Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
o tym się mówi

Narzeczona Justina Biebera pokazała pierścionek! 

To brylant?

Monika Katarzyna Krupska 12 lipca 2018 08:30
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Czy to będzie jeden z najbardziej spektakularnych ślubów tego lub przyszłego roku? Amerykańskie media nie mają wątpliwości! Gdy tylko kilka dni temu Justin Bieber ogłosił światu zaręczyny z Hailey Baldwin, od razu stali się jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Już chwilę po zaręczynach paparazzi udało się zrobić zdjęcie parze. Zobaczcie, jaki pierścionek Justin podarował ukochanej! 

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Fotografom udało się przyłapać modelkę i wokalistę na łódce na Bahamach. To właśnie tam, w jednym z klubów Justin Bieber postanowił spytać ukochaną o rękę. Jak podaje serwis TMZ, „Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich”. 

Według jubilerów Bieber podarował Hailey brylant. Zanim się jednak oświadczył poprosił o rękę jej ojca, aktora Stephena Baldwina. 

Zobaczcie piękny pierścionek Baldwin. Myślcie, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku?  

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…