O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Bieniuk ma już 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?  

Tak dziś wygląda syn uwielbianej przez widzów aktorki

Olga Figaszewska 18 lipca 2021 09:10

Szymon Bieniuk ma już 15 lat! Starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w obchodził urodziny  urodziny. Wtedy fotografię z przyjęcia zamieściła na Instagramie siostra uwielbianej przez widzów aktorki, Agnieszka Kubera.  A niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z rodzinnego wyjazdu. Jarosław Bieniuk zabrał dzieci do malowniczej Portugalii. Jak teraz wygląda Szymon Bieniuk? 

Szymon Bieniuk ma już 15 lat

Anna Przybylska wielokrotnie gościła na łamach naszego magazynu. Utalentowana aktorka, wspaniała mama i partnerka. Wspólnie z Jarosławem Bieniuk doczekała się trójki cudownych dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Najstarsza pociecha pary idzie w ślady Ani Przybylskiej. Oliwia marzy o aktorstwie i modelingu. 18-latka ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Powoli wkracza w dorosłe życie i ma za sobą egzamin dojrzałości. 

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

A młodsi synowie Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Chłopcy rosną jak na drożdżach. Poświęcają czas na naukę i zainteresowania. Jaś wkrótce skończy 10 lat, a Szymon ostatnio obchodził swoje 15. urodziny. Chłopiec jest bardzo podobny do mamy.

,,Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy", mówił Jarosław Bieniuk w 2017 roku w VIVIE! Kadr z urodzinowego przyjęcia zamieściła w styczniu ciocia pociech Ani Przybylskiej.

,,Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają...", napisała Agnieszka Kubera.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Szymon Bieniuk - jak teraz wygląda? 

Niedawno Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi i Zuzanną Pactwą wyjechał na wakacje do Portugalii. W sieci pojawiła się wyjątkowa fotografia z wieczornego spaceru,  na którym podziwiali urokliwe zakątki i zjawiskowy zachód słońca. Sportowiec opatrzył kadr następującym podpisem: „Moja siła, moja moc, moja rodzina”, napisał pod nim były piłkarz.  

Widać na nim, że za chwilę Szymon dorówna wzrostem dumnemu tacie!  

Sprawdź też: Jan Bieniuk ma już 10 lat! Syn Anny Przybylskiej to kopia mamy? 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk na wakacjach w Portugalii 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk
Fot. Instagram @jaretpalmer

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.