Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z ukochanym

Ten widok poruszył wielbicieli gwiazdy

Olga Figaszewska 4 listopada 2020 13:02
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Kilka miesięcy temu Beata Tadla ogłosiła, że odnalazła miłość i zaskoczyła fanów informacją o zaręczynach. Teraz dziennikarka pokazała wspólne zdjęcie z tajemniczym ukochanym. Wielbiciele prezenterki nie kryją zachwytu. Co wiemy o narzeczonym Beaty Tadli? 

Beata Tadla na wspólnym zdjęciu z ukochanym

Czy Beata Tadla odnalazła miłość? Krótko po rozstaniu z poprzednim dziennikarka zdecydowała się na nowy związek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych prezenterka poinformowała, że zdecydowała się na poważny krok.

Beata Tadla w sierpniu zmieniła status związku na Facebooku na „Zaręczona”. Wielbiciele gwiazdy od początku życzą jak najlepiej i cieszą się jej szczęściem. Beata Tadla niewiele mówi o swoim życiu prywatnym i stara się zachować je z dala od mediów.

W rozmowie z Super Expressem Beata Tadla w piękny sposób mówiła o ich relacji: „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać ”.

Jak podają magazyny ukochany dziennikarki ma na imię Michał, który w żadnym stopniu nie jest związany z show-biznesem. Para spędza razem każdą wolną chwilę. 

Gwiazda nie zamieszczała do tej pory żadnych zdjęć ze swoim wybrankiem. Na próżno było ich szukać w mediach społecznościowych. Teraz prezenterka zrobiła wyjątek i na Instaramie pokazała pełne czułości zdjęcie. Zakochani wtuleni w siebie patrzą w dal.

„Do kolekcji wspomnień... Czasem trzeba odkleić się od rzeczywistości. Tu jest to możliwe. Z Tobą...”, opatrzyła fotografię czułym opisem dziennikarka.

Jej fani są poruszeni tym widokiem. Sami zobaczcie!  

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.