images for dcp

Rene Charles Angelil został producentem i raperem

Okazuje się, że to muzyka jest pisana synowi Celine Dion. Już w 2018 roku w Kanadzie sukces odniosły jego pierwsze utwory Catwalks i Loft Music. Dziś 21-latek nagrywa jako raper pod pseudonimem Big Tip.

CZYTAJ TEŻ: Niepokojące informacje o stanie zdrowia Celine Dion. Piosenkarka po raz kolejny odwołała koncerty. W oświadczeniu pisze o rozczarowaniu

W styczniu 2021 roku w serwisach streamingowych znalazł się nowy album Rene Charlesa o tytule Casino.5. Wokalistka promowała wydawnictwo u siebie na profilu. „Jestem tak ogromnie dumna z mojego syna. Moja miłość do niego jest tak silna. To porusza mnie tak mocno, że doskonalenie jego pasji jest również moje", napisała Céline Dion na Instagramie.

Posłuchajcie utworów początkującego rapera i zobaczcie jego najnowsze zdjęcia. Podobny do mamy? 

Syn Celine Dion - najnowsze fotografie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?