Celine Dion na wspólnym zdjęciu z synami
Fot. Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS
z życia gwiazd

Synowie martwią się o Celine Dion. Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy brzmią niepokojąco…

Czy wróci jeszcze do koncertowania?

Marcjanna Maryszewska 14 maja 2022 12:54
Celine Dion na wspólnym zdjęciu z synami
Fot. Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS

Celine Dion od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Piosenkarka nie była w stanie śpiewać, w efekcie dwukrotnie przekładając swoją trasę koncertową. Pogarszający się stan gwiazdy niepokoi zwłaszcza jej ukochanych synów, którzy bacznie obserwują swoją mamę… Co na temat Celine Dion donosi prasa? Okazuje się, że jej problemy są większe, niż mogłoby się zdawać.

Odwołane koncerty i stan zdrowia Celine Dion

Piosenkarka miała ruszyć w trasę jeszcze w listopadzie 2021 roku, jednak jej występy przełożono na 2022 rok. Powodem był pogarszający się jej stan zdrowia, który całkowicie uniemożliwiał jej śpiewanie. Wokalistka zmagała się bowiem z uporczywymi skurczami mięśniowymi, co ograniczało jej możliwości nawet na zwykłych próbach.

„Liczyłam, że będę już zdrowa, ale muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i słuchać zaleceń lekarzy. W ramach naszych koncertów jest dużo organizacji i przygotowań, więc musimy już dziś podjąć decyzje, które wpłyną na najbliższe dwa miesiące. Mam nadzieję, że wrócę do pełni sił, a także, że wszyscy przezwyciężymy tę pandemię. Nie mogę się doczekać powrotu na scenę” - napisała załamana Celine Dion w oświadczeniu po tym, jak przełożono jej występy po raz drugi.

Czytaj także: Paul Auster i Siri Hustvedt — najsłynniejsze pisarskie małżeństwo z Nowego Jorku. Po 40 latach razem ciągle są siebie ciekawi

Celine Dion, Los Angeles, Kalifornia, American Music Awards, 22.11.2019 rok
Fot. Kevin Winter/Getty Images
Celine Dion, Los Angeles, Kalifornia, American Music Awards, 22.11.2019 rok

W zeszłym tygodniu zaś ponownie wspomniała o odwołanej trasie i wyraziła swój żal w związku z zaistniałą sytuacją. Nie da się ukryć, że piosenkarka zmaga się z ogromnymi wyrzutami sumienia… Jednak teraz na pierwszym miejscu musi postawić swoje zdrowie.

„Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to są moje problemy zdrowotne, które powodują, że odkładamy wszystko… i niestety również anulujemy niektóre występy. Otrzymuję opiekę od moich lekarzy, biorę leki… Powrót do zdrowia zajmuje mi dużo więcej czasu, niż się spodziewałam.

Synowie martwią się o Celine Dion

Jak donosi informator New Idea, dzieci diwy bardzo martwią się o mamę. 11-letnie bliźniaki Eddy i Nelson oraz 21-letni René-Charles obawiają się, że tak naprawdę jest dużo gorzej, niż piosenkarka pokazuje…

„Ich mama nie była taka samotna od czasu śmierci ich taty René Angélila, który zmarł sześć lat temu. Na początku przeszła etap pracy przez cały dzień i noc oraz imprezowanie z przyjaciółmi podczas trasy koncertowej, aby odwrócić uwagę od bólu, ale ostatnio dzieci zauważyły, że jest zawsze zmęczona i wydaje się wypalona. Nie lubi martwić chłopców, oni już tak wiele przeszli, tracąc ojca, i desperacko pragnie wrócić do nich na właściwe tory” - mówiło źródło.

Najstarszy syn bardzo wczuł się w głowę rodziny, i w związku z nową rolą bacznie obserwuje mamę. Chłopak najchętniej nie dopuściłby do tego, aby Celine Dion wróciła do wyjazdów w trasy. Wszystko to oczywiście dla jej dobra. „Gdyby postawił na swoim, Céline całkowicie wycofałaby się z koncertowania. Zbudowała niesamowite życie dla swoich chłopców, a on nie rozumie, dlaczego ciągle się forsuje.”  

Sprawdź również: Iwona Cichosz znów została mamą! Ulubienica publiczności zdradziła imię i płeć drugiego dziecka 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.