Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
O TYM JEST GŁOŚNO

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

Fani mają na to dowody!

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2018 12:45
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Justin Bieber w końcu się ustatkował? Niedawno zaskoczył wszystkich ogłaszając zaręczyny z Hailey Baldwin. Teraz zagraniczne media donoszą, że para wzięła potajemnie ślub! Fani mają na to dowody!

Sekretny ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin?!

„Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu!”, napisał kilka tygodni temu na Instagramie.

Justin Bieber i Hailey Baldwin są nierozłączni. Po tym, jak jego ukochana przyjęła zaręczyny, muzyk ogłosił, że rozpoczęli już przygotowania do hucznej uroczystości! Plotka głosi, że para już stanęła na ślubnym kobiercu! A potwierdzać mają to ich ostatnie wspólne zdjęcia.

Niedawno paparazzi uchwycili ich na jednym z romantycznych spotkań. Na uroczych fotografiach fani dopatrzyli się pewnego "szczegółu" na dłoni Hailey. Otóż miejsce pierścionka zaręczynowego zajęła biżuteria łudząco przypominająca obrączkę! 

Trudno uwierzyć, że niepokorny muzyk został usidlony. Czy faktycznie para ma już za sobą ten wielki dzień? Nie udałoby im się przygotować wszystkiego w tak krótkim czasie. Zwłaszcza, że Justin i Hailey są na etapie nauk przedmałżeńskich. Jak podał TMZ, niedawno spotkali się z pastorem. 

Na razie Justin Bieber nie potwierdził tych doniesień. Ale możemy być pewni, że muzyk tą radosną nowiną podzieli się z fanami na Instagramie. Myślicie, że wezmą ślub jeszcze w tym roku? 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Na palcu Hailey Baldwin znalazła się obrączka?

Hailey Baldwin, Justin Bieber wzięli sekretny ślub?!
Fot. Getty Images

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.