Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z ukochanym

Ten widok poruszył wielbicieli gwiazdy

Olga Figaszewska 4 listopada 2020 13:02
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Kilka miesięcy temu Beata Tadla ogłosiła, że odnalazła miłość i zaskoczyła fanów informacją o zaręczynach. Teraz dziennikarka pokazała wspólne zdjęcie z tajemniczym ukochanym. Wielbiciele prezenterki nie kryją zachwytu. Co wiemy o narzeczonym Beaty Tadli? 

Beata Tadla na wspólnym zdjęciu z ukochanym

Czy Beata Tadla odnalazła miłość? Krótko po rozstaniu z poprzednim dziennikarka zdecydowała się na nowy związek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych prezenterka poinformowała, że zdecydowała się na poważny krok.

Beata Tadla w sierpniu zmieniła status związku na Facebooku na „Zaręczona”. Wielbiciele gwiazdy od początku życzą jak najlepiej i cieszą się jej szczęściem. Beata Tadla niewiele mówi o swoim życiu prywatnym i stara się zachować je z dala od mediów.

W rozmowie z Super Expressem Beata Tadla w piękny sposób mówiła o ich relacji: „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać ”.

Jak podają magazyny ukochany dziennikarki ma na imię Michał, który w żadnym stopniu nie jest związany z show-biznesem. Para spędza razem każdą wolną chwilę. 

Gwiazda nie zamieszczała do tej pory żadnych zdjęć ze swoim wybrankiem. Na próżno było ich szukać w mediach społecznościowych. Teraz prezenterka zrobiła wyjątek i na Instaramie pokazała pełne czułości zdjęcie. Zakochani wtuleni w siebie patrzą w dal.

„Do kolekcji wspomnień... Czasem trzeba odkleić się od rzeczywistości. Tu jest to możliwe. Z Tobą...”, opatrzyła fotografię czułym opisem dziennikarka.

Jej fani są poruszeni tym widokiem. Sami zobaczcie!  

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.