Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Dzień Dobry TVN zniknęło z anteny! Fani mocno rozczarowani...

Stacja TVN zaskoczyła widzów swoją decyzją...

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2021 12:21
Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Codzienny program Dzień Dobry TVN wraz z nadejściem kalendarzowego lata zniknął z anteny stacji. Wierni fani programu śniadaniowego są mocno zaskoczeni, szczególnie, że decyzja o tym, że program przez najbliższe miesiące będzie nadawany tylko w weekendy, zapadła bardzo niespodziewanie. W social mediach pojawiła się masa wpisów fanów programu. Skąd taka decyzja stacji i co przez najbliższe miesiące będą mogli oglądać widzowie? Poznajcie szczegóły.

Dzień Dobry TVN znika z anteny. Dlaczego?

Decyzja o tym, że program Dzień Dobry TVN będzie na czas wakacji nadawany tylko w weekendy, zapadła w tym roku wyjątkowo szybko i niespodziewanie. Nic dziwnego, że nagła zmiana w wydawaniu programu mocno poruszyła fanów programu śniadaniowego, którzy nie kryli swego rozczarowania w mediach społecznościowych. „Lato i wakacje mają swoje prawa”, piszą na swojej stronie wydawcy programu.

Zobacz: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Prowadzący Dzień Dobry TVN Ohme, Chajzer
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Choć taki krok wakacyjnych wydań programu wprowadzony został już w 2010 roku, to po raz pierwszy stacja zdecydowała się tak szybko wprowadzić zmianę. Dotychczas bowiem działo się to wraz z zakończeniem roku szkolnego, ale nie tym razem. 21 czerwca widzowie, którzy chcieli nacieszyć oczy swoimi ulubionymi prowadzącymi, włączając rano telewizory przeżyli nie lada rozczarowanie. Zamiast Dzień Dobry TVN stacja nadawała Kuchenne rewolucje z Magdą Gessler.

Zmiany zapowiedziano nawet na Instagramie stacji słowami: „Wyjątkowo nie przywitamy Was o godz. 8:00 - zaczynamy »Dzień Dobry Wakacje«. Ale nie martwcie się, ze zdwojoną energią powitamy was w ten weekend o godz. 9:00, bądźcie z nami, bo będzie się działo”, napisano. Mimo to widzowie poczuli się mocno rozczarowani. Pojawiły się głosy, że ciągłe powtórki programów sprawią, że stacja straci widzów. Padały jednak też zabawne komentarze mówiące, że być może w ten sposób stacja chce przyspieszyć wakacje o miesiąc. 

Zobacz: Wakacje 2021. Oto najpiękniejsze rafy koralowe na świecie!

Dzień Dobry TVN wakacje - co w programie?

Co więc czeka widzów w letnim wydaniu śniadaniowego programu? Jak czytamy na stronie Dzień Dobry TVN, wakacyjne wydanie programu rusza od 26 czerwca włącznie i będzie można oglądać je od godziny 9.00 do 11.30. Na co mogą liczyć widzowie wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN? Przede wszystkim stacja planuje realizować Dzień Dobry TVN w różnych miejscach Polski, pokazując nieznane lub mniej znane miejsca w naszym kraju. Pierwsze wakacyjne wydanie zostanie zrealizowane z Krakowa, a poprowadzą je Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Pozostaje nam bacznie śledzić poranne wydania programu i cierpliwie czekać na jesienne nowości!  

Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?