Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
o tym się mówi

Narzeczona Justina Biebera pokazała pierścionek! 

To brylant?

Monika Katarzyna Krupska 12 lipca 2018 08:30
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Czy to będzie jeden z najbardziej spektakularnych ślubów tego lub przyszłego roku? Amerykańskie media nie mają wątpliwości! Gdy tylko kilka dni temu Justin Bieber ogłosił światu zaręczyny z Hailey Baldwin, od razu stali się jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Już chwilę po zaręczynach paparazzi udało się zrobić zdjęcie parze. Zobaczcie, jaki pierścionek Justin podarował ukochanej! 

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Fotografom udało się przyłapać modelkę i wokalistę na łódce na Bahamach. To właśnie tam, w jednym z klubów Justin Bieber postanowił spytać ukochaną o rękę. Jak podaje serwis TMZ, „Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich”. 

Według jubilerów Bieber podarował Hailey brylant. Zanim się jednak oświadczył poprosił o rękę jej ojca, aktora Stephena Baldwina. 

Zobaczcie piękny pierścionek Baldwin. Myślcie, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku?  

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?