Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
o tym się mówi

Narzeczona Justina Biebera pokazała pierścionek! 

To brylant?

Monika Katarzyna Krupska 12 lipca 2018 08:30
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Czy to będzie jeden z najbardziej spektakularnych ślubów tego lub przyszłego roku? Amerykańskie media nie mają wątpliwości! Gdy tylko kilka dni temu Justin Bieber ogłosił światu zaręczyny z Hailey Baldwin, od razu stali się jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Już chwilę po zaręczynach paparazzi udało się zrobić zdjęcie parze. Zobaczcie, jaki pierścionek Justin podarował ukochanej! 

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Fotografom udało się przyłapać modelkę i wokalistę na łódce na Bahamach. To właśnie tam, w jednym z klubów Justin Bieber postanowił spytać ukochaną o rękę. Jak podaje serwis TMZ, „Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich”. 

Według jubilerów Bieber podarował Hailey brylant. Zanim się jednak oświadczył poprosił o rękę jej ojca, aktora Stephena Baldwina. 

Zobaczcie piękny pierścionek Baldwin. Myślcie, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku?  

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.