Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
O TYM JEST GŁOŚNO

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

Fani mają na to dowody!

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2018 12:45
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Justin Bieber w końcu się ustatkował? Niedawno zaskoczył wszystkich ogłaszając zaręczyny z Hailey Baldwin. Teraz zagraniczne media donoszą, że para wzięła potajemnie ślub! Fani mają na to dowody!

Sekretny ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin?!

„Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu!”, napisał kilka tygodni temu na Instagramie.

Justin Bieber i Hailey Baldwin są nierozłączni. Po tym, jak jego ukochana przyjęła zaręczyny, muzyk ogłosił, że rozpoczęli już przygotowania do hucznej uroczystości! Plotka głosi, że para już stanęła na ślubnym kobiercu! A potwierdzać mają to ich ostatnie wspólne zdjęcia.

Niedawno paparazzi uchwycili ich na jednym z romantycznych spotkań. Na uroczych fotografiach fani dopatrzyli się pewnego "szczegółu" na dłoni Hailey. Otóż miejsce pierścionka zaręczynowego zajęła biżuteria łudząco przypominająca obrączkę! 

Trudno uwierzyć, że niepokorny muzyk został usidlony. Czy faktycznie para ma już za sobą ten wielki dzień? Nie udałoby im się przygotować wszystkiego w tak krótkim czasie. Zwłaszcza, że Justin i Hailey są na etapie nauk przedmałżeńskich. Jak podał TMZ, niedawno spotkali się z pastorem. 

Na razie Justin Bieber nie potwierdził tych doniesień. Ale możemy być pewni, że muzyk tą radosną nowiną podzieli się z fanami na Instagramie. Myślicie, że wezmą ślub jeszcze w tym roku? 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Na palcu Hailey Baldwin znalazła się obrączka?

Hailey Baldwin, Justin Bieber wzięli sekretny ślub?!
Fot. Getty Images

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?