Od początkującej aktorki trudno było oderwać wzrok

Rafał Kowalski 6 października 2022 11:05

Za nami warszawska premiera długo wyczekiwanego filmu dokumentalnego ANIA. 90 minut wspomnień o Annie Przybylskiej zechciała zobaczyć w Złotych Tarasach plejada gwiazd, przyjaciół artystki i przede wszystkim jej rodzina. Dokładnie osiem lat po odejściu aktorki na wydarzeniu pojawili się Jarosław Bieniuk, mama Krystyna, siostra Agnieszka oraz dzieci zmarłej w 2014 roku gwiazdy – Szymon, Jan i Oliwia. 19-latka oddała mamie hołd stylizacją.

Oliwia Bieniuk w kreacji nawiązującej do mamy

Wiele osób zwróciło wczoraj uwagę na to, jak Oliwia Bieniuk prezentowała się podczas premiery filmu o swojej mamie. 19-latka wyglądała przede wszystkim przepięknie, jednak to nie wszystko. Początkująca aktorka zdecydowała się odtworzyć stylizację, w jakiej jej mama wystąpiła w 2013 roku podczas imprezy Kina Letniego w Sopocie, gdzie odbierała nagrodę Diamentowy Klaps.

Anna Przybylska miała wtedy na sobie czarną połyskującą sukienkę o długości nad kostkę. Podczas wydarzenia wybrała też fryzurę z blond grzywką. Niemal identycznie prezentowała się wczoraj na ściance jej córka Oliwia. Zdjęcia znajdziecie na dole strony.

ZOBACZ: Najmłodszy syn Anny Przybylskiej niemal nie pamięta mamy: „Codziennie myślę o mamie i wtedy moja twarz robi się smutna”

Sama zainteresowana, jak twierdzi, nie wybrała czarnej, święcącej sukni, celowo…  „Dzisiaj zobaczyłam artykuł i zobaczyłam, że mama miała podobną sukienkę. Ale to w ogóle nie było z żadną premedytacją, tak samo jak moja grzywka. To stało się samoistnie. Ja miałam w ogóle inaczej wyglądać. Miałam mieć cekinowy kombinezon, ale jednak zmieniliśmy stylizację, bo stylizowała mnie Jola Czaja, która robi to od wielu lat i jest przewspaniała", przyznała w rozmowie z JastrzabPost.pl Oliwia. Być może więc to właśnie stylistka - która od zawsze współpracowała z Anną Przybylską - wpadła na ten wzruszający pomysł?

Oliwia Bieniuk o filmie ANIA

Kilka tygodni temu, gdy do sieci trafił zwiastun filmu o Annie Przybylskiej, jej córka napisała w sieci kilka słów: „Cała przygoda związana z filmem jest dla mnie trudna i smutna, ale cieszę się, że mogę znowu zobaczyć mamę, jak się śmieje. PS: przygotujcie chusteczki”, czytaliśmy.

Po premierze filmu na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Oliwia Bieniuk mówiła z kolei tak: „Film jest bardzo ładnie zrobiony. Myślałam, że się nie popłaczę. Na początku byłam silna, ale potem tak mi popłynęły łzy… Byłam w szoku, bo nie spodziewałam się, że aż tak się rozczulę. […] Film ma piękny przekaz. Ja bym chciała, żeby widzowie wynieśli z seansu to, czego nauczyła mnie mama: żeby czerpać z życia garściami”, opowiadała córka Anny Przybylskiej przed kamerą VIVY.pl.

Zapraszamy wszystkich do kin. 

Sprawdź również: Szymon Bieniuk ma już 16 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?

1/6
Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
1/6

Oliwia Bieniuk - 5.10.2022, Warszawa

2/6
Oliwia Bieniuk w sukience jak mama
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
2/6

Sukienka 19-latki bardzo przypominała tę, którą Ania Przybylska miała na sobie 9 lat temu

3/6
Anna Przybylska, Paweł Adamski, Kino Letnie 2013 Sopot
Copyright @AKPA Kurnikowski
3/6

 Anna Przybylska, Paweł Adamski, Kino Letnie 2013 Sopot

4/6
Oliwia Bieniuk w sukience jak mama
Copyright @TRICOLORS/East News
4/6

Podobna do mamy?

5/6
Oliwia Bieniuk w sukience jak mama
Copyright @TRICOLORS/East News
5/6

Nie tylko stylizacja, ale i fryzura miała przywoływać na myśl Annę Przybylską

6/6
Anna Przybylska, Kino Letnie 2013 Sopot
Copyright @AKPA Kurnikowski
6/6

Piękny gest... / Tu Anna Przybylska w 2013 roku

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.