Weronika Rosati, Viva! 10/2022
Fot. MICHAŁ KAR STUDIO
Z życia gwiazd

Weronika Rosati wie, kim chce zostać jej córka. 5-latka ma już pewne plany na przyszłość

Aktorka nie była zachwycona pomysłem Elizabeth

Marta Nawacka 18 października 2022 09:06
Weronika Rosati, Viva! 10/2022
Fot. MICHAŁ KAR STUDIO

Weronika Rosati jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale na co dzień spełnia się także jako mama 5-letniej Elizabeth, którą wychowuje samodzielnie. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej rodzicielki, a ta z powodzeniem łączy opiekę nad nią wraz z zobowiązaniami zawodowymi. Ostatnio gwiazda usłyszała od swojej pociechy, kim ta chciałaby zostać w przyszłości... Czy zamierza pójść w ślady sławnej mamy?

Córka Weroniki Rosati

Aktorka bez ogródek przyznaje, że jej drugie życie zaczęło się w momencie narodzin ukochanej córeczki. „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki, a właściwie czas, kiedy byłam w ciąży. Można powiedzieć, że tamta osoba przestała istnieć i narodziła się nowa, która ma inne priorytety, odmienne przeżycia, jedynie podstawowe wartości pozostały te same”, mówiła w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu Viva!. Weronika Rosati stara się spędzać z 5-letnią Elizabeth każdą wolną chwilę, dziewczynka towarzyszy jej więc często nawet na planach zdjęciowych, przez co zdążyła już poznać życie zawodowe mamy.

Mama i córka mają ze sobą bardzo bliskie relacje. „Rozczuliła mnie kompletnie, kiedy powiedziała, że jestem jej mamą, ale też najlepszą przyjaciółką. Dokładnie o to chodzi. Chciałam, żeby tak mnie postrzegała, żeby wiedziała, że zawsze może mi zaufać i na mnie polegać”, wyznała Weronika Rosati w wywiadzie dla Vivy!.

Czytaj też: Kasia Cichopek czule o związku z Maciejem Kurzajewskim: „Otwieram nowy etap w życiu”

Weronika Rosati, Viva! 10/2022
Fot. MICHAŁ KAR STUDIO

Weronika Rosati w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Weronika Rosati o planach na przyszłość Elizabeth

Aktorka nie bardzo chciała, żeby córeczka szła w jej ślady. „Nie chciałabym, żeby moja córka szła w moje ślady. Uważam, że to jest zawód raczej niewdzięczny i stresujący – szczególnie dla kobiet. Towarzyszy mu permanentne poczucie odrzucenie i bezsilności dotyczącego tego, czy dostaniemy rolę czy nie”, tłumaczyła Weronika Rosati w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl. Okazuje się jednak, że 5-latka ma już pewne plany, co do tego, kim chce zostać...

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Weronika Rosati zdradziła: „Nie chciałabym, ale myślę, że będzie to robić. Dlatego, że już mi to powiedziała”. I choć sama nie chciała, żeby Elizabeth wiązała swoją przyszłość z aktorstwem, to przyznaje, że nie jest tą decyzją zaskoczona. „Nie jestem zaskoczona. Od małego widziałam, że ciągnie ją w takim kierunku kreatywnym, artystycznym. Ale jeszcze nie wiadomo, kim będzie. Oczywiście jak będzie chciała, to będę trzymać za nią kciuki”, dodała aktorka w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Anna Przybylska: „Wiele osiągnęłam. Mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.