Dorastała na oczach całej Polski!

Konrad Szczęsny 18 października 2021 16:01

Przyszła na świat 18 października 2002 roku jako pierwsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dorastała na oczach całej Polski. Oliwia Bieniuk kończy dzisiaj 19 lat! Z tej okazji wyjątkowe życzenia złożył jej tata. W sieci zamieścił archiwalne zdjęcie córki i opatrzył je zabawnym, osobistym podpisem...

Jarosław Bieniuk złożył życzenia córce. Napisał o jej wadach

Dla nastolatki ten dzień jest wyjątkowo intensywny. Z racji tego, że bierze udział w bieżącej edycji „Tańca z gwiazdami” (dziś odbędzie się półfinał widowiska) od rana towarzyszą jej ogromne emocje. O tym, co się działo, napisała na swoim profilu na Instagramie. 

„Jadę do studia jak co poniedziałek, bo dziś @tanieczgwiazdami. Dzisiaj są moje urodziny, a ja już zdążyłam rano opryskać ludzi w windzie sokiem pomarańczowym, cała się oblać też przy okazji, więc witam was kochani”, zwierzyła się Oliwia Bieniuk.

W takich sytuacjach zawsze może liczyć jednak na bliskich. Osobisty, wyjątkowy, zabawny i wzruszający wpis zamieścił na swoim profilu na Instagramie jej ojciec, Jarosław Bieniuk. Nawiązał w nim do wad córki.

„Oliwko „Dziecko moje!” Poznaliśmy się 18 października w 2002 roku w Poznaniu na ul. Polnej. Przedstawił nas sobie doktor Ratajczak, świetny ginekolog położnik. Pamiętam, że od początku byłaś niepunktualna i pełna energii, słychać Cię było w całym szpitalu. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!! Powodzenia dzisiaj w @tanieczgwiazdami !!!”, podkreślił, załączając archiwalne zdjęcie latorośli (możesz zobaczyć je poniżej).

19-latka odpowiedziała na wpis w komentarzu. „Kocham cię! dziękuje”, napisała.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk o nowej partnerce taty: „W końcu po tylu latach widać, że jest bardzo zakochany”

Oliwia Bieniuk o przyszłości. Chce zostać aktorką

Swoją przyszłość wiąże z aktorstwem, choć ma poczucie, że egzaminy do szkół filmowych są wymagające i trudne. 

„Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?”, zastanawiała się w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla „VIVY!”.

I jak sama przyznaje, uczy się asertywności i radzenia sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat. 

„Od dziecka uczestniczę w show-biznesie, istnieję w pismach kolorowych i jestem rozpoznawalna. Można się do tego przyzwyczaić. Jeśli chodzi o hejt w internecie, to mnie on nie obchodzi”, podkreśla Oliwia Bieniuk.

Czy wierzy, że osiągnie sukces? Po prostu chciałaby na niego zapracować i spełnić marzenia dzięki własnym umiejętnościom.

„Nie mogę powiedzieć, że jestem tego pewna w 100 procentach, ale jeśli coś osiągnę sama i swoją pracą, to już to będzie sukcesem. A potrafię ciężko pracować. Muszę tylko być super zmotywowana do działania”, zaznacza.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk nie mogła odwiedzić grobu mamy w rocznicę jej śmierci

Oliwia Bieniuk w sesjach VIVY! Tak zmieniła się córka Ani Przybylskiej

Mama zawsze powtarzała jej, że ma być mądra i rozsądną. Żeby nie ulegała porywom chwili, nie podejmowała pochopnie decyzji i właśnie w tym kierunku ją wychowywała. Niestety, w kwestii wyborów życiowych Oliwia Bieniuk musi zdać się przede wszystkim na własną intuicję i hierarchię wartości.

„Nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno”, zwierzyła się Krystynie Pytlakowskiej.

A jaka jest prywatnie? Ma charakter, ale cechuje ją głównie... łagodność.

„Nie pozwalam sobie, by ktoś traktował mnie „per noga” albo mówił coś złego na mój temat. Zawsze jednak staram się to wyjaśnić łagodnie, lecz uczę się też asertywności, bo to dobra umiejętność”, dodaje.

Oliwia Bieniuk dorastała na oczach całej Polski. W naszej galerii możesz zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniła się córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.  

1/9
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Oliwia Bieniuk, Gdynia, 01.09.2003
Copyright @PIOTR FOTEK/REPORTER
1/9

Ania Przybylska z córeczką Oliwią Bieniuk, Gdynia, 1 września 2003. Dziewczynka miała wówczas niespełna roczek.

2/9
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Sopot, 31.05.2007
Copyright @LUKASZ OSTALSKI/REPORTER
2/9

Ania Przybylska z partnerem Jarosławem Bieniukiem i synem Szymonem, Sopot, 31 maja 2007 roku. Chłopiec miał wówczas 1,5 roku.

3/9
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Gdynia, 05.02.2009
Copyright @LUKASZ OSTALSKI/REPORTER
3/9

Ania Przybylska z partnerem Jarosławem Bieniukiem, córką Oliwią i starszym synem Szymonem, Gdynia, 5 lutego 2009. Oliwia miała wówczas nieco ponad 6 lat.

4/9
Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Copyright @Marlena Bielińska/move
4/9

Ania Przybylska z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem w sesji dla VIVY!, grudzień 2011. Córka aktorki miała wówczas 9 lat.

5/9
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
5/9

Ania Przybylska z córką Oliwią w sesji dla VIVY!, sierpień 2012. Dziewczynka miała wówczas niespełna 10 lat.

6/9
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/9

Oliwia Bieniuk w sesji dla VIVY!, maj 2017. Córka Ani Przybylskiej miała wówczas niespełna 15 lat.

7/9
Oliwia Bieniuk
Copyright @Instagram
7/9

Oliwia Bieniuk w 2019 roku. Córka Ani Przybylskiej miała wówczas 17 lat.

8/9
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
8/9

Oliwia Bieniuk w sesji dla VIVY!, wrzesień 2020, tuż przed 18. urodzinami.

9/9
Oliwia Bieniuk w tańcu z Gwiazdami, 2021
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
9/9

Oliwia Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.