Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Dzień Dobry TVN zniknęło z anteny! Fani mocno rozczarowani...

Stacja TVN zaskoczyła widzów swoją decyzją...

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2021 12:21
Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Codzienny program Dzień Dobry TVN wraz z nadejściem kalendarzowego lata zniknął z anteny stacji. Wierni fani programu śniadaniowego są mocno zaskoczeni, szczególnie, że decyzja o tym, że program przez najbliższe miesiące będzie nadawany tylko w weekendy, zapadła bardzo niespodziewanie. W social mediach pojawiła się masa wpisów fanów programu. Skąd taka decyzja stacji i co przez najbliższe miesiące będą mogli oglądać widzowie? Poznajcie szczegóły.

Dzień Dobry TVN znika z anteny. Dlaczego?

Decyzja o tym, że program Dzień Dobry TVN będzie na czas wakacji nadawany tylko w weekendy, zapadła w tym roku wyjątkowo szybko i niespodziewanie. Nic dziwnego, że nagła zmiana w wydawaniu programu mocno poruszyła fanów programu śniadaniowego, którzy nie kryli swego rozczarowania w mediach społecznościowych. „Lato i wakacje mają swoje prawa”, piszą na swojej stronie wydawcy programu.

Zobacz: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Prowadzący Dzień Dobry TVN Ohme, Chajzer
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Choć taki krok wakacyjnych wydań programu wprowadzony został już w 2010 roku, to po raz pierwszy stacja zdecydowała się tak szybko wprowadzić zmianę. Dotychczas bowiem działo się to wraz z zakończeniem roku szkolnego, ale nie tym razem. 21 czerwca widzowie, którzy chcieli nacieszyć oczy swoimi ulubionymi prowadzącymi, włączając rano telewizory przeżyli nie lada rozczarowanie. Zamiast Dzień Dobry TVN stacja nadawała Kuchenne rewolucje z Magdą Gessler.

Zmiany zapowiedziano nawet na Instagramie stacji słowami: „Wyjątkowo nie przywitamy Was o godz. 8:00 - zaczynamy »Dzień Dobry Wakacje«. Ale nie martwcie się, ze zdwojoną energią powitamy was w ten weekend o godz. 9:00, bądźcie z nami, bo będzie się działo”, napisano. Mimo to widzowie poczuli się mocno rozczarowani. Pojawiły się głosy, że ciągłe powtórki programów sprawią, że stacja straci widzów. Padały jednak też zabawne komentarze mówiące, że być może w ten sposób stacja chce przyspieszyć wakacje o miesiąc. 

Zobacz: Wakacje 2021. Oto najpiękniejsze rafy koralowe na świecie!

Dzień Dobry TVN wakacje - co w programie?

Co więc czeka widzów w letnim wydaniu śniadaniowego programu? Jak czytamy na stronie Dzień Dobry TVN, wakacyjne wydanie programu rusza od 26 czerwca włącznie i będzie można oglądać je od godziny 9.00 do 11.30. Na co mogą liczyć widzowie wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN? Przede wszystkim stacja planuje realizować Dzień Dobry TVN w różnych miejscach Polski, pokazując nieznane lub mniej znane miejsca w naszym kraju. Pierwsze wakacyjne wydanie zostanie zrealizowane z Krakowa, a poprowadzą je Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Pozostaje nam bacznie śledzić poranne wydania programu i cierpliwie czekać na jesienne nowości!  

Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?