O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Bieniuk skończył 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?  

Siostra aktorki pokazała urocze zdjęcie z urodzin chłopca

Olga Figaszewska 14 stycznia 2021 13:51

Szymon Bieniuk ma już 15 lat! Starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka niedawno świętował urodziny. Fotografię z przyjęcia zamieściła na Instagramie siostra uwielbianej przez widzów aktorki, Agnieszka Kubera.

Szymon Bieniuk obchodził 15. urodziny

Anna Przybylska wielokrotnie gościła na łamach naszego magazynu. Utalentowana aktorka, wspaniała mama i partnerka. Wspólnie z Jarosławem Bieniuk doczekała się trójki cudownych dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Najstarsza pociecha pary idzie w ślady Ani Przybylskiej. Oliwia marzy o aktorstwie i modelingu. 18-latka ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy.

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

A młodsi synowie Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Chłopcy rosną jak na drożdżach. Poświęcają czas na naukę i zainteresowania. Jaś wkrótce skończy 10 lat, a Szymon ostatnio obchodził swoje 15. urodziny. Chłopiec jest bardzo podobny do mamy.

,,Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy", mówił Jarosław Bieniuk w 2017 roku w VIVIE!

Kadr z urodzinowego przyjęcia zamieściła w sieci ciocia pociech Ani Przybylskiej.

,,Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają...", napisała Agnieszka Kubera.

Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?