Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber
o tym się mówi

Narzeczona Justina Biebera pokazała pierścionek! 

To brylant?

Monika Katarzyna Krupska 12 lipca 2018 08:30
Justin Biber, Hailey Baldwin
Fot. Instgaram/Justin Bieber

Czy to będzie jeden z najbardziej spektakularnych ślubów tego lub przyszłego roku? Amerykańskie media nie mają wątpliwości! Gdy tylko kilka dni temu Justin Bieber ogłosił światu zaręczyny z Hailey Baldwin, od razu stali się jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Już chwilę po zaręczynach paparazzi udało się zrobić zdjęcie parze. Zobaczcie, jaki pierścionek Justin podarował ukochanej! 

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Fotografom udało się przyłapać modelkę i wokalistę na łódce na Bahamach. To właśnie tam, w jednym z klubów Justin Bieber postanowił spytać ukochaną o rękę. Jak podaje serwis TMZ, „Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich”. 

Według jubilerów Bieber podarował Hailey brylant. Zanim się jednak oświadczył poprosił o rękę jej ojca, aktora Stephena Baldwina. 

Zobaczcie piękny pierścionek Baldwin. Myślcie, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku?  

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Hailey Baldwin i Justin Bieber
Fot. EastNews

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.