Dorastała na oczach całej Polski!

Konrad Szczęsny 18 października 2020 09:25

Przyszła na świat 18 października 2002 roku jako pierwsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dorastała na oczach całej Polski. Oliwia Bieniuk kończy dzisiaj 18 lat! Jak przyznała w wywiadzie dla „VIVY!” z września tego roku, jej największym marzeniem jest, by pandemia koronawirusa ustąpiła. „Bo jeżeli będzie nadal trwała, a jakoś nie widać jej końca, to zaproszę tylko najbliższych przyjaciół i będziemy świętować w maseczkach”, zwierzyła się Krystynie Pytlakowskiej.

Oliwia Bieniuk o przyszłości. Chce zostać aktorką

Swoją przyszłość wiąże z aktorstwem, choć ma poczucie, że egzaminy do szkół filmowych są wymagające i trudne. 

„Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?”, zastanawiała się w rozmowie z nami.

I jak sama przyznaje, uczy się asertywności i radzenia sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat. 

„Od dziecka uczestniczę w show-biznesie, istnieję w pismach kolorowych i jestem rozpoznawalna. Można się do tego przyzwyczaić. Jeśli chodzi o hejt w internecie, to mnie on nie obchodzi”, podkreśla Oliwia Bieniuk.

Czy wierzy, że osiągnie sukces? Po prostu chciałaby na niego zapracować i spełnić marzenia dzięki własnym umiejętnościom.

„Nie mogę powiedzieć, że jestem tego pewna w 100 procentach, ale jeśli coś osiągnę sama i swoją pracą, to już to będzie sukcesem. A potrafię ciężko pracować. Muszę tylko być super zmotywowana do działania”, zaznacza.

Oliwia Bieniuk w sesjach VIVY! Tak zmieniła się córka Ani Przybylskiej

Mama zawsze powtarzała jej, że ma być mądra i rozsądną. Żeby nie ulegała porywom chwili, nie podejmowała pochopnie decyzji i właśnie w tym kierunku ją wychowywała. Niestety, w kwestii wyborów życiowych Oliwia Bieniuk musi zdać się przede wszystkim na własną intuicję i hierarchię wartości.

„Nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno”, zwierzyła się Krystynie Pytlakowskiej.

A jaka jest prywatnie? Ma charakter, ale cechuje ją głównie... łagodność.

„Nie pozwalam sobie, by ktoś traktował mnie „per noga” albo mówił coś złego na mój temat. Zawsze jednak staram się to wyjaśnić łagodnie, lecz uczę się też asertywności, bo to dobra umiejętność”, dodaje.

Oliwia Bieniuk dorastała na oczach całej Polski. W naszej galerii możesz zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniła się córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Już za niespełna dwa tygodnie skończy 18 lat!  

1/8
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Oliwia Bieniuk, Gdynia, 01.09.2003
Copyright @PIOTR FOTEK/REPORTER
1/8

Ania Przybylska z córeczką Oliwią Bieniuk, Gdynia, 1 września 2003. Dziewczynka miała wówczas niespełna roczek.

2/8
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Sopot, 31.05.2007
Copyright @LUKASZ OSTALSKI/REPORTER
2/8

Ania Przybylska z partnerem Jarosławem Bieniukiem i synem Szymonem, Sopot, 31 maja 2007 roku. Chłopiec miał wówczas 1,5 roku.

3/8
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Gdynia, 05.02.2009
Copyright @LUKASZ OSTALSKI/REPORTER
3/8

Ania Przybylska z partnerem Jarosławem Bieniukiem, córką Oliwią i starszym synem Szymonem, Gdynia, 5 lutego 2009. Oliwia miała wówczas nieco ponad 6 lat.

4/8
Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Copyright @Marlena Bielińska/move
4/8

Ania Przybylska z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem w sesji dla VIVY!, grudzień 2011. Córka aktorki miała wówczas 9 lat.

5/8
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
5/8

Ania Przybylska z córką Oliwią w sesji dla VIVY!, sierpień 2012. Dziewczynka miała wówczas niespełna 10 lat.

6/8
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/8

Oliwia Bieniuk w sesji dla VIVY!, maj 2017. Córka Ani Przybylskiej miała wówczas niespełna 15 lat.

7/8
Oliwia Bieniuk
Copyright @Instagram
7/8

Oliwia Bieniuk w 2019 roku. Córka Ani Przybylskiej miała wówczas 17 lat.

8/8
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
8/8

Oliwia Bieniuk w sesji dla VIVY!, wrzesień 2020, tuż przed 18. urodzinami.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.