Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. WireImage/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarszy syn Celine Dion ma 21 lat. Czy Rene Charles Angelil idzie w ślady mamy? 

Zobacz jego najnowsze zdjęcia

Rafał Kowalski 11 czerwca 2022 15:52
Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. WireImage/WireImage

Celine Dion od sześciu lat wychowuje samotnie trójkę dzieci. Jej szczęśliwe życie przerwała nagła śmierć męża, który zmarł przez raka gardła. Dziś szczęście dają jej 12-letnie bliźniaki Nelson i Eddy oraz najstarszy syn Rene Charles, który niedawno skończył 21 lat. Czym na co dzień się zajmuje i jak wygląda?

Życzenia urodzinowe od Celine Dion dla syna. Rene Charles ma 21 lat

Kilka miesięcy temu na Instagramie Celine Dion pojawił się urodzinowy post z życzeniami skierowany do jej najstarszego dziecka. Rene Charles ma już 21 lat i przynosi mamie ogromną dumę.

„Minęło już 21 lat od naszego marzenia. Wtedy daliśmy Ci życie… Bardzo dziękujemy za wspaniały dar zostania Twoimi rodzicami. Od tego dnia i ja rozwijam się, obserwując, jak dorastasz. Twoja inteligencja, Twoja hojność, Twoja odwaga i Twoja wielka wrażliwość nie przestają mnie wzruszać”, pisała na początku piosenkarka.

Dalej wyraziła nadzieję, że wszystkie plany jej dziecka się powiodą. Także dzięki wsparciu od niej i nieżyjącego męża. „Odkrywaj i przede wszystkim słuchaj swojego serca. Pamiętaj, że zawsze otacza Cię nasza miłość. Teraz wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić.

Wszystkiego najlepszego René-Charles! Miłej zabawy kochanie… Uwielbiamy Cię!”, dopisała podpisując na koniec siebie, rodzeństwo Rene Charlesa i zmarłego 6 lat temu tatę.

Zobacz także: Synowie martwią się o Celine Dion. Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy brzmią niepokojąco…

Rene Charles z ojcem - 2013

Rene Charles Angelil, ojciec 2015
Fot. Bertrand Rindoff Petroff/Getty Images

Rene Charles Angelil z mamą - 2016 / pogrzeb taty i rozdanie nagród Billboard Music Awards

Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. George Pimentel/WireImage

Celine Dion, syn Rene Charles Angelil
Fot. Denise Truscello/BBMA2016/Getty Images for dcp

Rene Charles Angelil został producentem i raperem

Okazuje się, że to muzyka jest pisana synowi Celine Dion. Już w 2018 roku w Kanadzie sukces odniosły jego pierwsze utwory Catwalks i Loft Music. Dziś 21-latek nagrywa jako raper pod pseudonimem Big Tip.

CZYTAJ TEŻ: Celine Dion pokazała wspólne zdjęcie z synami! Podobni do znanej mamy?

W styczniu 2021 roku w serwisach streamingowych znalazł się nowy album Rene Charlesa o tytule Casino.5. Wokalistka promowała wydawnictwo u siebie na profilu. „Jestem tak ogromnie dumna z mojego syna. Moja miłość do niego jest tak silna. To porusza mnie tak mocno, że doskonalenie jego pasji jest również moje", napisała Céline Dion na Instagramie.

Posłuchajcie utworów początkującego rapera i zobaczcie jego najnowsze zdjęcia. Podobny do mamy? 

Syn Celine Dion - najnowsze fotografie

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.