Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Iwona Cichosz znów została mamą! Ulubienica publiczności zdradziła imię i płeć drugiego dziecka

Opublikowano też pełne miłości zdjęcie

Rafał Kowalski 13 maja 2022 18:45
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Był rok 2017, gdy na parkiet Tańca z gwiazdami zaproszono Iwonę Cichosz. Miss Świata Niesłyszących szybko zyskała sympatię publiczności i chętnie opowiadała o swoim życiu. W lipcu 2020 roku podzieliła się informacją, że urodziła syna. „„Nasze wszystko. Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni ♥”, podpisała wtedy urocze zdjęcie z małym chłopcem. Teraz znów została mamą!

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth mają córeczkę. Zdjęcie Klary

Minęły niecałe dwa lata od ostatniego porodu i Iwona Cichosz znów może cieszyć się z powiększenia rodziny. Kilka chwil temu zdradziła na Instagramie, że jest już w domu z drugim dzieckiem. To dziewczynka! Otrzymała przepiękne imię… „Nasza piękna Klara przyszła na świat w Światowy Dzień Matki - 8 maja”, napisała Miss Świata Niesłyszących, zdradzając przy okazji datę porodu córeczki.

Uczestniczka Tańca z gwiazdami zdecydowała się na opublikowanie pierwszego zdjęcia z noworodkiem. Internauci złożyli całej rodzinie wielkie i serdeczne gratulacje, do których się przyłączamy.

Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Co dziś robi Iwona Cichosz? Miejsce zamieszkania, dzieci

Choć niewiele osób o tym wie, chwilę po Tańcu z gwiazdami Iwona Cichosz przeprowadziła się do Oslo w Norwegii, gdzie mieszka wraz z ukochanym mężem i dziećmi. Wiele emocji wzbudziło latem 2020 roku pytanie internautów, czy jej synek słyszy.

Gwiazda wytłumaczyła spokojnie, dlaczego nie jest to dla niej najważniejsza kwestia. „Dzisiejszym postem chcę odpowiedzieć na milion pytań od Was, które dostałam po porodzie i wciąż dostaję. Antoś słyszy. Taką odpowiedź dostaliśmy od lekarzy, jak badali jego słuch i póki co to faktycznie reaguje na dźwięki, na to co do niego mówimy itd. Tylko błagam Was, nie piszcie mi wiadomości typu "Oh, to cudownie, że słyszy", "Dobrze, że nie odziedziczył po Was głuchoty" itd itd... Dlatego, że dla nas naprawdę nie ma znaczenia, czy słyszy, czy nie, bo nie jest to dla nas najważniejsze (wiem, niektórych może szokować nasze nastawienie). Synek i tak nauczy się języka migowego od nas (to jest podstawa, by nawiązać z nim więź), a poprawną mowę nauczy się od rodziny po stronie męża, w przedszkolu, otoczenia”, pisała wtedy.

Teraz cała czwórka będzie mogła uczyć się siebie wzajemnie. Wierzymy, że przed rodziną Iwony Cichosz czas przepełniony ciekawymi doświadczeniami i pełny dobrych uczuć. Tego życzymy!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.